Módní peklo - termohrnek?

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Danielle.Warheit  30.08.13 11:55
Módní peklo - termohrnek?

Dneska jsem se dočetla, že je módním přešlapem vlastnit termohrnek a nedejbože s ním jet ráno mhd nebo z něj pít na autobusové zastávce. Co si o tom myslíte?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »

Reakce:

Casmaria
761 příspěvků 30.08.13 11:58

Tak takový designový hrnek nevlastním, ale určitě se v MHD nebo na zastávce nestydím když z něj piju. Víte jaká je v zimě ráno kosa?! :-)

Caralina
916 příspěvků 30.08.13 12:03

A kdo to řekl?

CandyKendall
1164 příspěvků 30.08.13 12:05

Je fakt, že už je to celkem „mainstream“ :D Ale nevím, proč by to mělo být peklo, je to praktické. Pro mě samotnou je ráno každá minuta drahá a čekat, až mi vychladne kafe se mi kolikrát nechce (nebo na něj tak brzo nemám chuť), takže vzít si ho na cestu do termohrnku je ideální řešení. Navíc rána už brzy budou chladná, takže na čekání na zastávce se bude hodit :)

Carrion
80 příspěvků 30.08.13 12:05

Pokud je termohrnek hezký, tak ho považuju dokonce za super doplnění outfitu :D Já teda žádný nevlastním, ale teď jsem začala o koupi nějakého pěkného uvažovat…

Nian
124 příspěvků 30.08.13 12:20

Když čekám v osm ráno v Olomouci na tramvaj po dvouhodinové cestě vlakem, přijde termohrnek vhod :-) Vůbec nechápu, jak někoho může napadnout, že to je módní přešlap… Určitě je to lepší, než pít břečku z plastových kelímků z nádražního automatu. Kdybych někoho navíc viděla s takhle krásným termohrnkem, spíš bych usuzovala, že o vzhled dost dbá, když mu záleží i na tom, z čeho pije. A u někoho v kancelářském outfitu to může vypadat dokonce hodně důležitě a „busy“ :-)

Danielle.Warheit  30.08.13 12:20

Já právě minulý rok termohrnek tahala s sebou celou zimu (na autobus do práce chodím před půl šestou a cesta bohužel vyžaduje čtvrthodinové čekání u řeky) a letos jsem si chtěla pořídit nějaký doopravdy hezký, aby plnil funkci i jako módní doplněk (něco jako na fotkách)… Nu a během hledání jsem narazila na několik stránek odsuzující termohrnky na stejné místo jako hnusné melíry, koukající prádlo a muffiny lezoucí z kalhot. Tak jsem chtěla znát názor. :-) Děkuji za uklidnění. :D

Muschi  30.08.13 12:39

@Danielle.Warheit Nikdy by mě nenapadlo považovat termohrnek za modní doplněk nebo přešlap..nikdy by mě nenapadlo věnovat pozornost tomu, že někdo pije kafe z termohrnku na zastávce nebo kdekoliv jinde..Vážně si lidé všímají takových věcí a ještě nad nima přemýšlí?

Diana N.
72 příspěvků 30.08.13 12:40

Tenhle názor „termohrnek = módní přešlap“ je ale pěkná blbost. Ach jo. Občas mě udivují lidé, kteří mají názor na všechno a všechny a pasují sami sebe na módní guru…

debra.morgan
223 příspěvků 30.08.13 13:18

Já mám tento už asi 2 roky (možná víc) http://www.tchibo.cz/…49E520D59-n8 a jsem moc spokojená. Ráno si kafe vypít nestihnu snad nikdy a než dojedu do školy je tak akorát na pití. První hodinu bych bez něho asi nezvládla…ty s obrázkama jsou fajn, ale já to beru spíš jako funkční věc. Jenom když je prázdný, chtěla bych ho proměnit tak na 1/3 z jeho původní velikosti, aby nezabíral tolik místa :-)

Go-lightly
3428 příspěvků 30.08.13 14:05

Mně se termohrnky nelíbí. Asi jsou praktické, ale prostě ty, co jsem viděla, mi připadaly ohavné. Možná i proto, že je měly takové uspěchané, nečesané, nedbale nahozené holky. Úplně budily představu rozházené, ještě teplé postele, neuklizené kuchyně a zacákané koupelny.

benyka
4222 příspěvků 30.08.13 14:13

Módní přešlap nevím, ale přešlap je na ulici nebo v MHD jíst a pít…I když to může být pro dotyčného příjemné.

Zebra33
2038 příspěvků 30.08.13 14:16

To uz se resi i modnost takove veci jako je termohrnek? Co se bude resit dal? Sladenost balicku papirovych kapesniku s odstinem bot? Sladenost odstinu krouzku na klicich s kovanim kabelky? Termohrnek, omg, tam jsem fakt nevedomky uplne out. A co teprv kdyz si to kafe koupim u stanku do takoveho toho papiroveho „to go“ kelimku s umelohmotnych vickem, to je teprve modni peklo! Btw vedely jste, ze v Nemecku je uz nekolik let v mode do te diry ve vicku strcit brcko a pit to horke kafe brckem? V tom jsem taky out :)

isko
508 příspěvků 30.08.13 14:17

@Danielle.Warheit
Podívejte, to si musíte dát pozor, abyste to barevně sladila, a pak je všechno OK!

Kay_Adams
1612 příspěvků 30.08.13 14:18
@benyka píše:
Módní přešlap nevím, ale přešlap je na ulici nebo v MHD jíst a pít…I když to může být pro dotyčného příjemné.

Ako riešite na ulici zmrzlinu v lete, do ruky, v kornútku?
Nekonzumujete? Len do skla a v cukrárni?

CandyKendall
1164 příspěvků 30.08.13 14:20

@benyka MHD ještě beru, tam se to nesmí, ale proč by měl být přešlap jíst/pít na ulici? Navíc teda zrovna v souvislosti s termohrnky ani nehrozí, že člověk někoho polije horkým pitím, tak nechápu, co s tím je za problém?

benyka
4222 příspěvků 30.08.13 14:44

Beru, že mravy se rozvolňují, že termohrnek a podobné věci mají „dudlík“ nebo něco takového, ale už se vám taky určitě někdy stalo, že jste si nalili nebo natáhli kafe nebo kolu „do dejchavky“, museli jste to okamžitě vyplivnout a pak jste pět minut kašlali a prskali na všechny strany… :-) Prostě jedinec, který v nebezpečné blízkosti jiných jí nebo pije, se nemůže zlobit, když se na něj ostatní budou mračit. Že má hrnek podle poslední módy, ho neomlouvá. Se zmrzlinou v kornoutu je lepší se zastavit někde v závětří a kontrolovat cvrkot kolem sebe, protože při chůzi stačí, aby vám někdo omylem drcnul zezadu do lokte a kolemjdoucí dáma bude mít ve výstřihu o kopeček víc.

debra.morgan
223 příspěvků 30.08.13 14:46

@CandyKendall žádný a vo tom to je. Teda aspoň s tím pitím v MHD problém není, pokud nepijete z klasickýho hrnku… ale s jídlem už to tak lehký není…za mě se i v MHD jíst může, ale pouze takový věci jako ovoce/zelenina, oplatky, atp. Žádný Burgery ani zmrzliny, prostě nic s čím můžete někoho ušpinit. Ovšem záleží i na situaci, protože je rozdíl stát na jedné noze v přecpaným buse a jíst jablko nebo sedět s 10 lidmi celou cestu (klidně i 20 minut) a jíst to jabko. Jinak by ten pokrm neměl zapáchat.

CandyKendall
1164 příspěvků 30.08.13 14:53

@debra.morgan V případě MHD to ještě dokážu pochopit, tramvaj zastaví a svačina přistane někomu v klíně, to je blbý. Nebo jsem nedávno jela vlakem s rodinkou, která si v kupé vytáhla sekanou… peklo! Ale prostě pořád mi není jasný, proč bych nemohla jíst na ulici, to už je fakt trochu ujetý :)

Bugatti
4051 příspěvků 30.08.13 14:58

Nevidím nic špatného na tom, když člověk posvačí ve vlaku, pokud ovšem neobtěžuje „vůní“ okolí. Jablko, banán, koláč, rohlík… proč ne. Když cestuji sama, opravdu se mi nechce tahat celý kufr do jídelního vozu. Ovšem nevidím důvod dělat totéž v narvané tramvaji nebo v autobuse na krátké vzdálenosti. O termohrnku uvažuji právě na ty dlouhé cesty, protože mi káva z automatu, kterou servírují v dálkových dopravních prostředcích, nechutná.

Atlacoya
2146 příspěvků 30.08.13 14:58

@debra.morgan Viděla jsem v MHD pána, který jedl tatranku, čili ve vašem seznamu přijatelné. Pravda, nikoho neznečistil, ale pod sebou a na sobě mel nadrobeno až hanba. A jako perličku na závěr se začal šťourat v zubech rohem obalu.
Málokdo stráví v MHD hodinu v kuse aby umřel hladem a žízní tak nevidím důvod proč se občerstvovat za jízdy.
K termohrnkům - nějak se mi to vůbec nelíbí, z nějakého důvodu mi to přijde pozérské. To je můj iracionální pocit a jsem připravena na odpor. Racionálně mi to přijde hrozně nepraktické, chodit v zimě s vytrčenou rukou a svírat v ní hrnek.

Příspěvek upraven 30.08.13 v 15:05

debra.morgan
223 příspěvků 30.08.13 15:03

@Atlacoya doufala jsem, že z toho příspěvku všichni pochopí, že jsem myslela jezení v mezích slušnosti, tak nevadí. Jasně vydržet se to dá, každýho věc. Jen jsem chtěla říct, co se mi zdá přípustné a co ne.
A nechápu proč by se nemělo jíst na ulici… ale to jste myslím vy nezmiňovala.

Zebra33
2038 příspěvků 30.08.13 15:07

@Atlacoya - musite si poridit dobre tesnici termohrnek, ktery lze s klidnym svedomim dat do kabelky, pak vam nic netrci a nemrzne :). Ja si delala kafe do termohrnku v dobach, kdy jsem jezdila do prace primestskym vlakem. Celkova cesta do prace skoro hodinu, z duvodu casove uspory se mi nechtelo snidat doma. Ve vlaku jsem si v pohode pocetla, vypila kafe a tak nejak prijemne se nastartovala.

debra.morgan
223 příspěvků 30.08.13 15:07

@Bugatti tak třeba já ráno zásadně nestíhám (ani když si přivstanu) do školy jedu cca 50 minut a kafe ve škole stojí 25 korun + mlíčko asi 3-5? Kč. Kupovat si to 5× týdně a k tomu 10 měsíců asi se mi to pěkně prodraží. Jinak automatový kafe za 12Kč nepočítám jako kafe.

Brunhilde  30.08.13 15:07

Příspěvek upraven 09.10.13 v 15:00

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »
 Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit