Mňamky z mimibazaru!

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

NicoleK
107 příspěvků 27.04.13 17:02
Mňamky z mimibazaru!

Vím, že je toto modní blog, ale „mimibazar“ se tady skloňuje na všechny způsoby. Pro mě jsou nezapomenutelné párky prošpikované špagetama, ale teď jsem narazila na tohle „Brambory v papiňáku - rychlá úprava a slast v hubě :-))http://www.mimibazar.cz/recept.php?… spojení brambory se připečou, u nás sežráno, a místo přílohy jako hlavní chod mě opravdu dostává. Přihoďte nějakej ten receptík z mimibazaru, ať máme „slast v hubě“ :D

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 16 Další »

Reakce:

Guinea Pig
1190 příspěvků 27.04.13 17:08

Tož proč ne, akorát už mi to přijde trošku demodé, jak se tady říká..ale klidně.. a začnu mimipozdravem: :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-):-) :-) :-) :-) :-) :-) :-):-) :-) :-) :-) :-) :-) :-):-) :-) :-) :-) :-) :-) :-):-) :-) :-) :-) :-) :-) :-):-) :-) :-) :-) :-) :-) :-):-) :-) :-) :-) :-) :-) :-):-) :-) :-) :-) :-) :-) :-):-) :-) :-) :-) :-) :-) :-):-) :-) :-) :-) :-) :-) :-):-) :-) :-) :-) :-) :-) :-):-) :-) :-) :-) :-) :-) :-):-) :-) :-) :-) :-) :-) :-):-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

NicoleK
107 příspěvků 27.04.13 17:09

@Borůvka19
a já myslim, že mimibazaru nebude nikdy dost!

Betty J.
2031 příspěvků 27.04.13 18:10

Kulinární stránka mimibazaru už na Pekle byla: http://www.modnipeklo.cz/…0/mimibizar/.

DonChichot  27.04.13 18:18

Jako příloha??? K čemu, proboha?!

Betty J.
2031 příspěvků 27.04.13 18:23

@DonChichot: tak s knedlíkem v trojobalu a kečupovo-vegetovou omáčkou to bude óbrmňamka.

DonChichot  27.04.13 18:24

K mimibazaru mám dvě připomínky:
1. z těch frenetických emotikonů se mi dělají mžitky před očima a rozptylují mne a tak nezvládám dlouho číst text (což ani nevadí)
2. mám nedůvěru k jídlům, která vypadají jako že už je jednou někdo snědl.

belmonte
65 příspěvků 27.04.13 18:52

Asi jsem velmi zaostalá ale na Mimibazaru jsem byla dnes poprvé! Jsou tam ti lidé zcela při smyslech? Vypadá to že si před zapnutím počítače dali/y lajnu.
A proč to jedí? Naše školní jídelna byla proti tomuto kulinární zázrak!

Sépia
334 příspěvků 27.04.13 19:17

Tak tam nelezte a hlavne to netahajte sem, na módny blog. To tu budete písať o všetkom, čo vás rozčuluje?

DonChichot  27.04.13 19:19

@Sépia
Ano, mami.

teetee
499 příspěvků 27.04.13 23:50

Né že bych se chtěla zastávat mmb, ale na těch bramborách nic tak hroznýho neni. jsou to prostě brambory, jenom moc hezky nevypadaj. jestli se nad něčim rozčilovat, tak fakt nad těma - pardon, ale jiné slovo nemám - zvratkama.

http://www.mimibazar.cz/recept.php?…

Karoshi
344 příspěvků 27.04.13 23:53

Zájemcům o tuto problematiku doporučuji stránku „Mimi Bizzare“ na facebooku :)

Kalanka
707 příspěvků 28.04.13 00:00

@teetee Joj, to je síla. Skoro mě to sundalo ze židle.
Ty brambory v úvodním příspěvku mě taky nijak nepohoršujou. Prostě brambory no.

„@karoshi“ Ta FB stránka je fajn, má vtip. Jinak ty debaty o MMB už jsou nuda, ale když se to vtipně podá…

jituliiik
294 příspěvků 28.04.13 00:11

Mně dostal tento recept, to je fakt neuvěřitelné, co jsou lidi schopni jíst…

http://www.mimibazar.cz/recept.php?…

arpa
1236 příspěvků 28.04.13 09:30

Je fakt, že místní diskuze zejména o jídle nebo domácím tvoření jsou nekonečná studna humoru a že i mě na mimibazaru dostává, s jakou frekvencí se tam používají různé smajlíky nebo zdrobněliny. Ale není pravda, že se tam takhle projevuje každý uživatel (no, spíš uživatelka).

Proto úplně to zaujetí proti mimibazaru nechápu - zdá se mi, že se z toho neprávem vykouslo něco, co pro většinu uživatelů vůbec není podstatné. Já třeba na mimibazaru sleduju už delší dobu výhradně inzerci a moje děti odtud mají spoustu věcí (např. oblečení, odrážedlo, lyže…). Jinými slovy, mimibazar vnímám ne jako místo k pokecu, ale spíš jako bazar nebo burzu, a mám pocit, že takto to mají nastavené i další ženy - matky v mém okolí. Neznám žádnou, která by tam chodila na pokec (k tomu máme jiné diskuzní servery, že :-) ), nebo která by tam dokonce vkládala recepty typu „svíčková z párku“.

lioncity  28.04.13 09:59
@jituliiik píše:
Mně dostal tento recept, to je fakt neuvěřitelné, co jsou lidi schopni jíst…http://www.mimibazar.cz/recept.php?…

A ta autorka si rika Varimamka (s hackem nad r, mam anglickou klavesnici), to je peklo.

chinin
2788 příspěvků 28.04.13 10:08

„… protože je to rychlovka, hodí se hlavně pro nečekané návštěvy, všechno na ně totiž máme vždy v lednici, nebo můžeme udělat jako mňamku na večer k televizi když jsou k obědu řízky :)

Hmm, kdyby me na navsteve hostitelka „pohostila“ placickami z mouky, strouhanky a vejce zapecenymi s nastrouhanym kabanosem… ;-)

@jituliiik píše:
Mně dostal tento recept, to je fakt neuvěřitelné, co jsou lidi schopni jíst…http://www.mimibazar.cz/recept.php?…

chinin
2788 příspěvků 28.04.13 10:11

@DonChichot
„mám nedůvěru k jídlům, která vypadají jako že už je jednou někdo snědl“

Dala bych vam velkeho smajlika, ale nechci vas provokovat.. ;-)

Gräfin
2634 příspěvků 28.04.13 10:15
@chinin píše:Hmm, kdyby me na navsteve hostitelka „pohostila“ placickami z mouky, strouhanky a vejce zapecenymi s nastrouhanym kabanosem… ;-)

Pokud je účelem, aby návštěva už nikdy nepřišla, je cíl s velkou pravděpodobnos­tí splněn

chinin
2788 příspěvků 28.04.13 10:26

@Gräfin
Tak to kazdopadne! ;-)

My jsme v detstvi davali kabanos babiccinu psovi, mohl se po nem „utlouct“, vlastne v reci tohoto tematu by se dalo rict, ze to pro nej byla „obrmnamka“..

P. S. Na svoji obranu musim rict, ze dnes uz bych tedy kabanos (svemu ani cizimu) psovi nedala - vzhledem k tomu, co si myslim o uzeninach. (Snad krome sunky od kosti a prsutu, ale ani ty psum nedavam, pac by uzeniny vubec jist nemeli kbuli obsahu soli.)

Příspěvek upraven 28.04.13 v 10:28

continuity
5851 příspěvků 28.04.13 10:27

@arpa taky se k vam pridavam. masochizmem netrpim, abych lezla to tech diskuzi a vlastne jsem az do Adina clanku netusila, ze vubec nejake diskuze tam existuji.

nakupuji tam na deti a neco malo na sebe a myslim, ze to tak ma drtiva vetsina uzivatelek.

Gräfin
2634 příspěvků 28.04.13 10:35

@chinin dřív jsme kočku (venkovní) lákali na kolečko salámu, když měla jít večer z domu - a to babička nadávala, že je kočka mlsná, protože byla ochotná jít jenom na dětskou šunku - takže babička sobě kupovala vysočinu, kočce dětskou šunku :)

Dnes je kočce 17 let, já jí při každé návštěvě - cca. 1× za měsíc - vozím masové kapsičky se sníženým obsahem soli a kočka pokaždé když mě vidí, předvádí ukázkový pavlovův reflex. Možná v těch konzervách pro kočky bude víc masa než v receptech z mimibazaru

chinin
2788 příspěvků 28.04.13 10:44

@Gräfin :-)
Nekde jsem cetla, ze bezdomovci v USA miluji rodiny se psy, protoze zbytky psich konzerv jsou to nejkvalitnejsi a nejchutnejsi, co lze v popelnicich najit. ;-)

blacken
2320 příspěvků 28.04.13 10:53

@Gräfin Tak to každopádně - když nepočítám ty extra levné, tak se pohybují od 40% masa + různé zbytky - takže se to vyšplhá až kolem 60% (a to beru obyč krmivo ze supermarketu, ne ta skutečně kvalitní). O tom se kabanosu ani nesnilo :-D
Moje kočky by nic takového ani nepozřely, když jim jednou neznalá návštěva nabídla kus svačiny, tak měly velmi výmluvné pohledy :-D.

Ale zase mimibazar dobře monitoruje to, proč je možné u nás v obchodech prodávat odpadky. Jak vytříbenou chuť může mít někdo, kdo vyrůstal na kečupu, hořčici a podravce v trojobalu…

Dahllie
2222 příspěvků 28.04.13 21:51

Na párkovo-špagetový červy mi nesahejte, co o nich vím, plánuju je udělat na Halloween párty s pořádnou dávkou rajčatového protlaku okolo :-D

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 16 Další »
 Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit