Mladá móda?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

neversaynever
31 příspěvků 26.04.13 10:48
Mladá móda?

Skoro každý den ve městě zahlédnu minimálně jednu dívku v minisukni, legínách a skejťáckých botech, téměř vždycky se jedná o dívku prostorově hodně výraznou :-D. Vrchol byl, když jsem včera viděla 100kilovou holčinu narvanou v mini-pidi kraťáskách ze, kterých vykukovaly o hodně delší kalhotky. Dřív jsem si myslela, že se tak oblékají tak ve věku 15-17, dnes to jsou i 20leté dívky. Obecně by se takovým „kočkám“ dalo sebevědomí závidět, když už nic jiného!

Jaký máte názor na tyto dívky, popřípadně co byste dělali. kdyby jste měli takovou dceru?

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

queenmargot
1106 příspěvků 26.04.13 10:49

Chybí jim soudnost. Nic víc.

MP Markys
136 příspěvků 26.04.13 11:07

Závidím seběvedomí, nezávidím nedostatek vkusu a soudnosti.

Lenka M.  26.04.13 11:20

Mne sa na veky zaryl do hlavy obraz spred X rokov..Slečna s neskutočne obrovskou riťou /pardon, ale jemnejší výraz nieje na mieste/ a obrovskými stehnami v skladanej minisukni ktorá jej na zadku absolútne nevisela dolu, ale mala ju hore na zadku proste vodorovne položenú ako na poličke a boli jej vidieť celé nohavičky, v predu zasahovala niekam tesne pod lonovú kosť..Nesúdnosť? Hypertrofované sebavedomie? Škodoradostné kamarátky? Zlý zrak? Absencia zrkadla? Neviem čo ľudí núti obliekať sa totálne nevhodne k postave a čo najviac stádne..
Aj keď po zážitku s kamarátkou v svatobnom salóne mi asi trošku svitlo. Je to dievča pekné/26/,má veľké prsia a rosolovité telo-hlavne teda paže a chrbát-neustále si skúšala len „korzetové trubky“ vypadalo to naozaj zle, presviedčala som, prosila, plakala :) nech si skúsi niečo s rukávom, alebo aspoň ramienkami a odpovedala mi, že nie, že sa bude vydávať v tomto type šiat „pretože je to in a hromade ľudí sa to páči“. Ja neviem, ako može byť domnelá miera „inovitosti“ u niekoho prednejšia než to či nevypadá ako šašo/klobása/mi­liontý nepodarený klon atd..
Pozorovať to u svojej dcéry tak budem dúfať, že si to odkrúti a časom dospeje k inému názoru-tak ako chválabohu vetšina..

Betty J.
2031 příspěvků 26.04.13 13:52

Koupila bych širší zrcadlo a dceři brýle.

isma
60 příspěvků 26.04.13 14:07

Nad tímhle občas bezděčně přemýšlím, když potkám podobnou osobu. Možná je to tím, že se jim nechce nad oblékáním přemýšlet a tak si koupí něco, co nosí ostatní vrstevnice/spo­lužačky. Nebo se těm hubenějším kamarádkám chtějí podobat, víme jak to u teenagerek chodí. Nebo je to nějaká fáze odmítání skutečnosti (ostatní holky to nosí proč bych nemohla já… Ono problém je, že tyhle odhalující a obtahující kousky jdou sehnat i v hodně velkých velikostech, tak dotyčným nic nebrání se realizovat. Hezké věci se ve velkých číslech shání blbě, tak asi berou, to co je.

modny guru
280 příspěvků 26.04.13 15:28

Ja som take obdobie nemala, ale to vacsinou prejde, tie dievcata vyrastu a ked budu pozerat fotky z tychto cias, budu zalamovat rukami. Moja sestra teraz preziva obdobie „je mi jedno, ako som oblecena“, a keby ste ju videli, asi by ste chapali, preco sa s nou niekedy hanbim vyjst na ulicu. Ono je to velmi pekne dievca, tmava plet, vlasy, oci, ale nevezme na seba nic ine ako rifle, co vyzeraju ako z ery hippie (ano, su aj take rozsirene), tricko ziarivo cervenej farby s potlacou LV (ja viem, ake je to trapne) a osuchany batoh. Ale jej vek ju ospravedlnuje, mama hovorila, ze aj ona z toho vyrastla, tak ja len dufam:)

Karin
3401 příspěvků 26.04.13 15:31

Výraz sebevědomí tu imho nemá co dělat, tyto ženy si samy sebe očividně neuvědomují :-)

gudrun  26.04.13 17:56
@Karin píše:
Výraz sebevědomí tu imho nemá co dělat, tyto ženy si samy sebe očividně neuvědomují :-)

Aneb jak rikam ja NEVEDOMI.

any2
246 příspěvků 26.04.13 17:58

Řekla bych, že je v tom představa, že legíny schovají tlusté nožky, takže mini, co nosí hubená kámoška, je teď vhodná i pro ně.

jituliiik
294 příspěvků 26.04.13 18:12

Mně přijde úplně nejhorší to, že často tyto slečny potkávám špinavé, urousané, v okopaných teniskách, s neučesanými vlasy. To mě celkem zaráží, nechápu, jak si někdo může vzít zablácené boty nebo oválené, nevyprané rifle. Když pominu tu samotnou módu (rifle, mikina, batoh, tenisky, tlusté, černé linky) a nevkus těch dívek, tak je to asi to, nad čím se pozastavuji nejvíc.

Kombinaci legín a džínové minisukně jsem taky nepochopila.

radbuza
81 příspěvků 27.04.13 13:09

To se ale netýká jen žen a dívek tvarů Věstonických Venuší. Zrovna včera jsem jela se svým synem po eskalátorech o tři schody pod slečnou štíhlou v upnutých miniminimini šatech, měli jsme moc pěkný výhled z podhledu nejen na poměrně pěkné pozadí. Prohlédnout jsme si mohli i tanga, výše položenou pomerančovou kůži, několik pěkných pupínků… Syn je ještě mlád a tak dětskou bezprostředností nešetří - „Jé, paní leze zadek, podívej“. To ani nemusel, dívali se stejně všichni. Slečna reagovala shrnutím šatů o cca 1 cm níže. Někdy si říkám, že by bylo třeba více bezprostřednosti na veřejnosti.

Katjinka
177 příspěvků 28.04.13 20:29

Mě maminka do hlavy tloukla, že nějaké oblečení je mi malé a mě to bylo jedno, jelikož jsem si říkala, že je přeci už hrozně stará (v té době ji bylo tak kolem 35 :D) a modě nerozumí. Měla pravdu.
Hlavně nechápu trend bílých tenisek. 90% nostelů/ek si je stejně ani jednou nevyčistí a vypadá to opravdu nevábně.

Staniela
75 příspěvků 29.04.13 23:45

Jak to kolem sebe vidím, ty „módní kreace“tak si říkám, jaké to štěstí, že mám dva kluky.Snad s nima takové „problémy“nebudou.
Taky mi to hlava nebere, co si dokážou na sebe některé krásky narvat. Kdysi jsem byla tlustá a styděla jsem se za to, maskovala se a snažila vkusně oblékat ale dnes je to asi cool vystavovat špeky, asi jako"podívejte jak se mám dobře",nebo nevím…

janiiiv
781 příspěvků 30.04.13 00:06

.

Příspěvek upraven 27.09.13 v 12:49

real.blond
6688 příspěvků 30.04.13 00:15

Ja velice casto vidivam v nakupakach slecny, ktere maji tak kratne sukne nebo sortky, ze jim z nich leze zpevnena cast puncoch.. nejlepe cernych prusvitnych.

Příspěvek upraven 23.06.15 v 20:13

Staniela
75 příspěvků 30.04.13 00:17

@radbuza také mám podobného chlapečka s bystrými postřehy

Morže
1091 příspěvků 30.04.13 04:44

Furt jsem mladá - je mi 22 let. Přesto už si na podobnou módu připadám „stará“, ale některé moje vrstevnice to pořád rády nosí. I když už né v tak cool formě. Naštěstí mám některé vrstevnice, které si myslí to samé.

Caralina
916 příspěvků 30.04.13 15:43

Nezbývá než doufat, že z toho vyrostou. I když, vybavuje se mi jedna kolegyně kolem cca 25 let, která měla jistě 90-100 kilo a s oblibou nosila elastické bílé minišaty..pohled pro bohy.

Mám dceru, zatím je maličká, takže vítězí růžová a hello kitty ( jsou jí tři ), ale až jí bude 15, bude matka ten poslední, čí názor na oblečení jí bude zajímat, obávám se. Tak snad aspoň dohlédnu na to, aby ty věci byly čisté.

gudrun  30.04.13 16:04

Asi jim to nikdo nerika ze vypadaj blbe… Takze ja rikam: GUDRUN na ne!!!

Kerli
27 příspěvků 30.04.13 16:11

Já jsem (na zdejší poměry)hodně mladá, ale přesto se neoblékám podle výše uvedené šablony. Řekněme, že to, co nosím, bych si klidně mohla na sebe vzít i jako pětadvacetiletá, a nepůsobilo by to nepatřičně. Na druhou stranu, když vidím některé své vrstevnice(i vrstev­níky), tak vidím v podstatě totéž - tričko na tělo s velkým výstřihem a tříčtvrtečním rukávem + legíny pro holky, vydojené mikiny v neonových barvách a kalhoty s rozkrokem u kolen pro kluky. Já myslím, že ten stereotyp je dán nejspíš jednotvárnou nabídkou v obchodních řetězcích jako třeba New Yorker, tam to jde krásně vidět.
K těm „prostorově výraznějším“, mám spolužačku(15 let), která rozhodně nepatří k nejštíhlejším, a zároveň jí příroda dala do vínku fakt OBROVSKÁ prsa. Zugarová hadr. No a teď si představte, když si někdo s takovouhle postavou vezme hodně hluboký výstřih, to to pak nevypadá jako prsa, ale jako něco…trochu níže a vzadu položeného. Nebo zas jiná spolužačka, ta si klidně v parném létě vezme přes sebe sto padesát tílek, hlavně aby něco nebylo průhledné. Tak si snad přece kurňa neberu tričko, které zjevně někdo vyrobil z kusu záclony, ne? Já nevím, asi jsem předčasně zestárla, či co, ale tohle prostě nikdy nepochopím…

gudrun  30.04.13 16:15

@Kerli No ja teda byla odvazna az az! Jenze jsem si to mohla dovolit. Jak pisete o tech zaclonach, tak ty bych narozdil od te vasi kamosky nosila naostro.

janiiiv
781 příspěvků 30.04.13 19:31

.

Příspěvek upraven 17.09.13 v 01:40

Karoleenah
2322 příspěvků 30.04.13 19:39

@janiiiv A hlavně v New Yorkeru, Ann Christine a spol. vydrží tyhle normální věci do slev, protože pro cílovku těchhle obchodů je na nich málo flitrů/žádný obrázek/příliš střízlivá barva/příliš malý výstřih a tak podobně, ověřeno již několikrát.

OT dotaz: dnes odpoledne, Čára, žluté boty a tričko, černá sukně, černé krajkové punčocháče? :)

janiiiv
781 příspěvků 30.04.13 19:48

.

Příspěvek upraven 17.09.13 v 01:39

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit