Mikina s květy

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

andreama
228 příspěvků 10.06.13 20:30
Mikina s květy

Moc se mi líbí mikiny s květinovým vzorem, ale nosí se to vůbec letos? Poraďte jakou, popř. kde. Raději na zip. Děkuji

Reakce:

madeira
15 příspěvků 10.06.13 22:08

No tak mikina s květy je opravdu infantilní záležitost. Nedoporučuji nad 15 let. Ovšem seženete určitě na oblíbených handmade webech - fler, simira… http://bit.ly/11v5NvG

zuzaroza
727 příspěvků 10.06.13 22:17

@madeira No fuj, tak snad neměla zakladatelka na mysli nic takového. Já si představila třeba tohle.

Bazinga  10.06.13 22:38
@zuzaroza píše:
@madeira No fuj, tak snad neměla zakladatelka na mysli nic takového. Já si představila třeba tohle.

Ta je pekna, odkud je?
Tez predpokladam, ze zakladatelka mela na mysli neco takoveho ne tu cernomodrou hruzu!

madeira
15 příspěvků 11.06.13 08:23

Zdá se mi, že je to spíš svetřík než mikina - z obrázku to není úplně patrné. Není špatný - líbil by se mi k bílé maxi sukni.

GalianosjednimL  11.06.13 08:37

Myslím, že se něco najde v produkci Atomrat.Ale nevyjádřila jste se přesněji co hledáte.

1blue1green1  11.06.13 08:39

V Tescu měli takovéto květované mikiny, podklad tuším šedý, na tom barevné květy, s kapucí. Viděla jsem je tam ještě před čtrnácti dny.

Karin
3401 příspěvků 11.06.13 08:49

Pokud to budete umět nosit a vyberete si správný kousek, tak určitě neuděláte chybu… ;-) Můj názor je, že když už kytky, tak pořádně - celoplošný vzor ve výrazných barvách. A k tomu jednobarevné kalhoty nebo sukni. Nedržte se při zdi ;-) (Obrázky jsou spíš ilustrační, nevím, jaké to jsou značky, našla jsem je přes Google přes klíčová slova typu floral hoodie…)

andreama
228 příspěvků 11.06.13 17:52
mikina Děkuji všem, nejvíc se mi líbí ta černá.
@Karin píše:
Pokud to budete umět nosit a vyberete si správný kousek, tak určitě neuděláte chybu… ;-) Můj názor je, že když už kytky, tak pořádně - celoplošný vzor ve výrazných barvách. A k tomu jednobarevné kalhoty nebo sukni. Nedržte se při zdi ;-) (Obrázky jsou spíš ilustrační, nevím, jaké to jsou značky, našla jsem je přes Google přes klíčová slova typu floral hoodie…)

Karin
3401 příspěvků 11.06.13 19:03

@andreama : která černá? Některá z těch „mých,“ nebo ta od @madeira?

kayav  11.06.13 19:12

@GalianosjednimL no myslím že Atomrat by zplodili spíš něco jako je první foto, ne?.-)

andreama
228 příspěvků 11.06.13 22:10

@Karin No ta s těmi barevnými květy, ta předchozí je taky fajn.

GalianosjednimL  11.06.13 22:38

@kayav Tak slečna neuvedla, který typ má namysli, ale když řekla mikina…

Karin
3401 příspěvků 12.06.13 08:26

@andreama : http://www.ebay.ca/…170993414436 nebo http://stylemaiden.com/…oded-jacket/

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit