Mladý Pohlreich - módní buran po tátovi?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lenicka07
74 příspěvků 02.06.14 09:49
Mladý Pohlreich - módní pekelník po tátovi?

Už delší dobu pozoruji Zdeňka Pohlreicha a jeho nevkus v oblékání - černé kalhoty a vytahaný svetr, popř. zuřivě barevná nesedící košile.
Teď mě zaujal bulvární článek, kde jsou Zdeněk a Pohlreich junior na nějaké lepší akci. Vypadá to na nějakou odpolední recepci - většina návštěvníků je oblečena do odpoledních obleků. Oblečení tam evidentně nikdo neprožívá, ale určitý standard se drží. Výjimkou jsou oba pánové. Zdeněk má jako obvykle nevkusnou košili s rozhalenkou, ale synátor tomu nasadil korunu - divoké tričko, k tomu kraťasy a na nohách kecky… Prostě jak ven s kamarády.
Můj názor je takový, že když už jsem celebrita a prezentuji se v kdejakém médiu, měl(a) bych se také umět obléci přiměřeně události a svůj doprovod také.
Tady je odkaz (nejlépe vše uvidíte ve videu).
http://www.super.cz/…-tatovi.html
Edit: Nechci tady hodnotit Pohlereicha jako osobnost, nechci hodnotit ani jeho schopnosti a vystupování. Jde mi čistě o styl oblékání.

Příspěvek upraven 03.06.14 v 12:28

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

Go-lightly
3428 příspěvků 02.06.14 09:52

@Lenicka07 No když on musí dávat najevo, jak je fréé a cool, že ano, poněvač kuchař, to není sexy, takže on to osexovatí oblečením a jazykem dlaždiče. A hned je tu celebrita!

trnk
295 příspěvků 02.06.14 18:16

Ale syna má hezkého.

Brindik
70 příspěvků 02.06.14 19:41

Synáček chtěl být prostě „frykulín“ :D

z_dediny
1034 příspěvků 02.06.14 20:15

Pohlreich je buran akždým coulem. Nejen oblečením. Je fascinující, že ho omlouvají a obdivují ženy, které se samy považují za dámy. Upoutávky na jeho pořady jsou stejně odpuzující jako na kameňáky nebo americké buranské komedie.

Karja
4767 příspěvků 02.06.14 20:44

Já nevím, ať je Pohlreich jakej chce, tak mě jeho syn přijde uplně normální. Jde na střední školu, takže je mu cca 15, v tu dobu jsem taky neměla moc vytříbený vkus a mluvit jsem si do toho taky nechtěla nechat. Normální mladej kluk, navíc docela sympaťák, když mluvil na kameru.
Tohleto kopněte si do kohokoliv, kdo se namane, mě fakt neba.

Ikeya-Seki
1090 příspěvků 02.06.14 21:35

@z_dediny Vnímám to stejně.

lioncity  03.06.14 05:11

Pohlreich je super.

Jirkátor
1515 příspěvků 03.06.14 05:27

Tak ten bulvár nečtěte - budete mít klidnější spaní.

AMOUR
3 příspěvky 03.06.14 05:50

Vôbec nevnímam pana Pohlreicha ako burana. Mne sa zdá, že sa chová úplne normálne. Keď s ním vidím nejaký rozhovor, alebo sa niekde vyjadruje, správa sa slušne. To, že vo svojom programe používa ostrejšie slová a je drsný, áno, jasné, ale to k tomu patrí, sám píše v článku, že prehráva. :) mne sa pán Pohlreich páči. Vôbec nijako ma jeho chovanie neuráža a to sa považujem za dámu :) ako bolo vyššie spomenuté. Ja mu fandím

Garfie
4452 příspěvků 03.06.14 07:57

Mě se líbí. Ale upoutávky na jeho pořady neznám (nemám TV).

Lenicka07
74 příspěvků 03.06.14 08:02

Tímto příspěvkem jsem nechtěla hodnotit chování Zdeňka Pohlreicha, na to by se mohla vést diskuse tři dny.
Příspěvek hodnotí pouze oblečení obou pánů (jsme totiž na MÓDNÍM pekle) a ne jejich chování…
I když se na jeho pořady dívám a nijak mi nevadí, nebudu nekritická k jeho nevkusu v oblékání.

AMOUR
3 příspěvky 03.06.14 08:08

@Lenicka07 aha, ja sa ospravedlňujem, ja som reagoala na príspevky nižšie, kde sa hodnotilo jeho správanie.

Oblečenie pána Pohlreicha sa mi nezdá až také hrozné, ale upozorňujem, že ide čisto o moj súkromný názor. A mladý Pohlreich, na ten jeho vek mi to prípadá nejak štandardné, aj keď, samozrejme si myslím, že na tú akciu kde boli, nevhodné, to áno.

Příspěvek upraven 03.06.14 v 10:59

Atlacoya
2146 příspěvků 03.06.14 09:39

Mně vadí že vaří a nesundá si hodinky. Vím že to kuchařské celebrity dělají, ale když jsem vařila s tatínkem tak mi jako první nakázal sundat prstýnky, hodinky a náramky, vyhrnout rukávy a pořádně si omýt ruce.

Mylady2
12409 příspěvků 03.06.14 09:41

Zdenda je fajn… Mladý má dobrou řepu :-D

zelene.oko  03.06.14 11:11

Já si na konci každého Rozpal to, šéfe! přeju být Pohlreichova kamarádka, aby mě pozval na závěr sníst to, co během natáčení uvařil :-D

Karin
3401 příspěvků 03.06.14 12:14

No, je pravda, že Zdéňa se obléká hodně ležérně (ty jeho košile nebo triko Lacoste na tisíc způsobů, uá!), a mladému tak holt neměl v oblasti stylu co předat… Ale zrovna u tohoto člověka mě to nějak nevyvádí z míry. Patří k těm, které uznávám a beru i s tím, že se neumějí oblékat.

kayav  03.06.14 12:24

Pohlreich že je buran? Spíš na to kašle. Podle mě je to člověk, co má v hlavě, už jen z pohledu toho, co má a umí. Ve spoustě věcí má svatou pravdu.

Klotylka
496 příspěvků 03.06.14 14:26

Pohlreich vůbec není buran, je fajn. A jeho uvolněný styl oblečení k němu pasuje. Myslím, že je dobře, když oblečení podtrhuje osobnost a je s ní v souladu.

Karin
3401 příspěvků 03.06.14 15:04

Zdéňa ve svatebním. Nazvat to uvolněným stylem je hodně krotké :D

Ale jemu to prostě odpustím.

Mahtiel
443 příspěvků 03.06.14 15:17

Styl…u toho mladého mě to neuráží vůbec, u toho staršího mi to nevadí. A co se týče chování… Byla jsem na živém rozhovoru (moderátor plus dva hosté) s ním, u nás v Kulturáku :D A je to („překvapivě“) úplně normální fajn chlap. Byl milý, slušně oblečený, NEvulgární a s mě sympatickými názory. Show ať si dělá, všichni potřebujeme peníze, já mít tu možnost dělám vítr v restauracích od rána do večera. :D A to byste teprve koukali! ;)

Mylady2
12409 příspěvků 03.06.14 15:51

@Mahtiel souhlasím :-)
Holt bulvár a tv je mocná čarodějka. Sice to nikdo nečte a nesleduje…ale všichni znají všechny :-D

Dixie Sunday
417 příspěvků 04.06.14 08:22

S Pohlreichom je to veľmi podobné ako s Gordonom Ramsaym, obaja vedia variť a z ich programov som získala mnoho užitočných tipov. Ale radšej ignorujem všetky správy o ich súkromí, lebo Ramsay je rovnaký buran ako Pohlreich, nie sú to osoby s ktorými by som túžila stretnúť sa.

Příspěvek upraven 04.06.14 v 08:45

vashtie  04.06.14 08:30

@Dixie Sunday Oni by ask taky nebyli hin ze setkání s někým, kdo soudí podle „zaručených“ zpráv ze soukromí :-)

Příspěvek upraven 04.06.14 v 10:45

Dixie Sunday
417 příspěvků 04.06.14 08:31

A keď sme pri svadbe šéfkuchárov, Jamie Oliver bol tiež na svojej svadbe milo pekelný, najmä tie topánky…

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit