Mladí a značkové kabelky

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ilnyia
53 příspěvků 05.08.13 14:00
Mladí a značkové kabelky

Dobrý den často zde vídám názory, ze kterých více či méně plyne, že mladým dívkách nikdo nevěří pravost značkového doplňku vyšší ceny. Ráda bych se vás tedy zeptala, zda s tímto názorem souhlasíte, popřípadě jaké značky byste volily ve věku kolem 18ti let.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reakce:

Dahllie
2222 příspěvků 05.08.13 14:05

Každý volí to, na co má.
Většina mladých holek si ale může dovolit jen tu tašku za pár € z pláže v Bulharsku.
Otázka vkusu už je něco jiného.

Lettie
426 příspěvků 05.08.13 14:09

Myslim, ze i v tech 18 by nemela devcata volit kopie drahych znacek, ale umerne sve penezence nakoupit radeji mene zname znacky, ale ne fake. A pokud naskudli na nejlevnejsi kabelku LV a doplni to satnikem od vietnamcu, nemuze se divit, ze ji tu originalitu nikdo nebude moc verit.

ilnyia
53 příspěvků 05.08.13 14:10

Já právě znám celkem dost mladých holek, kterým rodiče koupí téměř cokli bez ohledu na cenu, a tak mě celkem udivuje, jak často se zde setkávám s názory typu,,do 30ti nosí jen fake.´´ Samozřejmě, že si na cokoliv z toho žádná nevydělala, ale to už je na jinou diskuzi.

Lettie
426 příspěvků 05.08.13 14:14

@ilnyia tak ale lze predpokladat, ze ji k tomu rodice koupi i odpovidajici obleceni, ne?
Nemam nic proti noseni drahych veci detmi ci mladymi lidmi, sama si deti strojim podle sveho vkusu a na cenu moc nekoukam, ale na to jste se neptala, ne?

ilnyia
53 příspěvků 05.08.13 14:19

Vlastně ptala. Každý oblkéká děti nebo i teenagery podle svého vkusu a možností a dopřává jim jak se sám rozhodne, ale když jsem se v některé z diskuzí zastala mládých slečen, že kabelka nemusí být fake- bylo mi odpovídano spíš posměšky naznačující opak. Samozřejmě kombinace vietnaců a rádoby LV je do očí bijící, ale existují i dobře a draze oblečené děti či teenageři.

Zebra33
2038 příspěvků 05.08.13 14:34

No, nevim, mozna se pohybuju ve spatne prijmove skupine, ale moc lidi, kteri by sve 18 lete dceri koupili kabelku v cenove kategorii LV neznam. Dokonce i v Mnichove, kde se to drahymi kabelkami jen hemzi, mivaji teenagerky kdyz tak treba Michael Kors nebo nekterou z tech malych „levnych“ LV. A pokud maji LV, tak jsou k tomu oblecene odpovidajicim zpusobem, takze by vas nenapadlo, ze je to fake.

Uživatel je onlineCallMeFrankie
213 příspěvků 05.08.13 14:36

Súhlasím, už aj preto, lebo z tých kusov priam jačí, že sú tržnicové. Doplnené jeansami, botaskami a tričkom z New Yorkera.
Ak niekto nosí pravú Vuittonku alebo podobne, je to iné. Je to poznať. I keď musím uznať, že kupovať 18-tkam pravé drahé kabelky je mierne hlúpe. No ale to zas záleží na tom rodičovi, že…
Ak hľadáte kvalitnú kabelku, skúšajte obchody s koženými výrobkami či doplnkami, prípadne ja mám kabelky len z Manga. Nie sú kožené, aspoň väčšina nie je, ale sú kvalitné a nemajú problém vydržať 5 rokov pri extra veľkej záťaži :) A zároveň sú to kúsky využiteľné k mnohým veciam, oni sa snažia nerobiť všelijaké tie čičorádičkové kabelky.

Lettie
426 příspěvků 05.08.13 14:38

@ilnyia Tak v tom pripade to „dite“ nikdo soudny z noseni kopie nikdo podezirat nebude. Kdyz to ma sladene komplet, je to poznat.

Zebra33
2038 příspěvků 05.08.13 14:38

Jo jinak teda „do 30ti nosi jen fake“ - mne jeste ani neni 30 a uz si moc jako mlada holka nepripadam :). Drzela bych se definice mlade holky jakozto slecny, kterou zivi rodice. U mladych zen kolem te tricitky, ktere uz vydelavaji (a zatim nemaji deti, takze penize vrazeji do sebe) je naopak koncentrace pravych drahych kabelek podle me pomerne vysoka.

skl
451 příspěvků 05.08.13 14:44

No ja si vzit na ruku treba Rolexky za 200k, tak pri mem stylu oblekani, to kazdy rozumny clovek bude pokladat za fake. Takze takove exkluzivni doplnky by mel clovek nosit az kdyz to,,umi,,. A co si budeme povidat, moc nactiletych tohle nezvladne a v takovem pripade jim to moc ke zvyseni prestize nepomuze.

Zebra33
2038 příspěvků 05.08.13 14:50

@skl - nejen umi, ale fakt si to muze dovolit. Ja jsem mela takovy naivni sen, jak zacnu vydelavat a z prvnich par vyplat si koupim nejakou fakt drahou kabelku. No jo, jenze pak mi doslo, ze s tou drahou kabelkou nechci spat na zemi a chtela bych ji vzit sebou treba nekam na dovolenou nebo do kina casteji nez jednou za mesic. Takze ted ne ze bych na uctu nemela dostatek penez si tu drahou kabelku poridit, ale na seznamu priorit mam proste i dulezitejsi veci. Ale mozna, ze jsem v tomhle jenom prehnane zodpovedna a ze jina by si na mem miste tu drahou kabelku uz koupila a ve zbytku se uskromnila.

skl
451 příspěvků 05.08.13 14:58

@Zebra33 A to by na ni bylo videt. Ne kazdy je takovy profik jako Kristian :D

Mylady2
12409 příspěvků 05.08.13 17:17

Zase debilní téma :-)
Myslíte si, že člověk který přijede autem v ceně bytu (3mio a více) na ruce má omegy za 500tis si kvůli těm druhým nepořídí džíny za 1500 v levisu??? Nebo tričko za 1000 od TH…ach jo.

666mahu
1490 příspěvků 05.08.13 17:38

@ilnyia, o tohle se nezajimam, ze sveho okoli vim, ze ti kdo na to maji, a holky by si tak drahe veci praly, drzi je pri zemi. Kupuji jim kabelky a saty v radech tisic nikoli desetitisic. Klidne jim koupi drahe auto, zaplati skoro vse, ale saty, boty, doplnky maji limit. Vedou dcery k praci a studiu, ne nosit odmala jen to nejdrazsi. Myslim, ze to je spravne. ;-)
Pak je skupina divek, ktere se k drahym vecem vcetne kabelky dostanou pres bohateho milence.

nanjua
960 příspěvků 05.08.13 17:46

@Zebra33 Ano, s tímto příspěvkem se naproston ztotožňuji, měla jsem to a mám podobně.

Myslím si, že když drahou kabelku tak až jako „třešničku na dortu“ :-)

666mahu
1490 příspěvků 05.08.13 17:51

@Zebra33, vzpomnela jsem si, ze v zime v Mnichove byla hodne prekvapena, kdyz jsem potkala moc hezkou slecnu /do 18/, ktera mela na sobe nadherny norkovy kabatek, jinak byla oblecena celkem normalne, hezke veci, max. stredni kategorie. Byla to vyjimka, jinak nejdrazsi veci nosi zeny nad 25, 30 let. Nemci mladez asi taky drzi pri zemi.
U nas je mozno videt nejdrazsi, vcetne kozichu, na mladych Ruskach.

Lola  05.08.13 17:53

@Mylady2 Fakt debilní téma. Jako kdyby byl rozdíl mezi nošením faků u teenagera a zralé padesátnice, která si hraje na honoraci.
Celkem vzato si nemyslím, že by u holek kolem 18 let hrály značky nějak důležitou roli.

Lola  05.08.13 18:02

@666mahu Naprosto souhlasím. Máme v rodině hodně, ale opravdu hodně, čímž myslím fakt hodně bohatého bratrance (jeho jméno je veřejně známé, objevuje se v žebříčcích nejbohatších Čechů). Děti mají zaplacené drahé školy, osobní trenéry, soukromé učitele jazyků, drahá členství ve sportovních klubech včetně zahraničních. Na hadrech to ale nepoznáte, na žádném členu rodiny. Zcela určitě ne v běžném provozu - když jde matka vyzvednout desetiletou dcerku z baletu, nikdy byste neřekli, že ta štíhlá blondýna v džínách a bílém basic tričku by si ten barák mohla z fleku koupit stejně jako jedno máslo a deset rohlíků.

real.blond
6688 příspěvků 05.08.13 18:04

Mam lv kabelky a nosim je s oblecenim klidne z hm.. Vypovida to o mne, ze nosim padelky? Souhlas s @Mylady2 a @Lola … To ze ma nekdo drahe veci neznamena, ze si nekoupi triko za tisicovku nebo boty ve vyprodeji..

stricc  05.08.13 18:08

Mládež má investovat především do sebe, nikoliv do obalu, takže do knih, cestování, sportu, studijních programů, kursů a kulturních akcí. Značkovou kabelku nepotřebuje nikdo a puberťačka už tuplem ne, ta má mít slušný batoh, aby si nekřivila záda.

666mahu
1490 příspěvků 05.08.13 19:55

@real.blond, ja si klidne koupim tricko za 100. :D A dokonce ho nosim - vezmu si drahou kabelku, sako, boty, puncochace za tago a k tomu laciny tricko, jsem to ja ale ťululum. :D :D

real.blond
6688 příspěvků 05.08.13 20:10

@666mahu a tim to vsechno shodite a kazdy si mysli, ze mate fake! :-D

alyona
84 příspěvků 05.08.13 20:14

@stricc toto by mohlo platit v pripade, ak si mladez moze dovolit investovat iba do jednej moznosti…
Neviem preco ludia stalw nevedia pochopit, ze na svete ziju ludia, ktori si luxus mozu dovolit a je pre nich bezny…

No a ja to mam podobne, ako niektore damy tu…doplnky a kabelky mam drahe, ale oblecenie kludne aj z HM.

VioletPupi
1 příspěvek 05.08.13 20:21

Ať si každá koupí, na co má, pravost je hlavně o pocitu onoho člověka, který ji vlastní, ale fejky už dnes mohou být k nerozeznání, ovšem kabelky z turecké pláže, kde jsou zpřeházená písmenka nebo znaky LV nahrazeny symboly, které tato kabelka nikdy neměla, to je trapas a nevkus 1. třídy

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit