Modelky ze skříně

Fotoalbum tématu (85) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

uu  08.07.12 23:12
Modelky ze skříně

Milé dámy, k založení tohoto tématu mě inspirovala diskuze „Co jsem měla dnes na sobě“. Zajímalo by mě, jakou kombinaci oblečení, bot, doplňků etc. máte doma ve skříni, líbí se vám, ale zatím jste nenašly odvahu si jí vzít ven. Vedle fotky můžete doplnit i důvod, proč je outfit zatím tajný. Doufám, že se obejdeme bez Polyvore a trollích hrátek :)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 18 Další »

Reakce:

GreatSusan  08.07.12 23:54

Duvod, proc tyhle saty (ano, jsou to saty a ne zupan ze 70. let) nenosim, je jasny - jsou proste desne napadne a vypadaji tak trochu jako tapeta. Takze i kdyz mam pasujici doplnky, tak saty bydli natrvalo ve skrini. Ale treba me presvedcite o opaku :-)

Jeste bych dodala, ze jsem vetsi, nez figurina, takze saty mi sahaji jemne nad kolena.

hana.alexandra
48 příspěvků 09.07.12 00:31

@GreatSusan jsou bezva! přijde mi, že problém těhle šatů je moc velká plocha tak výrazného potisku (a to pak vypadá jako ten župan) - byla bych drastická a ubrala rukávy, na prakticky jakoukoli vyhovující délku, klidně i až ke švům. jsou to fajn šaty, stačí trochu prokouknout :)

frenekka
73 příspěvků 09.07.12 00:31

@GreatSusan Líbí, líbí, líbí! Noste je :-)

Adivey
182 příspěvků 09.07.12 01:16

@GreatSusan Ty jsou naprosto perfektní! Takové chci už dlouho. Prvně mě napadlo, že jsou trochu moc dlouhé, ale pokud Vám sahají nad kolena, není co řešit. Podobnost s županem mě vůbec nenapadla. Připojuji se k hlasům výše - noste je!

Ani  09.07.12 02:17

@GreatSusan Za mě ne, vidím župan. Ale koukám, že jsem v menšině, tak to berte jen jako názor. Nemám ráda velké vzory.

saryvary
664 příspěvků 09.07.12 07:56
@GreatSusan píše:
Duvod, proc tyhle saty (ano, jsou to saty a ne zupan ze 70. let) nenosim, je jasny - jsou proste desne napadne a vypadaji tak trochu jako tapeta. Takze i kdyz mam pasujici doplnky, tak saty bydli natrvalo ve skrini. Ale treba me presvedcite o opaku :-)Jeste bych dodala, ze jsem vetsi, nez figurina, takze saty mi sahaji jemne nad kolena.

Jsou krásné, mám tento styl ráda a často po takových (podobných) v sekáčích pokukuju. Jen jsem nikdy nenašla odvahu si je pořídit. Z rukávů bych udělala 3/4 a vyrazila :-)

razorblade  09.07.12 09:42

@GreatSusan jsou uzasny… pripomina mi to marimekko vzory:) kdyz si k nim vezmete decentni doplnky, budete kralovna ulice - a jestli vas potkam, puknu zavisti.

runningfox  09.07.12 09:48

Ty šaty jsou perfektní, ovšem ten vzor je tak výrazný, že pohltí skoro každou nostitelku. Já vás neznám, tudíž nemohu s klidným srdcem říct: Noste je!
Sama bych si je vzala s ostře vínovým kabátem.
Vaše charisma musí být sálající, aby tyhle šaty uneslo. Vy jste vysoká, což je k těmto šatům velké plus.

gulietta  09.07.12 09:49

Len Great Susan má v skrini tajný outfit?:-) Ja chcem tých modelov viac. :-)

Jiná Realita
13791 příspěvků 09.07.12 10:15

Já jich mám…

Třeba tyto šaty. koupené bez zkoušení v sekáči za 35 kč…mají tu vadu, že na prsou jsou kostice, které jsou…do špičky, a já se v tom proto necítím.

strašně ráda bych našla šikovnou švadlenu, která by ty kostice dokázala vypreparovat, ale nevím, zatím jsem nenašla (šaty jsou podšité, kostice jsou v horní vrstvě, navíc nevím, jak moc ještě materiál vydrží, přece jen jsou už asi dost staré a navíc nošené).

Jinak bych v těch šatech i spala :)

GreatSusan  09.07.12 11:35

Dekuji vsem za komentare a za dodani odvahy! Az prestane byt takove vedro, tak v tech satech nekam vyrazim :-)

Pokud by nekdo mel zajem, jedna se o model 139 z Burdy 06/2011, ja jsem saty trochu prodlouzila a zuzila rukavy.

Canavi
224 příspěvků 09.07.12 12:20

@GreatSusan mně pocit županu evokuje hlavně pásek, takže bych vyměnila pásek za černý zapínaný na sponu. (Připadá mi, že černá je obsažena ve vzoru šatů.)

Příspěvek upraven 09.07.12 v 13:06

GreatSusan  09.07.12 12:30

@Canavi to zni dobre, vyzkousim to. Saty jsou ale zavinovaci, takze ten puvodni pasek nijak odstranit nejde.

Campanelle
1782 příspěvků 09.07.12 12:54

@GreatSusan s tím páskem souhlasím, jen bych nevolila černý, ale nějaký v jedné těch tmavších barev, které jsou na šatech. Taky jsem koupila šaty s podobně velkým trochu psychedelickým vzorem s páskem ze stejné látky. Dohromady to vypadalo divně, ale když jsem vyměnila pásek, už to bylo jiné kafe. Ten vzor se opticky rozdělil a zvýraznil se pas, čož jsem potřebovala. Jestli tam ten pásek je jen kvůli tomu zavinování, čož to udělat tak, aby se to zavazovalo jen na boku na velkou ozdobnou mašli? Něco jako toto:

GreatSusan  09.07.12 13:21

Mile damy, diky vasim komentarum vznikla tato verze :-)

Tasku obvykle nosim vic „dozadu“, za pazi, na obrazku je vepredu z technickych duvodu (jinak to na te figurine nedrzi).

razorblade  09.07.12 13:30

@GreatSusan hezka kombinace na konec leta:)

GreatSusan  09.07.12 13:46

@razorblade dik!

MP Barbucha
3716 příspěvků 09.07.12 14:15

@GreatSusan
Skvěle doladěno:-)

saryvary
664 příspěvků 09.07.12 14:29
@GreatSusan píše:
Mile damy, diky vasim komentarum vznikla tato verze :-)Tasku obvykle nosim vic „dozadu“, za pazi, na obrazku je vepredu z technickych duvodu (jinak to na te figurine nedrzi).

Nádhera a obdivuji, jak rychle jste to zvládla doladit.

Pavlena
778 příspěvků 09.07.12 14:51

To je ale krásná a užitečná diskuse. @GreatSusan Doladěno krásně! (A taky závidím tu krejčovskou pannu :-)

Milli
2523 příspěvků 09.07.12 14:57

@GreatSusan - ten pásek to parádně doladil. Taky by se mi k tomu líbilo něco výrazně žlutého nebo zeleného.

runningfox  09.07.12 15:10

@GreatSusan
Myslím, že nutně potřebuji vaši tašku… Pro takové mám slabost.

zuzaroza
727 příspěvků 09.07.12 15:33

Skvělá diskuse! Takových kousků mám v šatně víc, mimo jiné i tyto žluté lněné kalhoty, koupeny v Promod, moc pohodlné. Barva se mi moc líbí, jen to nějak neumím doladit - jednak barevně, jednak stylem, připadají mi dost ležérní, s kapsičkami vzadu i vpředu, tak si nejsm jistá třeba pantoflemi s mašličkou (viz druhá fotka), barevně by, myslím, šly. Nebo sportovní balerinky, ty budou asi také mimo. Tolik k botům, zajímaly by mě i nápady na topy apod. Kalhoty jsem (inspirována posledním článkem Ady) vložila do poradny, pak si všimla této nově založené diskuse, tak se omlouvám za dablování dotazu.

Příspěvek upraven 09.07.12 v 15:36

GreatSusan  09.07.12 15:33

@Milli staci rict :-)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 18 Další »
 Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit