Modeling Ostrava

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Neuma
4 příspěvky 01.01.16 11:45
Modeling

Ahoj :-)
Chtěla bych se stát modelkou (mám na to pedpoklady - výška…). Beru to vážně a chtěla bych se prosadit (je mi jasné, že je to dost nerealistický sen, ale nikdy nevíte :-) ). Bohužel jsem z Ostravy a zde moc agentur není (našla jsem jich pár a jediná pro mě slušně vypadající byla Moravia models). Neznáte nějaké slušné agentury v Ostravě? Nebo pokud je to opravdu můj sen, tak třeba dál v Praze a jiných městech?
Díky :-) a krásný Nový rok

Reakce:

LCH  01.01.16 20:16

@Neuma To je jednoduché. Profimodeling je doména v ČR jen několika agentur (Elite models, Studio 91, Nova models, CZM, Bohemia models…). Vše je v Praze. Takže pokud to bereš vážně, musíš jet tam. V Ostravě díru neuděláš, ať už ti budou slibovat cokoliv.Je tu množství agentur, které však na začátku chtějí peníze a moc toho nenabízí. Seriózní to dělá tak, že peníze do tebe investuje a zavazuje si tě smlouvou. Zpětně si je strhává z kontraktů, které sama shání. Jestli mohu dát radu do začátku, neplať za book, kurzy chození a jiné zbytečnosti. Výška není vše. Spíše si ověř, jestli bude mít nějaká ze zmíněných agentur o tebe zájem. Tam chtějí stejně reálné foto, bez retuše. Pěkný Nový rok.

Neuma
4 příspěvky 01.01.16 20:50

Díky moc :-) Jinak malá otázka (budu asi vypadat blbě, ale nevadí) - Když už bych se dostala do agentury do Prahy, musím tam i bydlet? Nevím jak je to s těmi nabídkami na focení atd. (jestli bych to stíhala kdybych dojížděla). Momentálně studuji, takže by to nebylo moc reálné… Až postupem času

LCH  01.01.16 21:05

@Neuma „Velkou část začínajících modelek zastaví před kariérou jejich neochota přestěhovat se do Prahy“. M. Karasová - Czechoslovak Models

Za mne:

• rozhodni se, co vlastně chceš
  • co jsi ochotna obětovat
  • přečti si na netu rady pro začínající modelky
  • pokud to opravdu chceš dělat a dokud nejsi Kurková platí: Ty potřebuješ agenturu, ne ona tebe.

Hodně štěstí. LCH

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit