Minimalistický kabát pro ženskou postavu

Fotoalbum tématu (7) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

dost_bot
2070 příspěvků 27.02.14 21:17
Minimalistický kabát pro ženskou postavu

Koupial jsem si krásnou vlněnou látku, tmavošedou s jemným barevným proužkem, a asi bych si z ní ráda nechala ušít kabát. Je to ale látka, která si sama říká o velmi jednoduchý střih, unese se sama. Ideálně by vypadal nějaký úchvatný minimalistický plášť, toho typu, které sem občas vkládají např. @lioncity nebo @0zero0.

Nemohu se ale zbavit dojmu, že takový plášť vypadá dobře jen rozepnutý na osobě bez výrazných křivek (ideálně vysoké hubené, nebo i nehubené, ale spíše rovné postavě).Co myslíte?

Nezahlédly jste někde minimalistický plášť nadčasového střihu, který by si mohla pořídit žena s oblinami?
Mě napadá jen klasický vypasovaný s fazónou, ale takový mám, a další nechci, nuda, nuda, nuda…

Reakce:

Go-lightly
3428 příspěvků 27.02.14 21:53

Problém je, že pokud máte výrazná prsa nebo boky, bude to chtít zdůrazněný pás, rovný střih z vás udělá krabici. Ale ten by nemusel být nudný, zajímavé řešení klop, límce, zapínání z něj může udělat originál, třeba zvolit knoflíky v barvě toho proužku…?

birkin
1861 příspěvků 28.02.14 10:18

@dost_bot Myslím, že řešením pro ženu s křivkami je něco podobného jako kábat na přiložené fotce - ten šedý tvídový, tedy více či méně střižený do A. Ale jak tu látku popisujete, že má proužky, tak by ten střih do širšího A asi úplně vhodný nebyl, protože proužky si o rovný střih přímo říkají. Tak asi zkusit něco mezi tím… Také záleží na tom, jak moc křivek máte:-) Já křivky mám a nosím rovné kabáty s proužky v pánském stylu, třeba něco jako je ten modrý. Pak mne napadá takový volnější, ale zároveň minimalistický, jako je ten béžový, ale tam si také myslím, že proužky by s tím střihem moc dohromady nešly. Obecně si myslím, že ty proužky výběr střihu omezují víc než vaše křivky… ale nerada bych vám zkazila radost z nové látky. Výhoda je, že střih se bude dělat přímo na vás a to lze těm křivkám hodně přizpůsobit:-)

queenmargot
1106 příspěvků 28.02.14 10:24

Já se inspirovala pro svůj minimalistický kabát zde viz obrázek a postavu mám taky s křivkama, výsledek naprosto úžasný.

lioncity  28.02.14 10:32

@queenmargot, to je krasny kabat!

queenmargot
1106 příspěvků 28.02.14 10:37

@lioncity : Děkuji, mám ho v černé, usoudila jsem, že jako můj první černý kabát bude úžasný a je to tak.

lioncity  28.02.14 10:53

@queenmargot, nejaky takovy by se mi taky libil. Nemas prosim kontakt na svadlenu?

queenmargot
1106 příspěvků 28.02.14 10:58

@lioncity : Je z Brna.

Oldyn
5035 příspěvků 28.02.14 11:26

Pokud máte tvary, tak tohle. Samo bez těch pičičínek.

alter ego
904 příspěvků 28.02.14 15:04

@queenmargot
Mohla byste ten kontakt prosím dat mne? Mne by se dobra švadlena v Brně hodila. Třeba do soukromé zprávy.

real.blond
6688 příspěvků 28.02.14 21:54

@queenmargot mne by se take hodila! Kontakt prosim prosim:-)

MichaMach
312 příspěvků 01.03.14 17:24
něco takového

Pokud máte křivky, rozhodně byste měla mít kabát projmutý v pase, a zároveň by neměl být příliš krátký. Pásek navíc zajistí, že vám netáhne pod kabát. Tenhle měli na podzim v Nextu.

catherinne
12502 příspěvků 01.03.14 17:25

@MichaMach tak ten je krásný.

MichaMach
312 příspěvků 01.03.14 17:31

Jo vypadá dobře, ale v recenzích ho kupující strhali. Příliš tenká a škrábavá látka, asi recyklovaná vlna.

Go-lightly
3428 příspěvků 02.03.14 08:29

@MichaMach Ale střihově inspirativní je. Skryté zapínání je taky dobrý detail.

Giulietta  02.03.14 08:58

@dost_bot

Giulietta  02.03.14 08:59
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit