Módní sen nebo přání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Marbuša
243 příspěvků 18.05.14 14:56
Módní sen nebo přání

Ahoj pekelnice,
zkusím prvně hodit téma do diskuse: Máte nějaký splnitelný/nes­plnitelný módní sen? Začnu: kvalitní pouzdrové šaty úplně perfektně střižené - splnitené kdybych zhubla, abych neměla ani špíček:-( nesplnitelný: mít husté vlasy. Ještě mě napadá ta scéna z Ďábel nosí Pradu, aby se na mě jako na novou asistentku všichni vrhli a naházeli mi haldu nádherného oblečení (samozřejmě by perfektně poznali, co mi sluší), ten nejlepší newyorský kadeřník by mě učesal… ách. Jsem skromná, předpokládám, že tu budou padat ty nejlepší módní značky.
Pak mám jedno přání lehce související s módou, odjet na aspoň dva měsíce někam na jih Itálie do malého malebného městečka a konečně se tam pořádně naučit italsky a zkamarádit se s místními. Pak bych z nich vytahala rozumy ohledně italského jídla a kde si nejlíp koupit šatičky…

Reakce:

Oldyn
5010 příspěvků 18.05.14 15:22

Já si všechno pravidelně plním. :D Oproti většině mám výhodu, že nemám ráda značky. Raději investuji do originality a ruční práce. Nedávno jsem kupovala jako dárek ručně šité kožené pouzdro s monogramem u Tomáše Lingera. A mám spadno na ručně šité boty.

Jiná Realita
13791 příspěvků 18.05.14 15:24

Já především ty husté vlasy. nesplnitelné. šaty od saaba. nesplnitelné. moct nosit běžně džíny. nesplnitelné. moct nosit rtěnku. nesplnitelné.
splnitelné jsem si asi splnila, nebo spíš prostě nemám žádné nároky. nesním o burberry kabátě ani drahých kabelkách.

Gorilka
655 příspěvků 18.05.14 15:24

Obecný problém splnitelných přání je, že jakmile se ti splní, musíš si vymyslet další (ne)splnitelný. To první přání je splnitelné i bez hubnutí (stačí kvalitní stahovací spodní prádlo) a pak je to pouze otázka času, odvahy a peněz.

ještěřička
2363 příspěvků 27 inzerátů 18.05.14 20:09

Sympatické téma :-)Můj módní sen je mít velkou místnost-šatnu jen na své šaty, boty a doplňky, kde bych měla všechno přehledně rozvěšené, prádlo pěkně uložené, proutěné košíčky na drobnosti, šperkovnice na bižuterii, úložné prostory na boty atp. Dalším snem je mít hodně financí na nákup a postupnou obměnu celého šatníku. Taky bych chtěla na nějakou dovolenou nebo alespoň na výlet do pěkného města (Paříž, Berlín, Miláno…),kde bych mohla ulovit zajímavé kousky (asi nejreálnější sen), no a v neposlední řadě bych chtěla samozřejmě zhubnout, aby mi pasovaly některé starší věci, které by mohly stále vypadat dobře.

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit