Módní poradna

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LadyPapajka  07.06.12 07:42
Módní poradna

Chtěla bych tohle vlákno založit pro všechny, který si neví rady s outfitem nebo i jenom kouskem oblecení a rádi by se zeptali na radu, c čím co nosit, jak to kombinovat a tak. Začnu tedy: měním teď trochu styl (doted sem temer vsude nosila puma, ač slušně vypadající, tepláky a tenisky). Vzhledem k tomu, že džíny už nenosim chvíli a ani mi nechybí, ale bytostně nesnáším všechny typy upnutých kalhot, pořídila jsem si v průběhu času jedny bíle zhruba tohoto střihu a jedny hodně volné, zhruba tyto
http://2.bp.blogspot.com/…pleating.bmp. A mám trochu problém, co za tričko/top. Nemám prostě vůbec představu co k tomu a muj arzenál jsou především tílka (se se špagetovýma ramínkama,ale s tema silnějšíma). Tak bych si chtěla pořídit i nějakej trochu elegantnější top. Díky za rady:)

Reklama

Reklama

Reakce:

Megan.Jacobs
9 příspěvků 07.06.12 10:13

k těm prvním na fotkách - myslím, že jakýmkoli barevným tílkem se silnějšíma ramínkama nebo jednoduchým tričkem se nedá nic pokazit. (určitě ale v tomhle duchu, na pumu na chvilku zapoměň:) Pokud jsou kalhoty bílé, tak bych si k nim vzala něco veselého (prostě barvy, je léto, žádná černá nebo bílá/bílá!:), klidně i nějaké rock´n´rollové tričko a k tomu dlouhé perly. Pro nějakou formální příležitost si myslím, že by se hodily lodičky a košile. Normální, klasická, ale s něčím zajímavým. Hodně ale záleží na zvolených doplňcích. Osobně bych asi zvolila jen hrubé náramky a jemné náušnice, nebo naopak, jemné náramky a výrazné náušnice.

U těch druhých bych asi taky zkusila košili. Případně bych se nestyděla v nějakém podobném obchodě se přímo zeptat prodavačky:)

pixie
232 příspěvků 07.06.12 11:41

K těm druhým rozhodně něco přiléhavého, ať už tílko se silnějšími ramínky, tričko, košili, ale hlavně ne nic volného, aby to něco schovalo. Klidně by mi k tomu nevadily kšandy nebo kravata, klobouk, boty na podpatku. Pokud bys nepoužila ty kšandy či kravatu, tak výraznější doplňky - brož, dlouhé korále, velké náušnice. Pokud bys něco z toho použila, tak vzít méně nápadné doplňky.
Ty první nějak jako na obrázku - triko nebo tílko a doladit doplňky - klobouk, brož, šátek do vlasů v barvě trika, náramky…

kachnicka22
1 příspěvek 22.04.15 22:45
gala...

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat.
Zúčastním se jedné akce pro celkem velkou spoustu lidí. Bude to v takovém formálnějším duchu, le ne úplně nic přehnaně společenské (jako róba) atp…
Já sama nosím spíše kalhoty a celkově se oblékám v řekla bych hippie stylu.

Ráda bych si na sebe vzala tuto halenku, zelené uplejší kalhoty (barva khaki) a hnědé polobotky. Doplňky budou jen dřevěné korálky na krk (nikdy je nesundavám) :)
Myslíte že je toto oblečení vhodné?
Ráda bych ještě vybrala tmavě modré alá námořnické sako. (nevím ještě kde koupit…)

Děkuji moc.
M.

Lusyanna
2 příspěvky 31.05.16 17:00
Červené šaty a doplňky

Dobrý den, potřebuji radu jaké boty a šperky do vlasů k šatům jdu za družičku a nwm zda budou se hodit i na večeři abych nevypadala nějak zle

Lusyanna
2 příspěvky 31.05.16 17:02
@Lusyanna píše:
Dobrý den, potřebuji radu jaké boty a šperky do vlasů k šatům jdu za družičku a nwm zda budou se hodit i na večeři abych nevypadala nějak zle Děkuji

Reklama

Váš příspěvek

Balenciaga nabízí luxusní kopii modré IKEA tašky

Po celém světě jsou vidět falešné kabelky, pásky, oblečení či boty.... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Jak si snížit IQ tričkem

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nevkus, který se táhne už nekonečnou řádku let. Překypuje... Celý článek

Reklama