Móda z červeného koberce

Fotoalbum tématu (62) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Rosalyn
925 příspěvků 27.05.13 14:28
Móda z červeného koberce

Diskuze o módě, která (ne)zazářila na červeném koberci. :-)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reakce:

Rosalyn
925 příspěvků 27.05.13 14:30
Cannes 2013

Pro začátek pár modelů z letošního festivalu v Cannes:

Rosalyn
925 příspěvků 27.05.13 14:31
Cannes 2013

A dámy nad 50.

moet.de.foret  27.05.13 15:40

@Rosalyn Tady jde krásně vidět jaký rozdíl dělají šaty a účes - Jane Fonda na první fotce vypadá skvěle, šaty jí dělají ženské tvary. Na druhé fotce, nejspíš v důsledku nařasení a myslím i jiné podprsenky má jednak menší prsa opticky a jednak vypadá víc hranatě. No za mě modré šaty vedou. U Marion Cotillard jsou šaty hezké, ale podle mě na ni příliš složitý vzor, sluší ji jednoduché jednobarevné šaty. Účes je na mě děsné retro, vypadá jak z 60. let.

Rosalyn
925 příspěvků 27.05.13 16:49

Vévodkyně Catherine na červeném koberci.

Caralina
916 příspěvků 28.05.13 14:46

Vévodkyni Catherine by měli zastřelit, než polovina žen na světě umře závistí :-). Ta žena je tak krásná, až se tají dech.

z_dediny
1031 příspěvků 28.05.13 14:56

@Caralina Víte, co je na ní nejhorší? Že působí tak mile, že ji ženy mají rády :-) Možná raději než muži.

vashtie  28.05.13 14:57
@Caralina píše:
Vévodkyni Catherine by měli zastřelit, než polovina žen na světě umře závistí :-). Ta žena je tak krásná, až se tají dech.

To mě překvapuje jak ji vidíte, mně přijde naopak absolutně necharizmatická, taková nudná..krásná je, ale pro mě nemá šmrnc, nic navíc

viera666
957 příspěvků 28.05.13 15:37
a ja suhlasim
@vashtie píše:
To mě překvapuje jak ji vidíte, mně přijde naopak absolutně necharizmatická, taková nudná..krásná je, ale pro mě nemá šmrnc, nic navíc

Nechapem tu maniu okolo Kate. Pre mna je to tuctova baba. Pekna, ale taka baba odvedla, nic vynimocne. A mozno prave preto je ludom tak sympaticka.

razorblade  28.05.13 18:37

Ja ted asi budu asi narcena z toho, ze ji zavidim tvar/telo/man­zela/prachy/do­sadte si dalsi dle libosti, ale me kate prijde jako absolutne nudna figurka bez charismatu a oblicej ma podle me krasny tak prumerne, jeji sestra je treba mnohem hezci. ale zas… co clovek, to nazor

radussskaaa
106 příspěvků 28.05.13 21:36

Dokonalá princezna a vzor nejen malých holčiček, které dělají ách pokaždé když jí vidí

real.blond
6688 příspěvků 28.05.13 21:47

@Rosalyn damy nad 50 bomba! kezbych tak jednou vypadala tez.. do jedne nadhera! ceske si k nim ani necuchnou

real.blond
6688 příspěvků 28.05.13 21:48

Kate se obleka krasne, stridme, verim tomu, ze velky podil na tom nema ona sama, ale radci kolem.. drive to zadna hitparada nebyla. Je to pekna holka, ale zadna bomba.. jak uz zde padlo, spousta lidi ji ma rada asi proto, ze je tak nejak „normalni“ takova holka od vedle

Kokoska1  28.05.13 21:48

Ono se o Dianě taky psalo, že je úžasná / nudná / charismatická / hloupá / citlivá / jednoduchá… co já vím. Co do vzhledu se mi Kate líbí, teď co je těhotná, jí to moc sluší. Osobně ji neznám, tak charisma a povahu nehodnotím.

Uživatel je onlineEsmee
4376 příspěvků 29.05.13 10:38

Já osobně vévodkyni z Cambridge bezmezně obdivuju. Vržena do úplně jiného světa a pravidel si stále zachovává úsměv na rtech a působí na mě neuvěřitelně mile. No a styl jejího oblékání, nad tím prostě vždycky slintám a pravidelně sleduju: http://hrhduchesskate.blogspot.ie/

Caralina
916 příspěvků 29.05.13 11:55

No mě se prostě líbí, přijde mi opravdu krásná.

moet.de.foret  29.05.13 13:03

Neřekla bych, že je klasicky krásná, ale má něco v sobě, možná je to právě to dění okolo a s jakou noblesou to vše zvládá. A taky že projevuje svou lidskou stránku. Diana v tomto byla průkopnice u královské rodiny, pomáhala dětem z Afriky, jezdila do táborů, stýkala se s lidmi s AIDS (ačkoliv ji upozorňovali, že jsou to lidé, kteří nejsou v povaze hodní a dobří) a jí to bylo jedno. Kate je vždy čistá, upravená, namalovaná, nemá excesy a s Williamem dělají dojem harmonického páru. To jí dle mého názoru vytváří auru.

vashtie  29.05.13 13:06
@moet.de.foret píše: … stýkala se s lidmi s AIDS (ačkoliv ji upozorňovali, že jsou to lidé, kteří nejsou v povaze hodní a dobří) a jí to bylo jedno.

To jste četla kde?

moet.de.foret  29.05.13 13:09

@vashtie Viděla jsem to v dokumentu o Dianě. Byla v nějakém hospicu pro lidi nemocné AIDS a ti lidé, kteří jí hlídali a chodili všude s ní, ji upozorňovali na to, že se jedná o osoby, které byli většinou kriminálníci a něco v tom smyslu, že si to přivodili sami. Ona pak seděla s nějakou osobou (jestli si to dobře vybavuju), vyloženě to byli lidé v posledních stádiích nemoci, měli léze a ona ji držela za ruku a povídala si s ní (co si tak vybavuju). Další záběr byly z nějakého afrického tábora, kdebyla s dětmi, snad se mi to neslívá, ale byly to děti, které byly handikepované v následku zranění způsobených nášlapnými minami.

vashtie  29.05.13 13:11

@moet.de.foret Aha, pak chápu..už jsem se lekla, že to někde vyšlo jako obecné doporučení členům královské rodiny

Rosalyn
925 příspěvků 29.05.13 15:45

Dánská princezna Mary

viera666
957 příspěvků 29.05.13 17:31
nooo,

Ked uz by som mala pisat o krasnej aristokratke, rozhodne mi na rozum nepride pre mna fadna Kate. Tam by som bez zavahania volila monacku princeznu Charlotte. A je jedno, ci v kampani pre Gucciho, ci momentka zo sportoveho zapasu alebo stajne. Geny Grace Kelly sa nezapru.

KlaudieS
1640 příspěvků 29.05.13 18:51

@viera666 Oooo, ta je nádherná! Dík za tip, ráda se kochám tím, jak jsme my ženy krásné :).

blondýnkaaa
44 příspěvků 29.05.13 19:11

Líbí se mi například toto :)

Fretkodlak  29.05.13 19:16

.

Příspěvek upraven 19.09.13 v 12:16

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit