Modro-bílé šaty Reserved

Fotoalbum tématu (11) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

BezNicku
159 příspěvků 09.09.12 23:14
Modro-bílé šaty Reserved

Dneska jsem se zamilovala do šatů v Reserved. Bohužel jsem je na netu nenašla - ačkoliv jsou z nové kolekce. Jsou to tyhle viz foto
- uprostřed jsou vepředu krásně světle modré (ne baby blue) s nádechem do tyrkysova a po stranách a i po celé ploše vzadu jsou béžové. Jsou moc krásné, zdají se být vhodné na podzim a s teplýma punčochama snad i na zimu. Od koupi mě zatím odrazují jen 2 věci:

1. Stojí 999,–
  2. Nedovedu si představit, s čím je budu kombinovat - punčochy mám na zimu jen černé (připadám si v barevných se svou velikostí 40 poněkud nepatřičně) a ty mi k tomu přijdou zbytečně tvrdé. To samé se svetříkem.

Koupit nebo ne? Jo, a jsou poměrně dost krátké, tudíž podpatky by k nim šly jen miniaturní, si myslím.

Najdete v encyklopedii: Modrá barva

Stránka:  1 2 3 Další »

Reakce:

MP Barbucha
3716 příspěvků 09.09.12 23:24

Stačí tělové punčochy, koňakové boty či kozačky a je to! Nevím, jaký máte kabát, ale neřekla bych, že tyto šaty jsou tak těžké na kombinování.

MP Barbucha
3716 příspěvků 09.09.12 23:28

A proč ne ke krátkým šatům podpatky? Podpatky nám dělají hezké nohy, takže právě ke krátkým šatům bychom je měly nosit…

BezNicku
159 příspěvků 09.09.12 23:29

O kabát ani nejde - přeci jen hned jak někam přijdu, tak si ho sundávám…tělové punčochy můžu nosit ze začátku podzimu, ale já bych je ráda nosila i v zimě :-)

Kozačky mám bohužel jen černé, a stály hodně, a nemůžu si letos dovolit nové…Leda, že bych narazila na nějakou skvělou akci, což pochybuju :- (

BezNicku
159 příspěvků 09.09.12 23:30

Protože mně kombinace „dost krátká sukně / šaty + vyšší podpatky“ přijde poněkud lehčí :))

klubo  09.09.12 23:38

No já zase nechápu, proč byste s velikostí 40 nemohla mít barevné punčochy. A ty podpatky, to záleží na typu boty - tedy přezdobené jehly ne, ale hladkou klasiku ano.

MP Barbucha
3716 příspěvků 09.09.12 23:39

@BezNicku
Lehčí je to třeba k těmto šatům (viz foto) K těm Vašim to nevadí, jsou klasické a spíš konzervativnější. A proč nejde nosit tělové punčocháče v zimě? Já tak málokdy narazím na něco, co se mi líbí a sluší mi to, a ještě za takto skvělou cenu… takže na Vašem místě bych je brala.

klubo  09.09.12 23:41

@MP Barbucha No to nevím, jestli by to ještě nějaké boty zachránily :-)

MP Barbucha
3716 příspěvků 09.09.12 23:41

@klubo
té poznámky jsem si nevšimla, také to nechápu:-) Možná paní Baz Nicku má pocit, že by si ty šaty neměla kupovat a hledá důvody, proč je nemůže mít. To znám moc dobře:-) Ale většinou sama sebe nepřesvědčím:-)

BezNicku
159 příspěvků 09.09.12 23:42
@klubo píše:
No já zase nechápu, proč byste s velikostí 40 nemohla mít barevné punčochy. A ty podpatky, to záleží na typu boty - tedy přezdobené jehly ne, ale hladkou klasiku ano.
  1. Mám nohy mírně do O
  2. Ten pocit jsem získala tak, že jsem od spousty spolužáků a známých slyšela blbé komentáře na ostatní slečny v barevných punčochách - a taky neměly velikost 36.

Připadá mi, že já sev zrcadle vidím líp, než ve skutečnosti vypadám, tak se raději poradím :-D

MP Barbucha
3716 příspěvků 09.09.12 23:43

@klubo
No byla to trochu nadsázka:-) Že si někdo dělá starosti, aby nepůsobil jako „lehčí zboží“ v těch šatech z úvodního příspěvku, to je vlastně strašně milé:-)

klubo  09.09.12 23:46

@BezNicku To je právě to, že tady se spousta lidí bojí nějakého pošklebování džínového stáda… Kašlete na ně a dejte na svou intuici.

BezNicku
159 příspěvků 09.09.12 23:46
@MP Barbucha píše:
@klubo
té poznámky jsem si nevšimla, také to nechápu:-) Možná paní Baz Nicku má pocit, že by si ty šaty neměla kupovat a hledá důvody, proč je nemůže mít. To znám moc dobře:-) Ale většinou sama sebe nepřesvědčím:-)

mozna :) aspon bych nemela takove dilema :)
noo, kdyby byly za polovinu, tak bych je brala hned! ale jak tu vidim ve vsech tematech a i v „inspiraci“, ze ostatni slecny a pani jsou schopne koupit skvele saty za desetinu ceny, tak me to docela odrazuje :-)

MP Barbucha
3716 příspěvků 09.09.12 23:48

@BezNicku
Tak já Vám ze svého koupím ty šaty sakumpak i s kozačkami výměnou za to vaše kouzelné zrcadlo:-)
Ty nemístné poznámky by mě také ovlivnily, a to tak, že bych se s těmi spolužáky přestala bavit. Asi budete dost mladá a tím pádem nejistá, ale věřte, že zrcadlo nelže, jen jste takový sebemrskač:-) A na poznámky těch spolužáků se vykašlete, oni to říkají proto, že jsou nejistí a tak na každém hledají chyby, jen aby na tom ve vlastních očích nebyli ještě tak zle..

BezNicku
159 příspěvků 09.09.12 23:49
@MP Barbucha píše:
@klubo
No byla to trochu nadsázka:-) Že si někdo dělá starosti, aby nepůsobil jako „lehčí zboží“ v těch šatech z úvodního příspěvku, to je vlastně strašně milé:-)

Kdyz ja si nemuzu pomoci - vzdycky si vzpomenu na neco takoveho a pak to zacnu resit :) (ne, ty „moje“ saty nejsou tak drsne kratke, ale i tak)

klubo  09.09.12 23:50

@BezNicku Ale ne, já si taky v SH neškrtnu, buď je mi to malé (většinou) nebo velké… Jsou nové, pokud je unosíte a nebudou Vám ležet ve skříni, tak to není tak moc.

MP Barbucha
3716 příspěvků 09.09.12 23:51

@BezNicku
Neblbni! (pojďme si tykat, co říkáš?) To je tady takový folklór, mám skvělý svetr ze sekáče, 100% kašmír, cena 30 Kč:-) To už se tu probíralo hodněkrát. Ty lidi normálně kecaj. Samozřejmě ne všichni, někdo má štěstí a natrefí na něco úžasného a levného a padnoucího, ale někteří prostě chtějí ukázat, jak jsou chytří a jak umějí sehnat vše levně, ne jako my blbci, co za to platíme tisíce v obchodech:-)

BezNicku
159 příspěvků 09.09.12 23:51
@MP Barbucha píše:
@BezNicku
Tak já Vám ze svého koupím ty šaty sakumpak i s kozačkami výměnou za to vaše kouzelné zrcadlo:-)
Ty nemístné poznámky by mě také ovlivnily, a to tak, že bych se s těmi spolužáky přestala bavit. Asi budete dost mladá a tím pádem nejistá, ale věřte, že zrcadlo nelže, jen jste takový sebemrskač:-) A na poznámky těch spolužáků se vykašlete, oni to říkají proto, že jsou nejistí a tak na každém hledají chyby, jen aby na tom ve vlastních očích nebyli ještě tak zle..

Je mi 23, jsou to spoluzaci z VS :)
Vis, driv jsem to ani tak neresila, proste jsem si koupila, co se mi libilo, ale od te doby, co ctu MP, tak porad uvazuju, jestli k tomu mam doplnky, boty, jestli je to dobry material, cena…a nepokryte priznavam, ze ty sekacovy levny supr kousky fakt zavidim :-D no asi v tydnu do nejakeho seku nabehnu..

A zrcadlo je za par stovek z IKEA a par lidi mi uz rikalo, ze zuzuje, kdyz se v nem videli :-D

edit: zas mi nejde do hlavy, proc by si to ty lidi vymysleli :-)

klubo  10.09.12 00:00
@BezNicku píše:
Kdyz ja si nemuzu pomoci - vzdycky si vzpomenu na neco takoveho a pak to zacnu resit :) (ne, ty „moje“ saty nejsou tak drsne kratke, ale i tak)

To ne, to je ryzí peklo právě s těmi kurvími kozačkami… Vaše šaty jsou lehce 60':

BezNicku
159 příspěvků 10.09.12 00:04

Když už jsme u těch punčoch - jakou barvu byste si k nim vzaly? :)
Přikládám fotku té modré (ve skutečnosti o něco světlejší).

Chjo, to abych si kvůli nim ale pořídila nové nude lodičky a nude kozačky, sakra :)
Nakonec to asi ztroskotá na tomhle.

Ad ty tělové punčochy - to myslíš ty „klasický“ v male krabicce - pruhledne? Ja bych v nich umrzla totiz! Uz tak je mi v tech 100 den a vys nehorazna zima :-/

MP Barbucha
3716 příspěvků 10.09.12 00:05

Nejhorší je, že teď mám nucení jít si je zkusit! :-)

klubo  10.09.12 00:06

Ale to snese i tu černou, šedesátky byly taky kontrastní, doplňte černými korály nebo pásečkem a je to. Nakonec to křeslo má taky černý nohy…

BezNicku
159 příspěvků 10.09.12 00:08
@klubo píše:
Ale to snese i tu černou, šedesátky byly taky kontrastní, doplňte černými korály nebo pásečkem a je to. Nakonec to křeslo má taky černý nohy…

kdyby tam byla jen ta modra, tak bych nemela problem, ale s tou bezovou navic se to komplikuje :-)
mozna je to ale i tim, ze ja dlouuhou dobu ujizdela na cerne a ted mam potrebu se ji vyhybat u novych veci jak muzu :-)

BezNicku
159 příspěvků 10.09.12 00:08
@MP Barbucha píše:
Nejhorší je, že teď mám nucení jít si je zkusit! :-)

To bys mela, vypadaji super! Elegantne a pritom nenudi :-)

klubo  10.09.12 00:09

To bude ono, tři barvy - z toho dvě neutrální, to fakt není úlet.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit