Módní peklo na topzine.cz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

božskábožka
2 příspěvky 13.12.12 23:45
Módní peklo na topzine.cz

Věděli jste o módním pekle na webu topzine.cz?
Kritizovaní lidé mají sice nicmoc-style, ale ty rady stojí opravdu za to!
 http://www.topzine.cz/…-nej-spadnul

Reakce:

JedovatéHádě
350 příspěvků 14.12.12 08:55

Já už sem asi nepatřím. Tyhle modely bych určitě peklem nenazvala. První slečna sice vypadá, že jde spíš ve spodním prádle, než v oblečení na ven, ale když je horko, a nic jí nikde nečouhá, oblečení je čisté a žabky jí vyhovují, nevidím jediný důvod, proč to nazvat peklem. To podle mě, vypadá jinak.

Druhá slečna sice také není žádná coco chanel, ale kromě sandálů také nevidím na jejím oblečení nic pekelného. Na fotce je silně vykolejený jas a kontrast, látka šatů ve skutečnosti může vypadat mnohem méně skrčená. Zvolila vhodnou velikost šatů, je upravená, vlasy má učesané, barevně se nijak neprohřešila-zase v tom nevidím žádné peklo, pouze slečnu co se oblékla tak, aby se cítila dobře a při tom hezky.

Mladý pán je to samé. Je čistě oblečený, upravený, svým oblečením dovede rozzářit šedý dav. Nevím, proč by se měl snažit vypadat jinak.

Z popisků vykradačky módního pekla vidím jen snahu za každou cenu něco zkritizovat. Udělat ze sebe módního guru, co vidí každou chybu.
Kdyby se měli všichni oblékat podle vkusu módních kritiček, vzniklo by jiné módní stádo.

LadyPapajka  14.12.12 09:05

.

Příspěvek upraven 20.02.13 v 14:52

ionicera
4551 příspěvků 14.12.12 09:08

Také tam nic pekelného nevidím, prostě normální oblečení mladých lidí. Docela ráda bych viděla, jak by se předvedla autorka.Ach jo.

smrtonoška  14.12.12 10:11

Ta „pekelná kritika“ je vrchol trapnosti a křeče, docela by mě zajímalo, co na to „úlovky“ a pod jakou záminkou se k tomuhle propůjčili. Zlatá Ada a její kritika lezoucích podprd, tohle už fakt zavání pasováním se na arbitra elegance, což je protivné a ne vtipné.

Lola  14.12.12 10:25

Mno, nemůžu si pomoct, ale pokud odhlédnu od toho trapného vykradení názvu Módní peklo (jakkoli na originálním MP nikde nevidím copyright), tak musím s autorkou souhlasit.
První slečna je pohledná osůbka, ale její oděv na mě dělá dojem, jako by vyrazila do ulic ve spacím úboru. Druhou slečnu totálně zazdil ten černý pytel tvářící se jako šaty a hnusosandále. Mladík sice zvolil optimistické rozverné barvy, za což má u mě bod, ale mám nepříjemný pocit, že ty šortky nejsou šortky, ale… ehm… plavky. Nápis na levé nohavici totiž vypadá gumově a ta šňůrka v pase je značně podezřelá. Ostatně záměny plavek za šortky jsem v letních českých ulicích byla svědkem dost často a jeví se mi, že toto je stejný případ.

Nyxx
512 příspěvků 14.12.12 10:26

Skoro mám pocit, že Andrea Trojanová chce první slečnu převléknout do oblečení, které se tu docela často kritizuje- džíny a tričko. K tomu sandály s nýty. Tohle je pokus o modní policii težící z obliby pekla.

Zoe
316 příspěvků 14.12.12 12:01

Paní/slečna Trojanová si hraje na módní kritičku a nemá na to. Smutné.

lilijána
69 příspěvků 14.12.12 14:36

Na druhé rádoby- módní peklo už jsem narazila před delší dobou. A je to hrůza. Na druhou stranu, ale musím říct, že mi chybí články o pekelném oblečení z ulice. Módní inspirace (galerie) to nedokáže vynahradit. Doufám, že Aďa opět nějaké úlovky s trefnými komentáři brzy vytvoří.

rice
348 příspěvků 14.12.12 16:41
@lilijána píše:
Doufám, že Aďa opět nějaké úlovky s trefnými komentáři brzy vytvoří.

Myslíte slušnými a citlivě podanými komentáři, že? Tak na to se těšíme všechny! :-)

Sarka.ste
43 příspěvků 14.12.12 17:27

Asi tomu nerozumím, ale kdyby někteří lidé chodili alespoň takhle, vypadalo by léto v ulicích líp. Ne, že bych si nějaký model vybrala, ale zas tak hrozné mi to nepřijde.

Jetthro
1129 příspěvků 14.12.12 18:19

Ano, ty rady opravdu stoji za to..presneji receno za vylizprdel. Ale co jsem si tak proklikala par clanku tak autorka pise srance konstantne, takze jsou na to u ni asi zvykli.

klubo  14.12.12 21:11

No ale ty rady - jedny kraťasy vyměnit za jiné a šedé tílko za barevnější… to je fakt pecka :-)

lilijána
69 příspěvků 17.12.12 15:26

@rice Ano přesně ty myslím :)

FashionNevkusníček
25 příspěvků 02.12.13 12:31

Kritička ala Franta Čížková. Je to jako kdybych kritizovala já-můžu napsat co bych za co vyměnila ale nemůžu to brát z trendy hlediska, protože neznám všechny zásady dnešních trendů. Do někoho se navést je lehký ale vsadím se, že ta Andrea sama nosí pytle co jí špatně sedí přes prsa apod. Podle mě je největší fopa, když má holka nevhodný hadry ke své postavě, ale jistý kombinace by se měly nechat napokoji..každej jsme jinej a když někdo chce být křečovitě barevnej, tak ať v létě září jako neon ne??( viz ten kluk. mě jeho out přijde na summer příjemnej)

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit