Minisukně (dokument na ČT)

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lentilki
23 příspěvků 13.03.13 09:37
Minisukně (dokument na ČT)

Po Džínové planetě pro mě mnohem zábavnější téma: http://www.ceskatelevize.cz/…1-minisukne/
Koukali jste? :) Já jsem na módu fakt totální pablb, a třeba některý zákonitosti, který jsou člověku tak nějak jasný, mi nedojdou, dokud je někdo nevysloví + ideálně ještě nepředvede na příkladu :D Třeba ještě na gymplu jsem chodila v kytičkovaný sukni s proužkovaným trikem a nechápala, proč to vypadá tak divně, když oboje samo o sobě je pěkné :D Pak jsem někde zaslechla, že vzory se takhle kombinovat nedají. Heuréka :D No a tady v tom pořadu bylo vysloveno, že čím delší sukně, tím nutno vyšší podpatky, jinak jste Máňa z bezu. A zas se mi rožnula žárovička nad hlavou :D

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

bestia
2296 příspěvků 13.03.13 10:18

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 15:07

TinkaH
916 příspěvků 13.03.13 10:22

@lentilki závislot výšky podpatků na délce sukně mi zatím unikala. Tedy přesnějí její podstata mi uniká i teď

lentilki
23 příspěvků 13.03.13 10:44

:)) já to musela zkusit a fakt je to nebe a dudy - když si vezmu sukni ke kolenům a placáky nebo nízkej podpatek, je to hrůza, vypadám jak babka. Ale s vysokým je to úplně v pohodě. Mini s placákama sice není žádná hitparáda, zvlášť s takovým pádlem, jak mám já, ale nižší podpatek už je v pohodě. Nějaká závislost tam fakt je :)

Fretkodlak  13.03.13 11:41

.

Příspěvek upraven 19.09.13 v 11:58

stric
762 příspěvků 13.03.13 11:47

@Fretkodlak U sukně až na zem můžete mít obojí, záleží na tom, jak jste vysoká vy, protože nohy už nejsou vidět. Já nosím podle situace obojí a obojí jde, ale měřím 176. Kdybych měla o deset centimetrů míň, tak ty podpatky samozřemě potřebovat budu vždycky.
Jinak co se týče vhodnosti nižších podpatků ke kratší sukni a naopak, to se teda divím, že to potřebovalo extra dokument. Mně to připadalo vždycky úplně samozřejmé, a to o módě nevím ani ň, minisukně s vysokými podpatky navíc dost často působí vulgárně.

Fretkodlak  13.03.13 12:05

.

Příspěvek upraven 19.09.13 v 11:58

stric
762 příspěvků 13.03.13 12:13

@Fretkodlak Vítejte v pekle, tady se to univerzálními pravdami jen hemží.
Máte samozřejmě pravdu. Taky tam mimo jiné hrajou roli průhledné/neprůh­ledné punčochy a formálnost stylu. Ale obecně na tom opravdu něco je. Já teda jiné než dlouhé sukně už léta nenosím a když si někdy vezmu nízké boty, tak si připadám šíleně extravagantně.

HertaDeOran
866 příspěvků 13.03.13 12:18
Žabičková mini

Když už řešíme minisukně - mimochodem nosím docela často - vzpomněla jsem si na jednu opravdu pekelnou variantu, které se mi vybavuje ze školních let - takže zlatá devadesátá. Mám na mysli minisukni z tzv. žabičkového nebo jaksi zkrepatělého elastického materiálu, ideálně v barvách neonu - vzpomínáte?
Nepodařilo se mi najít žádnou fotku, tak už tohle peklo asi pomalu vymírá.

stric
762 příspěvků 13.03.13 12:19

@HertaDeOran Jojo, pamatuju. To teda byla věc

PavlinkaK
96 příspěvků 13.03.13 12:24
@HertaDeOran píše:
Když už řešíme minisukně - mimochodem nosím docela často - vzpomněla jsem si na jednu opravdu pekelnou variantu, které se mi vybavuje ze školních let - takže zlatá devadesátá. Mám na mysli minisukni z tzv. žabičkového nebo jaksi zkrepatělého elastického materiálu, ideálně v barvách neonu - vzpomínáte?
Nepodařilo se mi najít žádnou fotku, tak už tohle peklo asi pomalu vymírá.

Taky jsem jí měla, neonovou :-)

ještěřička
2367 příspěvků 27 inzerátů 13.03.13 12:33

Jé, díky za příspěvek. Hezký pořad, ke kterému bych se v TV asi nedostala.

TulaJ
254 příspěvků 13.03.13 13:40

No, asi záleží skôr na proporciách (oblečenia aj nositeľky), farbách, štýle…Je fakt, že najmä u menších postáv (jednu vlastním aj ja) sukne, ktoré sú pod kolená, vyzerajú lepšie s vyššími opätkami (aj keď ja v žiadnej sukni pod kolená veľmi dobre nevyzerám - a najhoršia je dĺžka pár cm pod kolená, to vyzerám mantronózne; „maxi“ je už relatívne OK - ale tiež len s vyššími opätkami). Ono je niekedy dobré dať skôr na intuíciu - ako píše @lentilki, niečo sa jej na tej kombinácii nezdalo už predtým, ako zistila, že prečo. T. j. treba mať „oko“ na to, čo si môžem dať na seba a čo nie.

top topic
949 příspěvků 13.03.13 14:04

@HertaDeOran: zrovna jsem si vzpoměla, že kamarádka měla fialovou, to byla bomba, jak jsme jí to záviděly:-D A k tomu bílou halenku s fižíčkem;-)

TinkaH
916 příspěvků 13.03.13 14:39

@HertaDeOran Víte jak já po ni toužila, matka byla tvrdá nekoupila mi ji. jednou mi ji tajně půjčila sestřenice, vzhledem k věkovému rozdílu jsem ji měla jako dlouhou sukni :-D bylo mi asi dvanáct :-D a ještě se nosily i takové plavky

lentilki
23 příspěvků 13.03.13 15:51
@stric píše:
@Fretkodlak Jinak co se týče vhodnosti nižších podpatků ke kratší sukni a naopak, to se teda divím, že to potřebovalo extra dokument.

ježiš to nebyl dokument o tomhle :D to tam jen zmínili!

baltik
1704 příspěvků 13.03.13 15:56

Ja jsem mela sametovou skoricovou, maminkou sitou a k tomu jsem nosila volnou satenovou kosili stejne barvy :))

HertaDeOran
866 příspěvků 13.03.13 16:03
Mini Mini Rock

Tak tohle je extrém.

top topic
949 příspěvků 13.03.13 17:08

Tak hlavně, že jim nelezou ramínka od podprsenky.

LenkaŽofka
21 příspěvků 13.03.13 17:27

To už je spíš pracovní uniforma, ne? :)

HertaDeOran
866 příspěvků 13.03.13 17:31

@LenkaŽofka
Určitě - řemeslo má přece zlatý dno, ale pozor abyste neskončily s holou pr..lí

stric
762 příspěvků 13.03.13 18:45

@lentilki No jo, já to neviděla ;)

Jiná Realita
13791 příspěvků 13.03.13 19:42

Omg, ten úsek, jak slečny s piercingem úplně všude a vyholenou hlavou a děs makeupem vykládají, jak si v minisukni užívají svou ženskost, načež jedna ukáže do kamery ehm…neslušné gesto, mě rozsekal…

Miluna Mia
194 příspěvků 13.03.13 19:48
@PavlinkaK píše:
Taky jsem jí měla, neonovou :-)

Já taky, zelenou a fialovou. Jsem byla hvězda, ostatní měly jen černou, ale já měla šikovnou babču posedlou vyrábět nám módní novinky na šicím či pletacím stroji. Hi hi.

Rosalyn
925 příspěvků 13.03.13 19:58

Kdysi jsem měla džínovou minisukni, ale měla jsem ji na sobě tak jednou a pak se na ni prášilo ve skříni. Vyhodila jsem ji do popelnice (před x měsíci, lety?), ale třeba ji někdo vyhrabal. :-) A cítila jsem se v ní blbě, proto jsem ji nenosila. Byla těsně pod zadek, a to už pro mě bylo moc krátké, i když postavu mám štíhlou. Nosíte/nosily jste minisukně (kromě tě žabičkové)?

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit