Módní policie slečny Řepkové

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pitseleh
262 příspěvků 10.03.13 17:10
Módní policie slečny Řepkové

Náhodou jsem narazila na tohle - http://krasna.nova.cz/…-lebkou.html

Dost dobře jsem se pobavila, ono se v podstatě ani nedá vypíchnout to nejzajímavější, co věta, to perla, zkrátka čisté peklo. :D
Zároveň je to ale docela smutné, jestli si mají dospívající dívky brát příklad z tohohle, je to už opravdu tristní.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reakce:

Pinx
220 příspěvků 10.03.13 17:19

„toto je mi líbí“ „toto je v pořádku“ „toto je kombinace“… Toto je někdo, kdo by se neměl veřejně vyjadřovat :D Jenže tohle je Nova, tak co čekat… :D
Na těch obrázcích mě nejvíc zaujala paní stojící za E. Bučkovou :D

Guinea Pig
1190 příspěvků 10.03.13 17:23

„Na Agátě mě zaujal nevšední svetr s potiskem lebky, toto je velmi zajímavé a originální. Je dobré se lišit od druhých a mít svůj styl a prodat to. Boty jsou dobré, protože ladí dobře ke svetru. Hanychová vypadá velmi sexy a vyzařuje z toho velká ženská síla a rebelství.“

Johoho!!! :-D

Gräfin
2634 příspěvků 10.03.13 17:30

Českou ikonou slečny Řepkové je Andrea Verešová, má cenu to rozvádět dál? Zlatá Katka Zemanová

Sibyla
2639 příspěvků 10.03.13 17:35

No co chcete:
Veronika Řepková (17), dcera fotbalisty Tomáše Řepky (38), se v módě vyzná, a proto do ní má co mluvit!
To je jak ta šestnáctiletá bloggerka, co u Krause vykládala, že má poradnu o vztazích.

Guinea Pig
1190 příspěvků 10.03.13 17:41

Tak o tohle vás neokradu! Takdle se má mluvit vo té modě!
Rockerské šaty dělané s černé kůže vypadají na Kateřině dobře. Šaty jsou hodně těsné a pěkně rýsují postavu. Jsou velmi zajímavé jak střihem, tak krásným designem na pravém rameni. Náramky na ruce jsou dobře vybrané, ale nic by se nestalo, kdyby jich měla víc. Chybí mi zde prstýnek, ruka vypadá prázdně, když ji nic nezdobí. Nehty bych nalakovala tmavým lakem, aby se to hodilo k šatům.

Trochu se bojím, že se tahle rubrika zařadí k mému top výběru, když mám blbou náladu :-)

KKristýna
451 příspěvků 10.03.13 17:42
@Pitseleh píše:
Zároveň je to ale docela smutné, jestli si mají dospívající dívky brát příklad z tohohle, je to už opravdu tristní.

Já se obávám, že všechny, co na krásnou chodíme, tak činíme, abychom se pobavily cizí blbostí, protože od vzniku té stránky, tam byly asi dva nebo tři články, ktery by se daly považovat za inteligentní, poučné nebo vhodné. Nejlepší je, že tam ve vztazích kolikrát radí holky pod zákonem, takže asi tolik k tamní úrovni.

Kralovna Bitche
382 příspěvků 10.03.13 18:09

Slavná rebelka módní kritičkou? To mi vážně zlepšilo den :-)

http://krasna.nova.cz/…itickou.html

eless
1057 příspěvků 10.03.13 18:33

Vrana k vrane sada… zasmejete sa, ale moze to brat niekto vazne?
akosi mi vycarila usmev na tvari spomienka, ked nam v skole kolovalo bravicko s podobnymi modnymi a inymi odborbymi blbostami a neskutocne sme sa na tom rehotali :)

choocky
23 příspěvků 10.03.13 18:50

Je vůbec toto možné?

Betty J.
2031 příspěvků 10.03.13 19:03

Zveřejněné literární perly jsou téměř stejně úderné jako proslavené blikance pana otce - aspoň mě tedy spolehlivě odstřelily.

Miluna Mia
194 příspěvků 10.03.13 19:07

Slečna Řepková by se měla vrátit ke své bárbíně a na ní si zkoušet kombinace oblečků. Může si o tom psát deníček.

blue0015
213 příspěvků 10.03.13 20:41

Krásná je sama o sobě jedno velké peklo…Jen se děsím toho, že ten server některé mladé dívky berou vážně.

antees
731 příspěvků 10.03.13 20:52

Lebka na čemkoliv mně vždycky přišla trochu morbidní, nikoliv „ženské“… ehm.

MaM7
177 příspěvků 10.03.13 23:37

Hele : http://krasna.nova.cz/…itickou.html
kopíruji:Jaké oblečení ty sama nejraději oblékáš?

Nejraději se oblékám do sportovního oblečení. To znamená, že mám ráda pohodový styl. Džíny, triko, tenisky a k tomu trendy bundičku.

Matka Vlčice  11.03.13 11:14

@Pitseleh Prostě sweet seventeen, co dodávat?:-)

lioncity  11.03.13 11:36
@Borůvka19 píše:
Tak o tohle vás neokradu! Takdle se má mluvit vo té modě!
Rockerské šaty dělané s černé kůže vypadají na Kateřině dobře. Šaty jsou hodně těsné a pěkně rýsují postavu. Jsou velmi zajímavé jak střihem, tak krásným designem na pravém rameni. Náramky na ruce jsou dobře vybrané, ale nic by se nestalo, kdyby jich měla víc. Chybí mi zde prstýnek, ruka vypadá prázdně, když ji nic nezdobí. Nehty bych nalakovala tmavým lakem, aby se to hodilo k šatům.Trochu se bojím, že se tahle rubrika zařadí k mému top výběru, když mám blbou náladu :-)

Boruvko, ty vrahu!!!:-)

Kemia
420 příspěvků 11.03.13 12:47

Já bych tu holku nekritizovala, vždyť jí je 17. Zato na prdel by zasloužili ti, kdo jí dali prostor se takhle veřejně ztrapňovat.

MP Barbucha
3716 příspěvků 11.03.13 13:22

Jediné, co mně k tomu napadá, je : „Oh honey…“ :-)
 http://www.youtube.com/watch?…

GalianosjednimL  11.03.13 13:23

Nikdy jsem nepochopil potřebu dělat ze sedmnáctky třicítku.

GalianosjednimL  11.03.13 13:25

@MP Barbucha Jsem si to pustil bez zvuku a i tak to má docela výpovědní hodnotu :) :)

Cinkitoo  11.03.13 13:29

http://krasna.nova.cz/…-hrozne.html
Tahle je taky libová. Bože, co jste mi to ukázali!

Lalita  11.03.13 14:03

Příspěvek upraven 13.10.16 v 15:57

Matka Vlčice  11.03.13 14:21
@Kemia píše:
Já bych tu holku nekritizovala, vždyť jí je 17. Zato na prdel by zasloužili ti, kdo jí dali prostor se takhle veřejně ztrapňovat.

jj, Katka má kalhoty, kalhoty jsou z černé látky a vypadají na Katce dobře. To co má Katka nahoře, to je top. Top je zlaté barvy, která Katce velmi sluší. Katka si vzala kabelku. Kabelka není moc trendy. Božééé!! dám jí litr, jestli
dokáže napsat souvětí o třech větách.

Edit: Jaká celebrita je pro tebe módní ikonou a inspirací?
Módní zahraniční ikonou je pro mě Victoria Beckham, Heidi Klum, a česka ikona pak Andrea Verešová. Ale nejblíže stylově je mi Dara Rollins Ó střílej, střílej…

Příspěvek upraven 11.03.13 v 14:23

Kemia
420 příspěvků 11.03.13 14:23

A máma mele maso.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit