Modročerné šaty tvořené z klínů jednotlivých barev

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

suzzette
5 příspěvků 26.08.12 18:04
Modročerné šaty tvořené z klínů jednotlivých barev

Minulý týden jsem strávila v Praze a dosti často jsem jezdila kolem výlohy, v níž byly modro-černé pouzdrové šaty, přičemž jednotlivé barvy byly skládány jakoby ve tvaru klínů nebo trojúhelníků (hrozně se omlouvám, popisování věcí mi moc nejde). Samozřejmě moje předsevzetí, že příště už si je vyfotím, vzalo těžce za své. Pokusila jsem se je tedy alespoň překreslit na papír, ovšem dalším mým mínusem je to, že to, co vidím v hlavě, nejsem schopná přenést na „plátno“. Berte to tedy, prosím, jako hrubou konstrukci :D Mimochodem, těch „klínů“ tam bylo více a můj foťák je špatně špatnej :D Kdybyste je někdo nááááhodou viděl, vyblejskněte mi je, nebo mi řekněte, co to bylo za značku, prosím pěkně. Jinak bylo to někdě v rozmezí zastávek Vodičkova a Národní třída (jezdila jsem 9) a ten střih se v závislosti na mojí paměti může drobně lišit. Děkuju všem!

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit