Miniblešák Brno ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mlade01
6 příspěvků 03.01.13 14:50
miniblešák Brno ?

Čaute holky, četla jsem tu pár diskuzí, hlavně s přebytečným oblečením a co s ním. Všimla jsem si, že reagovalo dost Brňáků a napadlo mě, že bychom se mohly někde sejít a oblečení prohrabat :) Problém je v tom, že nejsem původně Brňák, pouze tu studuji a tak mě nenapadá přesně místo, kde to uspořádat. Co třeba nějaká hospůdka?
Vím že se tu konají blešáky, ty jsou ted pozastaveny, ale i tak mi podle Vašich reakcí přijde, že i tam s prodejem moc úspěšní nejste. Měli byste zájem o nějaký takový sraz? :)

Reakce:

Triiss
22 příspěvků 03.01.13 15:58

Urcite by to bylo fajn :) neco takoveho podniknout

mlade01
6 příspěvků 04.01.13 10:11

:) chtělo by to ale víc lidu :D

chekotay
410 příspěvků 04.01.13 10:22

V létě v Lužánách na trávníku! :-)

mlade01
6 příspěvků 04.01.13 11:59

Pro mě za mě :D proč ne

Dragowlin
262 příspěvků 04.01.13 15:30

Přestože v Brněnebydlím, ani tam zatím nestuduji tak zde trávím více času, než v rodném městě. A taky- plánuji zde do půl roku bydlet a pěkně zde studovat :)! Proto i Lužánky mi připadají bezva :)

Karoleenah
2322 příspěvků 04.01.13 15:48

Hm hm, já už jsem asi všechno hezké, co jsem měla, rozprodala na blešácích na Flédě, ale kdyby se něco konalo, přišla bych se aspoň mrknout!
A kdybyste si někdo nááhodou nevšimnul, existuje jistá facebooková skupina kde jsme kooperativně stvořily moc hezkou mapku brněnských sekáčů a v budoucnu třeba taky spácháme nějakou hromadnou akci. :)

kayav  04.01.13 20:12

A co blešák v Praze?.-)

mlade01
6 příspěvků 04.01.13 20:31

Karoleenah : Díky za odkaz, diskuzi ohledně řádění po sekáčích jsem také četla, ale výsledně založenou skupinu nenašla. Takže díky! :D

Snad až bude lepší počasí, tak něco podniknem :)
Do tý doby se třeba ve skříních ještě něco nastřádá

misial
1394 příspěvků 18.04.13 12:29

My s pár holkama - většinou studentkama - organizujeme sérii blešáků - Hadráren, v pondělí je další :)

Všechno je tady: https://www.facebook.com/hadrarnaa?… a událost tady: https://www.facebook.com/…40656962291/ a pokud se přijdete podívat a třeba se poptáte, příště se můžete přidat :) Zjistily jsme, že aby to bylo alespoň trochu efektivní, musíme to mít nějak zorganizované, aby nepřišlo padesát prodejkyň a tím to skončilo /něco takového bylo včera v S láskou Next a opravdu většina neprodala, nevyměnila ani nekoupila nic…/, ale kromě organizátorského jádra prodávající střídáme.

Na druhý státní svátek chceme právě udělat blešák v Lužánkách, tímpádem by to asi mohlo být i méně omezené co se týče počtu prodejců, protože místa by bylo dost. Problém je ale v tom, že si nejsme jisté, jestli by na nás nemohli přijít měšťáci s tím, že na veřejném prostranství nesmíme bez povolení prodávat :( Kdyby Vás napadlo nějaké řešení a třeba byste se chtěli přidat, piště, budeme rády!

janiiiv
781 příspěvků 18.04.13 17:27

.

Příspěvek upraven 27.09.13 v 15:34

misial
1394 příspěvků 30.04.13 18:07

@Triiss @mlade01 @chekotay @Dragowlin @Karoleenah @janiiiv
Jak jsem psala už předtím - nakonec jsme se domluvily a příští středu - ve státní svátek 8.5. - bychom se rády sešli/y v Lužánkách. Chceme to sice zase nějak regulovat, ale prostor je méně omezený, takže možností zbavení se oblečení bude více. Kdyžtak mi napište zprávu, nebo se alespoň přijďte jen tak podívat :)
Vzhledem ke komplikacím po právní stránce to neorganizujeme jako veřejnou akci (předtím jsme například rozvěšovaly i letáčky na fakultách apod.), ale jako soukromé, neformální setkání. S sebou deku a něco na zub :)

Událost tady, kdyžtak se ptejte! Já za sebe musím říct, že budu opravdu ráda, pokud se k nám přidá co nejvíce pekelníků, zvlášť těch „zaběhlých“ :)

https://www.facebook.com/…56655518549/?…

EDIT: Tak jen informuju, že z důvodu počasí to dnes rušíme…

Příspěvek upraven 08.05.13 v 11:11

Karoleenah
2322 příspěvků 30.04.13 19:18

@misial Díky za info, šoupnu link na událost do té sekáčové skupiny na FB. :) A zvážíme s kamarádkou i účast, pokud by bylo možno - páč máme obě zase nastřádané nějaké oblečky, kterých je třeba se zbavit, napíšu kdyžtak do zpráv tedy.

misial
1394 příspěvků 30.04.13 21:35

@Karoleenah Super, budete hodná! Všechno to pak řešíme přes FB, ale zájemkyň máme docela dost, tak když napíšete přímo mně, nějak Vás přednostně podstrčím druhé z organizátorek, která ty účastníky nějak reguluje.

Pokud by kdokoliv z Vás zorganizoval i jinou, volnější akci, taky se rozhodně hlásím! :) My už to máme zaběhnuté a ta regulace se nám osvědčila, ale akce vzešlá tady odsud by zas byla malinko o něčem jiném, než když je nás většina z votoče.
(A vzhledem k některým příspěvkům na fóru o Votočvohoz upozorňuju - na akci si tykáme ;) )

misial
1394 příspěvků 08.05.13 11:12

Tak jen informuju, že jestli měl někdo v plánu přijít se dneska podívat, vzhledem k počasí to rušíme a přesouváme na neurčito :(

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit