Móda & cestování

Fotoalbum tématu (31) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mylady2
12409 příspěvků 27.09.12 12:21
Móda & cestování

Tak protože se móda jako taková váže i k bohulibé činnosti jako je cestování, pojďme si o tom pohovořit.(hledala jsem a podobné téma nenašla)
Jak je známo módní domy se už dávno ne realizují jen v oblasti oblékání a doplňků. Staví si například svoje hotely a rezorty pro dovolenku. Z těch nejznámějších asi G. Armani a jeho hotel v Miláně nebo v Dubai, LVHM hotel v St. Tropez…a v roce 2013 bude otevřen další na Maledivách…pojďme si povídat a dávat užitečné tipy na dovolenou(+ nezbytnosti pro dovolenkový šatník, dle destinace atd).

Tak hezký den

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 26 Další »

Reakce:

Ta Nejlepší
3 příspěvky 27.09.12 12:48

Skvělé téma, moc se těším na příspěvky! :)

LadyPapajka  27.09.12 12:53

No, já za měsíc odlétám do Asie, a přemýšlím co si vzít za boty. Zatím jsem se dopracovala k jedněm pohodlným vietnamkám (ve kterých dokážu strávit pět dní v kuse) a vyšlápnutým teniskám, se kterýma mám zkušenost. Pohorky sem se rozhodla nechat doma, i když budeme jak v teple tak na sněhu, protože prostě jsou moc objemný a budu to muset zvládnout v teniskách.

(Jen dodávám, že se nejedná o cestu s kufrem po hotelech, ale s batohem na zádech po nejlevnějších čtvrtích a přírodních krásách země)

Edit:vlastne vůbec přemýšlím co s sebou, ale módní to asi nebude. Skončím u sportovních kalhot (ne rejoicky:D) triček, pohodlných podprsenek. Vézt něco slušnějšího nemá smysl, kor když velikost batohu je omezena a každej si ponese svoje veci, takže si dvakrát rozmyslí, co zabalit:)

Mylady2
12409 příspěvků 27.09.12 12:59

@LadyPapajka ooo tak to rozveďte! Já jsem sice typický cestovatel (pohodlný) takže kufr a hotel… Nicméně mě zajímá vše o cestování!!! A informací není nikdy dost. Kam jedete? Přesněji? :-)

LadyPapajka  27.09.12 13:09

@Mylady2 No, já jsem malej pán, ale rodiče milujou cestování, takže ty sjeli už většinu světa. Jen ta Amerika je moc netáhne, byli v jižní a už se tam nechtěj vrátit, spíš ta Asie a Evropa.

Jinak jedeme do Vietnamu, plánování cesty tuším hodne hodně zhruba (bydlím dál, takže se nedostanu na večerní seance do hospody o zkoumání trasy), vím, že mámepřílet do Hanoje a odlet ze Saigonu (nebo obráceně?:D) a určitě kromě obou měst zátoka Ha Long (nebo možná Bai Tu Long, prej je stejně krásná a není tam tolik lidí), Sapa, výstup na nejvyšší horu Fan Si Pan, určitě tam je neco i ve středním Vietnamu a pak delta Mekongu.

Těším se hlavně na to prostředí, na tradiční Pho, na to že ochutnám psí maso:)

GreatSusan  27.09.12 13:13

.

Příspěvek upraven 20.11.12 v 13:50

uu  27.09.12 13:14

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 12:57

GreatSusan  27.09.12 13:17

.

Příspěvek upraven 20.11.12 v 13:48

LadyPapajka  27.09.12 13:17

@GreatSusan Právě že půjde spíš o courání, přepravovat se budeme možná vnitrostátním letem, možná vlakem(kdo by byl tušil, že na vietnamské dráhy prý platí česká režijka:D).
Myslím že mamka me zpacifikuje, přece jenom, ona toho objela už dost a má s balením zkušenosti (včetně 14 dní na kole ve španelsku, kde zvládla do cyklistických brašen zabalit spacák a oblečení, což mi přijde nemožný:D)

GreatSusan  27.09.12 13:23

.

Příspěvek upraven 20.11.12 v 13:48

Mylady2
12409 příspěvků 27.09.12 13:25

@LadyPapajka super;-) mě zatím ještě tento východ nenalákal… Je toho tolik co by chtěl člověk projet, ale času zase tak moc není;-)

LadyPapajka  27.09.12 13:31

@GreatSusan Je pravda, že já cestuju od malička a nějak sem nechápala třeba kámošky, co začínaly balit 14 dní před odletem, v mládí sem toho s našima projezdila (v Evropě) dost, a tak mě nějak cestovní horečky nikdy netrápily. Balila jsem tři hodiny před odjezdem a ještě se mi nechtělo:D Ale nikdy jsem se nevydala na tak dlouho takhle daleko. Navíc Evropa je Evropa, ale Asie bude trochu i kulturně jiná, sem zvedavá no:)

LadyPapajka  27.09.12 13:32

Z jiného soudku, ale přimělo mi to, když sem četla, že Armani má hotel. Ikea prej bude mít nějaký svoje vlastní čtvrti, to mi přijde dost šílený:D

GreatSusan  27.09.12 13:39

@LadyPapajka kulturne trochu jina je dobry :-D. Zadnej strach, bude to skvely.

LadyPapajka  27.09.12 13:46

@GreatSusan Dám pak vědět, až (jestli:D) se vrátim:) Sem zvědavá, jakej zážitek to ve mě zanechá. Pamatuju si, když mi rodiče volaly odtud tak bylo slyšet že jim těčou slzy, prý to byl silný zažitek:)

Příspěvek upraven 27.09.12 v 13:49

Annecy
12 příspěvků 27.09.12 13:46

@LadyPapajka
Neda mi to nereagovat, protoze ve Vietnamu jsem byla pomerne nedavno. Sapa se mi libila absolutne nejvic, ale to je o vec osobnich preferenci. Jelikoz se zde jedna hlavne o modu - doporucuji si nechat usit neco pekneho a kvalitniho na miru v Hoi Anu (a pak se s tim zde pochlubit samozrejme :)). Trva jim to dva dny a kvalita (ve vetsine pripadu) skvela. PS: Ja puvodne vubec nic nechtela, ale neverim, ze by nekdo (kdo ma rad modu) dokazal odolat :)

LadyPapajka  27.09.12 13:50

@Annecy Vzpomenu si na to, zatím mám na seznamu jen sehnat pro kámošku „zaručeně pravou“ kabelku od Hermese:D

Narminaa
97 příspěvků 27.09.12 13:50

Výborné téma! Znám Milánský Armani, Bvlgari a Moschino hotel, sice hlavně z té gastronomické stránky (to bych byla OT), ale jejich výběrem se snad nedá udělat chyba a hlavně je to fajn pro fandy značky. Shodou okolností se příští týden chystám do Londýnského Claridge's hotelu, kde část pokojů navrhovala Diane von Furstenberg, tak doufám, že budu v tom správném pokoji:-)
Když jsme u toho spojení módy a cestování, nevíte někdo, jestli má teď někde nějaký fashion designer výstavu? Hrozně ráda vzpomínám na Alexander McQueen: Savage Beauty, byla doslova dechberoucí.

corleone  27.09.12 14:02

@Narminaa Když jsme byli asi před měsícem a půl ve Florencii, byla tam zrovna v Gucci Museum dost rozsáhlá výstava historie značky.

Pirek
6778 příspěvků 27.09.12 14:06
@LadyPapajka píše:
@GreatSusan Dám pak vědět, až (jestli:D) se vrátim:) Sem zvědavá, jakej zážitek to ve mě zanechá. Pamatuju si, když mi rodiče volaly odtud tak bylo slyšet že jim těčou slzy, prý to byl silný zažitek:)Příspěvek upraven 27.09.12 v 13:49

No to se nedivím, takových schodů, asi by mi taky tekly slzay :D

Já jedu zítra do Berlína, jen na tři dny, ale ještě jsem tam nebyla, už se těším! Ale balení taky nechám až na ráno, nerada se balím, je to otrava. Pevně doufám, že se mi podaří přes přítelovy protesty si nějaký echt berliner módní výstřelek :D

Mylady2
12409 příspěvků 27.09.12 14:08

@Narminaa a co The Gold od kluků D&G? Mě se líbilo stejně jako Nobu;-) o Moschino hotelu jsem vůbec nevěděla takže děkuji za info;-)

Mylady2
12409 příspěvků 27.09.12 14:10

@Pirek Berlín je velice zajímavé město… je tam co navštívit a vidět už jen proto že má dvě tváře:-)
Módu jsem tam moc nepochytila… Přece jen se mi lépe nakupuje v Mnichově;-)

MP Barbucha
3716 příspěvků 27.09.12 14:14

Já se chystám do Paříže, snad v listopadu. chci jít na výstavu LV a Marc Jacobs, doufám, že jsem ji nepropasla. Víte někdo?

Mylady2
12409 příspěvků 27.09.12 14:15

@Narminaa jinak nedávno myslím skončila výstava Louis Vuitton Marc Jacobs v Paříži;-(

Mylady2
12409 příspěvků 27.09.12 14:19

@MP Barbucha už je pozdě;-( tak aspoň něco;-)
 http://www.designvid.cz/…-jacobs.html

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 26 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit