Modré oblečení a doplňky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bounded
2 příspěvky 08.07.12 01:40
Modré oblečení a doplňky

Zdravím. Poradil by mi někdo, kde se dají v ČR (nebo v seriózních cizích eshopech) sehnat královsky modré kusy oblečení a doplňků zcela bez potisku? Malé logo značky nevadí, ale rozhodně ne přes celý výrobek. Momentálně hledám koženou peněženku, která by byla královsky modrá, ale bezúspěšně. Zkoušel jsem i zakázkovou výrobu, že bych si peněženku navrhl sám, ale královská modrá popřípadě kobaltová, podle místního barevného vzorníku) mi poslední dobou přijde jako prokletá barva. Preference na obchody a značku nemám. Ocením i jiné typy na kousky oblečení ve stejné barvě. A předem díky!

Najdete v encyklopedii: Modrá barva

Reakce:

firefly
527 příspěvků 08.07.12 20:58

Hledáte pánskou peněženku? Nebo dámskou? A jakou přibližně (krom toho, že z kůže)? A hledáte teď jen ji, nebo i jiné doplňky (jaké?).

firefly
527 příspěvků 08.07.12 21:06

Rozhodně bych se zkusila podívat na fler. cz - dá se vyhledávat podle barevného filtru, to by vám mohlo dost ulehčit práci. S mnoha vystavujícími prodejci se dá domluvit bez problému šití v jiné barvě, kdybyste si vybral něco, co modré není, ale líbilo by se vám.

- rozhodně toho ale najde víc :)

Bounded
2 příspěvky 08.07.12 22:02

Za odkaz děkuju, zkusím to projít. Peněženku hledám pánskou. Klasickou „dospělou“ jakých se v černé a hnědé leštěné kůži prodávají mraky. Díky tomu, že občanky už jsou dneska malé, nemám ani žádné velké nároky na vnitřní uspořádání. Jen by měla mít kapsu na drobné. Z doplňků třeba ponožky, tkaničky do bot, ale klidně i nějaká příjemná jednobarevná trička. Peněženka je ale to, co opravdu sháním, ostatní věci by byly spíše pro radost.

firefly
527 příspěvků 08.07.12 22:40

Tkaničky nebudou problém, ty vídám v obyčejných obuvích ve všech barvách, výrazné by možná mohly mít i skate-shopy.

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit