Módní poradna

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LadyPapajka  07.06.12 07:42
Módní poradna

Chtěla bych tohle vlákno založit pro všechny, který si neví rady s outfitem nebo i jenom kouskem oblecení a rádi by se zeptali na radu, c čím co nosit, jak to kombinovat a tak. Začnu tedy: měním teď trochu styl (doted sem temer vsude nosila puma, ač slušně vypadající, tepláky a tenisky). Vzhledem k tomu, že džíny už nenosim chvíli a ani mi nechybí, ale bytostně nesnáším všechny typy upnutých kalhot, pořídila jsem si v průběhu času jedny bíle zhruba tohoto střihu a jedny hodně volné, zhruba tyto
http://2.bp.blogspot.com/…pleating.bmp. A mám trochu problém, co za tričko/top. Nemám prostě vůbec představu co k tomu a muj arzenál jsou především tílka (se se špagetovýma ramínkama,ale s tema silnějšíma). Tak bych si chtěla pořídit i nějakej trochu elegantnější top. Díky za rady:)

Reakce:

Megan.Jacobs
9 příspěvků 07.06.12 10:13

k těm prvním na fotkách - myslím, že jakýmkoli barevným tílkem se silnějšíma ramínkama nebo jednoduchým tričkem se nedá nic pokazit. (určitě ale v tomhle duchu, na pumu na chvilku zapoměň:) Pokud jsou kalhoty bílé, tak bych si k nim vzala něco veselého (prostě barvy, je léto, žádná černá nebo bílá/bílá!:), klidně i nějaké rock´n´rollové tričko a k tomu dlouhé perly. Pro nějakou formální příležitost si myslím, že by se hodily lodičky a košile. Normální, klasická, ale s něčím zajímavým. Hodně ale záleží na zvolených doplňcích. Osobně bych asi zvolila jen hrubé náramky a jemné náušnice, nebo naopak, jemné náramky a výrazné náušnice.

U těch druhých bych asi taky zkusila košili. Případně bych se nestyděla v nějakém podobném obchodě se přímo zeptat prodavačky:)

pixie
232 příspěvků 07.06.12 11:41

K těm druhým rozhodně něco přiléhavého, ať už tílko se silnějšími ramínky, tričko, košili, ale hlavně ne nic volného, aby to něco schovalo. Klidně by mi k tomu nevadily kšandy nebo kravata, klobouk, boty na podpatku. Pokud bys nepoužila ty kšandy či kravatu, tak výraznější doplňky - brož, dlouhé korále, velké náušnice. Pokud bys něco z toho použila, tak vzít méně nápadné doplňky.
Ty první nějak jako na obrázku - triko nebo tílko a doladit doplňky - klobouk, brož, šátek do vlasů v barvě trika, náramky…

kachnicka22
1 příspěvek 22.04.15 22:45
gala...

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat.
Zúčastním se jedné akce pro celkem velkou spoustu lidí. Bude to v takovém formálnějším duchu, le ne úplně nic přehnaně společenské (jako róba) atp…
Já sama nosím spíše kalhoty a celkově se oblékám v řekla bych hippie stylu.

Ráda bych si na sebe vzala tuto halenku, zelené uplejší kalhoty (barva khaki) a hnědé polobotky. Doplňky budou jen dřevěné korálky na krk (nikdy je nesundavám) :)
Myslíte že je toto oblečení vhodné?
Ráda bych ještě vybrala tmavě modré alá námořnické sako. (nevím ještě kde koupit…)

Děkuji moc.
M.

Lusyanna
2 příspěvky 31.05.16 17:00
Červené šaty a doplňky

Dobrý den, potřebuji radu jaké boty a šperky do vlasů k šatům jdu za družičku a nwm zda budou se hodit i na večeři abych nevypadala nějak zle

Lusyanna
2 příspěvky 31.05.16 17:02
@Lusyanna píše:
Dobrý den, potřebuji radu jaké boty a šperky do vlasů k šatům jdu za družičku a nwm zda budou se hodit i na večeři abych nevypadala nějak zle Děkuji
 Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit