Miluju tyhle boty, ale nedá se v nich chodit.

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

TheElegantZone
4 příspěvky 13.08.15 22:32
Miluju tyhle boty, ale nedá se v nich chodit.

Kdo z vás taky vlastní alespoň jeden pár bot, ve kterých se nedá chodit, ale přesto je milujete? Já jsem si právě nedávno koupila tyhle vysoké boty na klínku, protože jsem se do nich zamilovala a byly ve slevě. Když si je teda vezmu na sebe, tak je VELICE vysoká šance, že si rozbiju pusu. Jak jste na tom vy? Proč si myslíte, že to my holky takhle občas děláme a neustále trpíme pro krásu? :D

PS: Sdílejte i fotky! Chci vidět, jaké takové páry máte doma vy. :)

Eva

Blog: http://theelegantzone.com

Reakce:

surrik
2496 příspěvků 14.08.15 09:52

To bych musela nafotit většinu mého botníku… bohužel

betty198
95 příspěvků 19.08.15 18:02

@TheElegantZone Z Timeoutu, že? Mám je taky, v jiné barvě. Slintala jsem nad nimi tehdy celé léto, až je na podzim zlevnili na 300. Tak jsou moje a potvrzuji, že chodit se v nich nedá.
Nutno říct, že už to jsou tři roky a hrdě se chlubím, že jsem tu zkušenost zúročila a víc nad nákupem přemýšlím :)

viktorias
174 příspěvků 21.08.15 09:42

Nerozumiem. prečo s v nich nedá chodiť? nevyzerajú byť veľmi vysoké. mám niekoľko vysokých platformových topánok. základ je opatrne našľapovať a hlavne vyhýbať sa nerovnému povrchu.

betty198
95 příspěvků 22.08.15 13:54

@viktorias Nevím čím to je. Já tenhle typ bot miluju, proto jsem si je koupila, ale tyhle prostě… Nevím, je to asi kombinace špatného materiálu a tvarování platformy spolu s pitomým uchycením na noze. Fakt hrůza :D Bolí to a ještě to je nestabilní.

TheElegantZone
4 příspěvky 08.09.15 11:35

@betty198 Přesně! Mám je z Timeoutu a taky jsem je koupila ve slevě :D. I přesto, že jsou to boty na klínku, tak jsou opravdu nestabilní jak říkáš a musím se přiznat, že jsou to asi vůbec nejvyšší boty v mém šatníku. Moc si boty na podpatku nekupuju, jelikož jsem líná a bolí mě z nich často nohy.

@viktorias Tak asi záleží na člověku no. U mě v Praze se bohužel nerovnému povrchu vyhýbá opravdu těžko :D

Atlacoya
2164 příspěvků 09.09.15 09:03

Už jsem se chtěla pohoršovat že nemáte rozum a kdesi cosi, naštěstí jsem si vzpomněla že taky jedny mám. Při nákupu nevypadaly že by v nich měla být chůze obtížná, ale když jsem se v nich rozhodla jednou vyrazit do města (bežně chůze cca 30 minut) tak se ukázalo, že kombinace vysokého podpatku a koženkových pásků přes prsty mi nedělá dobře. Po 10 minutách jsem si musela na lavičce odpočinout, než jsem mohla pokračovat dál. Nakonec jsem musela potupně autobusem. Pásky mi nadělaly na prstech asi 20 puchýřů, hrůza. Od té doby je nosím velmi výjimečně, lze v nich dojít na zastávku, ze zastávky do restaurace a zpět. Víc ne.

Edit: výměna obrázku za přesnější. Původní mi nejde vymazat, patří tam ty černé-samotné.

Váš příspěvek

Opravdu budeme zase nosit Crocsy?

Crocsy se vracejí na scénu! Tentokrát je z módního hrobu vytáhl... Celý článek

Poslední článek:
Řetězce bez vlastních nápadů. Okrádají návrháře?

Pamatujete na slavnou scénu s modrým páskem z Ďábel nosí Pradu?... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit