Móda Esprit

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Milcanick
2 příspěvky 30.05.13 20:04
Móda Esprit

Dobrý večer, jsem velký šílenec do módy zn. Esprit. Najde se tady taky takový šílenec, který je unešen touto módou?
Jsem moment.na mateřské „dovči“, tak občas neboli víc asi než je zdrávo brouzdám na netu a kochám se Espritem:-)
Jelikož bydlim v menším okr. městě, kde je velmi těžké něco pořádnýho na sebe koupit, tak hodně objednávám přes online shop. Jaké máte zkušenosti s touto módou, líbí se vám?

Reakce:

Dahllie
2222 příspěvků 30.05.13 20:14

Měla jsem boty, stály za prd. Mám tři deštníky, z UK, takže za polovic než v Čechách a drží i ve větru, proto spokojenost. Oblečení mě nijak zvlášť neuchvátilo.

bestia
2296 příspěvků 30.05.13 20:26

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 16:30

Gräfin
2634 příspěvků 30.05.13 20:28

Mám dvoje šaty a jeden svetr. Svetr se začal párat ve švu po dvou nošeních, jedny šaty se po vyprání staly hadrem na podlahu, druhé jsou fajn. Podobně jako HM je možné tam objevit pěkné věci vedle šuntů. Že by to bylo ke kochání na netu si nemyslím.

Ceresa
465 příspěvků 30.05.13 21:24

Ja jsem s Espritem spokojena, ale ze bych nejak silela…

Sicilianwidow
505 příspěvků 30.05.13 21:28

Esprit věcí mám fůru, všechny ze sekáče. Jeden místní sekáč touto značkou zásobují víc než je obvyklé. Takže za tu cenu tady bych si to nekoupila, protože je ta cena hodně převařená, ale za tu stovku v sekáči, proč ne - miluji jejich plátěné kalhoty, nosím je na vycházky se psem. A nikdy se mi od nich nic nerozpadlo, neskutečné držáky.

Konvalinka
244 příspěvků 30.05.13 21:30

Já jsem s Espritem hodně spokojená, oblečení dlouho vydrží hezké. Kupuju tam spíš nadčasové věci, které využívám jako základ šatníku. Beru ho jako spolehlivý obchod pro konzervativní věci.

milos_zeman  30.05.13 22:39

Esprit je super, nakupuju na nemeckem eshopu, po 1-2 mesicích jde novinka do vyprodeje za zhruba polovinu, doprava jen 5 EUR

Olinka
2582 příspěvků 30.05.13 22:45

@Sicilianwidow Tak tak. Pár věcí mám i nové z obchodu, jedno jasně oranžové tričko se sepralo na meruňkovou (ale aspoň rovnoměrně, takže ho nosím, protože má výborný střih a materiál), vloni jsem si koupila lehounkou červenou košili na léto, kterou jsem na dovolené přeprala v rukách, pověsila na ramínko a po uschnutí jsem ji mohla bez žehlení dál nosit. Jinak mám ale pocit, že hlavně trička šla během pár let s úrovní prudce dolů, za poloprůhledný beztvarý hadr si účtují několik set, to je nehorázné.
Raději v Rakousku, ceny jsou tam mnohem přívětivější, když jsou slevy.

Ichy
67 příspěvků 30.05.13 22:48

Také jsem spokojená :) hlavně proto, že mají věci pro dlouhány.

Sicilianwidow
505 příspěvků 31.05.13 10:23

@Olinka Pro mě byly největším zklamáním tmavě modré rifle. Barva na kolenou se ošoupala strašně rychle. A máte pravdu, kvalita triček se snižuje, i když kdysi byla třeba oproti takovému HM nadprůměrná.

publicenemy  31.05.13 16:06

@Milcanick Zaregistrovala jste se jenom kvůli tomu? Kolik za to Esprit platí?

Milcanick
2 příspěvky 31.05.13 19:01

Děkuji za názory :-) odpovídám až teď, kdy mám trochu času, jsem v jednom kole :-( s oblečením jsem moc spokojená, ikdyž někdy se seknu s velikostí u šatů, protože mám problém s velikostí. Vel.38 je mi velká přes boky a 36 zase přes prsa, takže někdy vracím zboží k reklamaci. Jinak ohledně kvality zatím nemám problém, pouze jednou se mi páral svetr, ale ten jsem hodně nosila. Vyhovuje mi objednávat přes web, je to rychlejší a ve větší pohodě pro mě, kdy nemusím lítat s dětmi po obchoďáku:-) cena za dopravu je 5€ do týdne nebo 10. € druhý den, což je pro mě super.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit