Military styl

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Viktorie H.
664 příspěvků 27.10.12 14:41
Military styl

Jaký máte názor na military styl? Nebo jestli chcete česky vojenský styl. Líbí se vám to? Oblékáte si nějaké takové oblečení? Nebo vám to příjde vhodné akorát tak pro vojáky?
Nedávno mě někde zaujaly černé šněrovací boty (dávala jsem je i do peklo radí), vyšly byste si v takových botech?
Můžete dávat i obrázky pro inspiraci ;)

Najdete v encyklopedii: Army

Reakce:

renoarko  27.10.12 14:56

Mne sa to páči… A celkovo pánske prvky v ženskom oblečení sú fajn, na romantické volániky som nikdy nebola, takže prečo nie? :) smelo do toho

Audrey.Piper
412 příspěvků 27.10.12 15:11

Konkrétně tyhle boty se mi líbí, a nějaké takové sháním. Pak se mi líbí některé kabátky v tomto stylu, kolikrát mají zajímavé knoflíky.

Viktorie H.
664 příspěvků 27.10.12 15:29

@Audrey.Piper Kabáty se mi také líbí, možná si nějaký na zimu pořídím.
Dnes jsem sháněla po internetových stránkách kamenných obchodů a zaujaly mě tyto, ale nelíbí se mi ta přezka přes to.

teetee
499 příspěvků 27.10.12 15:43

Obecně se mi tenhle styl nelíbí - na holkách mam ráda holčičí věci. Ale to je otázka vkusu. Ty boty mi nevadí. Osobně bych je tahala k sukni, ale zase - sem prostě taková holčičkovská…

http://www.starstyleinc.com/…pic54583.jpg

Viktorie H.
664 příspěvků 27.10.12 16:04

@teetee K sukni se mi to také líbí, přece jen s kalhoty je ta i na můj vkus moc pánské, jedině si vzít nějaký výrazný holčičí prvek.

Pomněnka lesní
42 příspěvků 27.10.12 16:22

Líbí, sama boty v tomto stylu mám. A tyhle boty na chlapech jsou pro mě afrodyziakum! :)

Viktorie H.
664 příspěvků 27.10.12 16:29
@Pomněnka lesní píše:
A tyhle boty na chlapech jsou pro mě afrodyziakum! :)

To souhlasím :D

llolla
2102 příspěvků 27.10.12 16:54

Líbí se mi ty boty na fotce vlevo. Pak ještě občas nějaký kabát s vojenskými prvky, ale jinak nic moc- na holkách. Většinou se o něco snaží, ale výsledek bývá rozpačitý… Na chlapech to je ovšem jiná=)

benet  27.10.12 17:14

Líbí se mi to, pokud je to podané např. takto:

VeronicaMP
53 příspěvků 27.10.12 17:34

Konkrétně tyto boty se mi moc nelíbí. Ale jinak proti military stylu nic nemám a některé věci, jako například vojenské kabátky, se mi moc líbí.

fany.cz
38 příspěvků 28.10.12 01:00

Ja ten styl miluju. Rada nosim a rada kombinuju s romantickymi prvky.

defilenaiguille
2677 příspěvků 28.10.12 08:13

@Viktorie H.
Ty přezky jsou tam určitě proto, aby ještě víc napodobovaly styl kanad. Na obrázku to vypadá, že je z vnitřní strany bot zip. To je fajn, protože šněrovat klasické kanady a ještě zapínat přezky a nestrávit u toho půl dne, to chce cvik :-) Tyhle boty se mi líbí, ale ještě hezčí mi přijdou ty na první fotce uprostřed.
@teetee
V kombinaci se sukní to vypadá opravdu dobře.

Lacrimosa
159 příspěvků 28.10.12 22:09

V tomto počasí a v zimě vytahuji černé kanady. Začínám zrovna zítra, tak jsem si je pečlivě nakrémovala, lesknou se jako zrcadlo. Podobné boty nosím cca 6 let. Vyhovuje mi to. Shánění zimních bot jsem od té chvíle vzdala. Momentálně nemám ani potřebu. Na parádní zimní boty jsem nenarazila už pěkně dlouho, buď se poměrně rychle rozpadly nebo měly nepochopitelně tenkou podrážku. Někdy jsem mívala podezření, že prostě doprodávají podzimní boty (ale i tak to byly převážně šlupky). Tyhle prostě drží. No, občas pokukuji po dalších, možná půjdu do martensek.

Audrey.Piper
412 příspěvků 04.11.12 13:07

@Viktorie H. Ty sem si zrovna koupila (v Deichmannovi), ale ty pásky jsem vysunula a přepásala je přes ten obdélníkový kus, vypadá to o dost líp.

fel
136 příspěvků 04.11.12 13:18
@Pomněnka lesní píše:
Líbí, sama boty v tomto stylu mám. A tyhle boty na chlapech jsou pro mě afrodyziakum! :)

Pro mě brom.

Curry
65 příspěvků 04.11.12 13:39

U military stylu záleží, jako u každého jiného stylu, na provedení. Ale pod pojmem „český vojenský styl“ si vybavím pouze maskáče od hlavy až ke kanadám/gládám (pokud teda nositel nemá i maskáčové ponožky) - pro mě peklo velkého kalibru. Přitom samotné vojenské boty mi někdy připadají jako zajímavý doplněk. Viz napříkad fotka z místní inspirace: http://www.modnipeklo.cz/inspirace/353/ .

any2
246 příspěvků 30.06.13 16:15

Doufám, že někdo zareaguje tady, abych nezakládala stejné téma. :)
Vlastním vojenské kanady a ráda bych je začala občas nosit. Zatím mě napadají jen obyčejné kombinace, jako sako a úzké džíny, nebo jiné kalhoty (různé barvy).
Nevíte, kde sehnat něco ve stylu letní vojenské letecké bundy? Něco jako na obrázku. Do autentické z army shopu se mi investovat nechce, tak do 500.
Na kombinace s krajkovými šaty a křivákem moc nejsem, myslím, že mi to nesedí.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit