Moje prosba

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

simkorka
2 příspěvky 29.05.15 19:25
Moje prosba

Dobrý den nevím jestli to sem patří, ale chtěla bych ohodnotit moji postavu. Ostatní říkají že ji mám dobrou ale mně příde že sem tlustá. Díky :-)

Příspěvek upraven 29.05.15 v 21:22

Reakce:

Giulietta  29.05.15 19:28

Ste tlustá.

Robena
1257 příspěvků 29.05.15 19:31

@Giulietta Taky me napadlo, ze je priserne tlusta.

jjj777  29.05.15 20:01

@simkorka Pokiaľ to nie je pokus o trollovanie, tak predpokladám, že ste veľmi mladá, len to ospravedlňuje túto naivnú otázku. Vyzeráte normálne, ale internet nie je vhodné miesto, kde to riešiť.

Oldyn
5010 příspěvků 29.05.15 20:07

@simkorka
Ostatní mají pravdu.

dr.kralik
356 příspěvků 29.05.15 20:24

Já myslím, že je to evidentně nějaká mladá holka, fishing for compliments je sice i tak trapný, ale co už.
@simkorka Vaše postava je naprosto v pohodě, možná bych trochu vyrýsovala svaly, cvičíte? Jinak postavou se opravdu netrapte, i kdyby ve vašich očích nebyla dokonalá, užívejte si ji, za pár let budete koukat na fotky a mlátit se do hlavy, že jste tehdy mohla být nespokojená.

AndreykaJ
94 příspěvků 29.05.15 22:16

Postava je ok, mna by skor trápili tie nechutné deky zvieracích vzorov a nevkusná tapeta na stene. A prečo máte na nohách ponožky?

Jiná Realita
13791 příspěvků 29.05.15 23:10

Když ono je nebezpečné vtipkovat, co když je to vážně vážně míněný dotaz? člověk nikdy neví a nějaká ušlápnutá puberťačka z toho dostane anorexii.

za mě: tlustá nejste.

ale pokud je to fishing for compliments, jste trapná.

simkorka
2 příspěvky 30.05.15 09:03

Díky za za všechny názory. A ne není to žádný fishing for compliments, opravdu jsem jen chtěla vědět co si mysli nekdo kdo me nezna. Ano cvicim: 2-3 do tydne posluju a chodim na florbal.

ionicera
4550 příspěvků 30.05.15 09:27

@simkorka Máte krásnou, zdravou postavu.

Giulietta  30.05.15 09:54
@AndreykaJ píše:
A prečo máte na nohách ponožky?

A prečo nemože mať na nohách ponožky? Nehodia sa k prádlu? K farbe očí? K otázke? Čo je nevhodné na ponožkách, ktore sú na nohách? Majú byť na rukách? Samé otázky. :-D

Giulietta  30.05.15 10:03
@simkorka píše:
Díky za za všechny názory. A ne není to žádný fishing for compliments, opravdu jsem jen chtěla vědět co si mysli nekdo kdo me nezna. Ano cvicim: 2-3 do tydne posluju a chodim na florbal.

Tak bez sarkazmu, postavu máte normálnu. Na Vašom mieste by som ju neriešila a neporovnávala sa s vyfotošopovanými modelkami a užívala mladosť.

Oveeec
1363 příspěvků 30.05.15 12:16

Teda nechtěla bych bejt v kolektivu idiotů, který o lidech s vaší postavou říkají, že jsou tlustý. Musela bych je asi všechny nakopat do hlavy, aby se vzpamatovali.

Edit: Právě jsem si všimla, že neumím číst. Takže: jestli ostatní říkají, že máte dobrou postavu, tak idioti nejsou, a vy si přestaňte lámat hlavu. Nejste tlustá. Jste štíhlejší než já, já si připadám normálně a lidi mi poslední dobou říkají, že jsem hubená. Takže.

LadyOfGallifrey
739 příspěvků 30.05.15 14:21

Heh, tiez som si v 18 myslela, ze som tucna. Aj v 20, aj v 22, aj ked som mala velkost gati 36-38 a vrchu 34… Ked teraz vidim tie fotky, mam z toho vzdy na dva dni serioznu depku, popri bojovani s poporodnymi kilami a vselijako posmutnelymi castami tela… Mno jo, skusenost je neprenosna, skoda, skoda :-)

AndreykaJ
94 příspěvků 30.05.15 20:53

@Giulietta tak spať k ponožkám! Mne príde hrozne asexuálne, ked má chlap „pri tom“ ponožky! a ked som videla tú sporo odetú postavu, akosi ma ti ponožky iritovali.

paktofonika  31.05.15 19:50

@AndreykaJ pokiaľ vidím tak simkora nieje ani chlap a už vôbec nieje „pri tom"

BEZDOMOVEC
1648 příspěvků 01.06.15 05:36

@AndreykaJ A taky je blbý, když je při tom v trenýrkách!

xyz
1623 příspěvků 01.06.15 18:14
@BEZDOMOVEC píše:
@AndreykaJ A taky je blbý, když je při tom v trenýrkách!

I to se dá :-D Je tam taková ta díra v poklopci :-D

BEZDOMOVEC
1648 příspěvků 03.06.15 07:27

@xyz Pozor! V klasických není :)!

xyz
1623 příspěvků 03.06.15 17:42
@BEZDOMOVEC píše:
@xyz Pozor! V klasických není :)!

Tak moment… za totáče v klasických trenkách z plátna díra byla. Co já jsem se jich navěšela, páč je nosil můj otec :-) No, nebo nosil nějaké lepší, co já vím… ;-) Pravda je, že v těch, co šila babička doma v době největšího nedostatku díra nebyla :-D

Jindrason
156 příspěvků 08.06.15 10:16

Tygra si zabila :))))) Trošku bych posílil cviky vnitřní svaly na stehnech. Jinak si myslím, že nic co by nějakého muže urazilo při večerní návštěvě :))))

VandaRybna
3226 příspěvků 08.06.15 10:30
@LadyOfGallifrey píše:
Heh, tiez som si v 18 myslela, ze som tucna. Aj v 20, aj v 22, aj ked som mala velkost gati 36-38 a vrchu 34… Ked teraz vidim tie fotky, mam z toho vzdy na dva dni serioznu depku, popri bojovani s poporodnymi kilami a vselijako posmutnelymi castami tela… Mno jo, skusenost je neprenosna, skoda, skoda :-)

Moje dcera právě dorostla do krásných 155 cm a já ji začínám zásobovat svými svršky, které jsem nosila, když jsem se před 10 lety seznámila se svými druhým manželem - a ty věci jí jsou. Sice trochu volnější, protože má asi 40 kg, ale nosit je může a já na ni vždycky koukám a říkám si PANEBOŽE, TOHLE JSEM NOSILA A ONO MI TO BYLO, NEVĚŘÍM, NEVĚŘÍM, NEVĚŘÍM!!! (ano, též jsem si tenkrát s těmi jedenapadesáti kily a 85 cm přes prsa říkala, že tak čtyři kila dolů by to ještě chtělo..).

VandaRybna
3226 příspěvků 08.06.15 10:31
@Giulietta píše:
Tak bez sarkazmu, postavu máte normálnu. Na Vašom mieste by som ju neriešila a neporovnávala sa s vyfotošopovanými modelkami a užívala mladosť.

Rozdíl mezi vlevo a vpravo je jen zatažené břicho a lepší světlo (supluje to fotošop samozřejmě).

Karja
4766 příspěvků 08.06.15 10:37
@Jindrason píše:
Jinak si myslím, že nic co by nějakého muže urazilo při večerní návštěvě :))))

No tak to je hláška, to budu používat pro věčně si stěžující pěkné kamarádky na jejich postavu.

Jindrason
156 příspěvků 11.06.15 12:41
:P :)
 Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit