Modré svatební šaty - co k nim

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

evca02
9 příspěvků 31.01.14 20:25
Modré svatební šaty - co k nim

Ahoj,

v červnu se budu vdávat a budu mít na modré svatební šaty (doufám, že z toho nikoho netrefí, jako tu paní na svatební veletrhu :-) ) a hledám co k tomu za boty? Původně jsem uvažovala o modrých - nějaký sytý odstín jako královská modř, ale nejsem si jistá, jestli by té modré už nebylo moc. Poradíte? Modré nebo jinou barvu a pokud jinou, tak jakou?

díky

E

Najdete v encyklopedii: Modrá barva

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

Jiná Realita
13791 příspěvků 31.01.14 20:33

Dokud neukážete aspoň skutečnou barvu, tak je zcela zbytečné vám radit. bohužel.

yanulla
767 příspěvků 31.01.14 20:58

Přesně jak říká, @Jiná Realita, dokud je neuvidíme, těžko říct…

Dallas_lady
1 příspěvek 31.01.14 21:01

Keby som chcela byť konzervatívna, šla by som napríklad do (saténových, čipkovaných, zamatových…) bielych lodičiek s modrým detailom na topánke, ale tón v tóne, čiže taký istý farebný odtieň ozdoby ako šaty. Alebo potom color blocking - ružová, žltá, strieborná, vínovočervená + vínovočervené pery… záleží, do akej miery bude svadba „odvážna“, obrad, zvyky, hostia…

evca02
9 příspěvků 31.01.14 21:32

Tyhle: http://justweddingbells.com/index.php?…

jen ten vršek nebude tmavý, ale stříbro-šedý

Bohužel celé je ukázat ještě nemůžu - šijí se.

Jiná Realita
13791 příspěvků 31.01.14 21:37

@evca02
z čehož vyplynulo, že rady naslepo jsou fakt úplně nanic (třeba ty od @Dallas_lady ), protože podle mě k takto zdobeným šatům žádné vínové ani jinak colourblockingové boty nejdou. když jste zapomněla zmínit zásadní fakt, že šaty nebudou jednobarevné.

myslím, že si k nim můžete dám jen boty v některé barvě šatů (ale musí být přesná, ne jen přibližná) a to nezdobené. sama za sebe bych šla do stříbrných.

bc2
323 příspěvků 31.01.14 21:42

Radila bych odstín ze spektra vyskytujícího se na šatech - bílá, šedá/stříbrná, odstíny modré. U jednobarevných nebo dvoubarevných šatů by byla možná další barva, ale u těchto by to už bylo barev moc.

Klotylka
496 příspěvků 31.01.14 21:46
@bc2 píše:
Radila bych odstín ze spektra vyskytujícího se na šatech - bílá, šedá/stříbrná, odstíny modré. U jednobarevných nebo dvoubarevných šatů by byla možná další barva, ale u těchto by to už bylo barev moc.

Mám stejný názor, akorát bych asi nedala bílé. Hlasuji za stříbrné (tedy podle mé představy šatů, dle jejich popisu :-) ), myslím, že půjdou i nejsnáze sehnat.

bc2
323 příspěvků 31.01.14 21:55

Ano, najít vhodné bílé boty k těmto šatům by asi bylo o dost těžší než šedé nebo modré, běžné bílé svatební boty by se k nim nehodili.

Jinak se mi líbí šaty, idea záměny černé za šedou i samotná idea netypických šatů pro nevěstu. Budete mít závoj a kytici?

drENT
593 příspěvků 31.01.14 21:56

@evca02 Taky jsem za stříbrné. Ale ne flitrované nebo kovově lesklé, spíše „matný“ lesk (jako satén), něco takového… Čistě bílé by se mi též nelíbily…

evca02
9 příspěvků 31.01.14 22:49

Díky, hodně mi to pomohlo - ty stříbrné mě zprvu ani nenapadly, ale asi budou opravdu to pravé.
Závoj mít nebudu (já si prostě na sobě nedokážu představit ani bílé šaty, ani závoj) a kytku budu mít trochu jinou než je zvykem - barevnou a no prostě tuhle: 

drENT
593 příspěvků 31.01.14 22:56

@evca02 Zkuste dát odkaz na obrázek znova, nezobrazuje se (alespoň tedy mně). Jenom bych Vám k takto řešeným šatům doporučila spíše jednoduchou kytici než barevnou, aby se to s nimi netlouklo.

evca02
9 příspěvků 31.01.14 23:01

A teď se dívám, že ten odkaz na kytku zmizel, tak znovu a lépe: http://www.beremese.cz/…pona-bml07x/

evca02
9 příspěvků 31.01.14 23:02

Jinak, ano, vím, že není přesně k šatům a je dost jiná, ale znáte takové to…láska na první pohled?

MP hanna
121 příspěvků 31.01.14 23:06

@evca02
Vdávala jsem se před lety, měla jsem šaty barvy ledově modré, bílý kloubouk a boty, bílou kytici -inspirace jedním portrétem z 19.stol., sestra měla také modré šaty barvy pomněnek. Pro zajímavost- maminka se vdávala v zelenkavých šatech, sestřenice ve světle žlutých.

evca02
9 příspěvků 31.01.14 23:07

Tak to jsem ráda, že nejsem jediná, zatím se na mě každý dívá spíš jako na blázna nebo, že jsem divná, když nechci bílé šaty

drENT
593 příspěvků 31.01.14 23:10

@evca02 hm, tohle jsem si přesně myslela, že na mě vyskočí… všimla jsem si, že je to teď moderní, tyhle „brožové“ kytice. Ale vysvětlete mi proč (nechápejte to nijak zle)? Samozřejmě, můžete si ji sice schovat a vydrží vám až do smrti v původní podobě, ale nevoní a přichází o svou výjimečnost především tím, že postrádá pomíjivost… Pro mě je to po svatbě upřímně řečeno jen lapač prachu. Nic tedy proti originalitě a zcela přirozené snaze udělat si to „po svém“ - sama jsem se nevdávala v bílých šatech a v kytici jsem měla zapíchané knoflíky - ale některé svatební módní výkřiky z poslední doby mě nechávají chladnou…

A jak jsem psala - k Vašim šatům bych volila něco daleko jednoduššího. Anebo by ta kytice musela dokonale souznít s výšivkou na šatech, což si moc nedokážu představit.

evca02
9 příspěvků 31.01.14 23:14

Jasně, to chápu, každý to má jinak :) někomu se líbí to a někomu zas ono

Ati
75 příspěvků 01.02.14 05:50

Boty stribrne, jak jiz padlo a kytice se mi libi, nikdy jsem neco takoveho nevidela. Ale dovedu si ji predstavit k nejakym jednoduchym satum, kde bude vynikat. Takhle, ac i saty mi prijdou super, kombinace s kytici jiz nikoliv. Podklad na uchopu kytice a tam kde prosvita z ozdob mi navic na te fotve pripada jako modry mirelon.

evca02
9 příspěvků 01.02.14 19:30

Díky za rady, uvidím jak to bude vypadat v reálu se šatama, kytka není věc, co by nešla vyměnit :)

Stříbrné boty jsou fakt super nápad, mě pořád napadali jen modré a věděla jsem, že to nebude ono

Jarmilax
26 příspěvků 05.02.14 23:52
Svatební kytice?

Ono je celkem jedno, v čem se vdáte, spíš jde o to, za koho:-)
Ale když píšete kytice, tak tohle kytice není, omlouvám se, je to asijský kýč.
Zase, na manželství to vliv mít nebude, ale kytice to fakt není. Šaty moc slavnostní nejsou, ale tohle jim nepřidá, naopak. Jsem konzerva, bílá k nevěstě patří a šla bych do bílých doplňků a jednoduché bílé kytice, NEPŘEPLÁCANÉ, všeho moc škodí.

evca02
9 příspěvků 06.02.14 09:20

Jak jsem řekla, já zase bílé šaty nechci. Na jiných nevěstách se mi líbí, proč ne, ale sama na sobě je mít nedokážu, stejně jako vám přijde kytka jako kýč, tak u mě jsou to ty bílé šaty. :)

Jarmilax
26 příspěvků 06.02.14 15:39
Svatební kytice

Já bych Vám hlavně přála, aby Vám manželství klapalo a vydrželo, i tu kytku vzal čert, i když prostě voňavá kytička to nebude, jen jak píšou ostatní, je to možná trochu moc pestré.
Moje objednaná svatební kytka byla při vyzvedávání od svatební agentury napůl suchá tak mi tchyně pořídila nějakou z růžových růží, z ní se vinuly směrem vzhůru proužky takové té umělé bílé stužky na převazování dárků, šla jsem ven z bytu na chodbu, tekly mi vzteky slzy a všechny ty umělé stužky jsem vyškubala.
Kytku jsem pak nechala uschnout a mám ji 20 let, částečně v podobě suché drti.

Tak se pak pochlubte, jak to dopadlo.
A ještě ta bílá, on to není kýč, to se myslím o bílé říci nedá, ale rozumím, jak to myslíte.
Bílá je symbol čistoty a nevinnosti, což, a to prosím neberte osobně, v dnešní době jistý anachronismus.

Holkazpodkroví
276 příspěvků 06.02.14 20:07
@Jarmilax píše:
Já bych Vám hlavně přála, aby Vám manželství klapalo a vydrželo, i tu kytku vzal čert, i když prostě voňavá kytička to nebude, jen jak píšou ostatní, je to možná trochu moc pestré.
Moje objednaná svatební kytka byla při vyzvedávání od svatební agentury napůl suchá tak mi tchyně pořídila nějakou z růžových růží, z ní se vinuly směrem vzhůru proužky takové té umělé bílé stužky na převazování dárků, šla jsem ven z bytu na chodbu, tekly mi vzteky slzy a všechny ty umělé stužky jsem vyškubala.
Kytku jsem pak nechala uschnout a mám ji 20 let, částečně v podobě suché drti.Tak se pak pochlubte, jak to dopadlo.
A ještě ta bílá, on to není kýč, to se myslím o bílé říci nedá, ale rozumím, jak to myslíte.
Bílá je symbol čistoty a nevinnosti, což, a to prosím neberte osobně, v dnešní době jistý anachronismus.

Nezlobte se, ale uplne Vas vidis, jak Vam tecou ty slzy vzteku… Me by asi v takove chvili tekly taky. ;)

Ness
84 příspěvků 06.02.14 20:30

U kytice bych stejně jako u bot šla do stříbra (jako vyměnit ten drát u kytky jsem myslela), spíš než mat bych to u bot viděla na nějaký hezký světle stříbrný satén, klidně úplně jednoduché, stačí, že bude výrazný krajkový vršek šatů.
Jen si tak ale říkám, jestli budeš kytici házet, nechtěla bych jí dostat po hlavě :-D.

Obecně bych ale - ostatní dámy prominou - brala zrovna MP s nadhledem, páč už jsem tu pár svatebních diskuzí viděla a můžu tě ujistit, že nejméně půlka osazenstva MP ví naprosto přesně, jak by tvoje svatba měla vypadat, co máš a co nemáš atd. a na takové maličkosti jako tvůj názor (coby hlavní aktérky) se moc nehraje…

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit