Modelky Rimmelu Lilly Cole a Gia Jagger

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

FashionNevkusníček
25 příspěvků 02.12.13 12:59
Modelky Rimmelu Lilly Cole a Gia Jagger

Neustále se tu hodnotí obal lidí a hvězd, ale zajímalo by mě, jak vnímáte tváře těchto holek, který nesplňují představu o dnešních kráskách(to znamená typ ala Bučková-vychrtlina s ulízanýma vlasama co chodí modelem na diskotékách)
Zajímalo by mě, jak vy si modelku představujete, co by mít měla nebo neměla…
Může ji dělat i obyčejnější holka nebo je lepší extrémní přeretušování?( za mě to první)
Já osobně nerada dnešní plastic peoples a každou „neobvyklost“ ví­tám…

Reakce:

Danielle.Warheit  02.12.13 13:29

Ani jedna z nich se mi moc nelíbí, abych se přiznala.

Rimmela (EDIT myšlena Lily Cole, prostě typická tvář této značky) je moc hezká, ale „není to můj typ“. Má na mě takový moc dětský obličej (nebo jak to popsat). Přitom to není taková ta typická „panenka“. Mám z ní zvláštní pocity.

Georgia… Vím o ní už hodně dlouho. Z dob, kdy jela jako modelka poprvé do Japonska fotit svatební šaty. Ta mezera mi roztomilá nepřijde. Japoncům možná ano, ale mně osobně ne-e.

Ovšem co se nelíbí mně, může se líbit někomu jinému. Krása je něco tak subjektivního, že se to neoplatí řešit.

Přijde mi srandovní, jak se lidstvo hnulo od „dokonalosti“ k „nedokonalosti“. Myslím tím třeba - měli jsme modelky rachatické, máme toho dost, tak teď budeme propagovat obézní. Měly jsme modelky dokonale vyretušované, tak teď záměrně hledáme holky s viditelnou a do očí bijící vadou na kráse. To, že mezi těmito dvěma extrémy je ještě ten střed, který byl populární naposled možná před deseti lety, se úplně zapomnělo. Ony jsou modelky pořád tak nějak na jedno brdo, jenom se hnul ideál někam trochu jinam. Osobně bych ocenila větší rozptyl…

Líbí se mi modelky, které vypadají přirozeně, étericky, možná i trochu příjemně strašidelně, nevím přesně jak to popsat. Na váhové kategorii ani rysech tváře nezáleží. Spíše na charismatu. Líbí se mi modelky s velkýma nebo výraznýma očima, ale to je asi tak vše.

Kdybych měla oděvní firmu (značku) a měla bych si vybrat modelku, byla by to tato slečna. Její tvář mě dlouhodobě fascinuje:

Typ ala Bučková si asi neumím představit.

Příspěvek upraven 02.12.13 v 14:15

lioncity  02.12.13 13:54

Rimmela? LOL, pekne :D

Danielle.Warheit  02.12.13 13:56
@lioncity píše:
Rimmela? LOL, pekne :D

Lol. To bylo schválně. :D Je to prostě jejich typická tvář. Jinde ji snad ani nevídám. Neberte to prosím tak vážně.

Příspěvek upraven 02.12.13 v 14:03

Nicola Six
195 příspěvků 02.12.13 13:56

Lily Cole ma pro me naprosto jedinecny vzhled - porad se nejak nemuzu rozhodnout, zda se mi zda nadherna nebo oskliva. Poprve jsem ji videla v nejakem modnim casopise (nevedela jsem, kdo to je) a moje prvni reakce byla „to je ale osklivka, vzdyt vypada jako panenka z hororu Chucky“. Ve filmu Imaginarium doktora Parnasse se mi naopak moc libila.

Mne se neklasicky krasne modelky libi, ale ma to svoje hranice (za hranici je pro me napr. Denisa Dvorakova, ktera napr. tady http://revue.idnes.cz/foto.aspx?… vypada jako by mela kazdou chvili padnout hladem a vycerpanim).

Jiná Realita
13791 příspěvků 02.12.13 14:11

Mně se vždycky nejvíc líbily modelky dove (v televizních reklamách), protože jsou strašně příjemné, přirozené, všecky se krásně usmívají a vůbec vypadají jako fajn holky do nepohody.

FashionNevkusníček
25 příspěvků 02.12.13 14:39

http://revue.idnes.cz/foto.aspx?…
tak tady jsou to absolutně nezajímavý držky…holky z ulice by určitě byly lepší než tyhle vychrtliny s fotobookama to je fakt.

Acrobaleno
948 příspěvků 02.12.13 14:44

Tak neviem, mne vždy pripadala Lily Cole krásna, je zaujímavá, má peknú pleť, oči a vlasy za ktoré by som zabíjala :D. No videla som aj foto bez retuše a normálna baba. Teraz je to ťažké určiť, ktorá je v skutočnosti krásna, tony make up a retuš urobia svoje.

Cornero
386 příspěvků 02.12.13 16:29

Lily Cole beru jako zajimavou tvar ktera je ztelesnenim manga stylu podobne jako Devon Aoki ale nelibi se mi jako ze bych si rek juu ta je krasna. To samy si ale nereknu ani o Buckovy ktera je samozrejme objektivne hezka ale mne osobne u ni chybi jemnost. Mne se z modelek co se tyce tvare libi konkretne treba Natalia Vodianova nebo Ana Beatriz Barros.

ProfZav
99 příspěvků 02.12.13 18:22

Nelíbí se mi ani jedna z nich, vždycky si u těch reklam říkám, kde to proboha vyhrabali. Ta s mezerou vypadá jakoby jí chyběl zub, ta druhá zase jako panenka = uměle. Nelíbí se mi ani slečna Bučková, která je doopravdy umělá (řasy, vlasy..).

Lola  02.12.13 19:37

Ta mezera mezi zuby se mi také nelíbí, Bučkovou neznám a Lilly mě vždycky přiměje přemýšlet nad tím, jak se z nenápadné holky odvedle dokáže prací profesionálů vyloupnout star použitelná na lesklé obálky časopisů. Její tvář je rozhodně netuctová, což hodnotím kladně, ale skutečně by mě zajímalo, jak lidé pohybující se v této branži dokážou rozeznat v tuctové dívce potenciál, že z ní lze tu megastar vyrobit (neboť příliš nevěřím tomu, že by to šlo s každou - pokud nemá jít o jednorázovou akci s vydatnou pomocí následné retuše, tudíž nic pro použití naživo).

viera666
957 příspěvků 03.12.13 15:09
pacia,

Teda nepacia sa mi vizualne, ale su uzasne zapamatatelne obe dve. A to je podla mna to, co robi z modelky TOP.

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit