Molitanova prsa

Fotoalbum tématu (11) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

malakaja
349 příspěvků 26.04.13 09:13
molitanova prsa

Sociologicky průzkum napříč poprsími! Co mate teď za prsa? Tedy za prádlo? vyztužené, kostice, zpevňovací g sportovní, nebo jen zahalovaci? Když se rozhkednu kolem a po nabídce prádla posedlost ňadry minimálně velikosti C, které by člověk neměl nechat doma je naprosto vcucnutá do kultury dne. Osobně jsem prsateho trendu nabažená, stejně jako bokovek, šikmých triček a sestříhaného účesu po ramena.[teď prosiiiim neřeším nároky velkého poprsí na pradlo, ano od vetsich cecek, ktere uz bojuji s gravitaci, je zahodno, ba dokonce pohodlno vyuzit veskerou moznou podporu…) Nicméně ženy s menšími ňadry, stydíte se chodit bez nader? Já si dokonce minulý týden vzala jen satenovou (! neprůhlednou a volnější) halenku na holé tělo v prvnim z parnych dni, a nemůžu než básnit na ten neuvěřitelný vzdušný pocit v parnu…jinak ale sháním podprsenky tělové, maximálně s kosticemi, sehnat ale hezkou funkcni a bez drátu a špón za střední cenu je opravdu výzva…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reakce:

Sailorette
1589 příspěvků 26.04.13 09:19

@malakaja Jak já vám závidím, nejradši bych měla prsa úplně miniaturní a chodila bych bez podprsenky v jednom kuse, nosila bych hedvábné košile na knoflíčky;)

Příspěvek upraven 05.05.14 v 13:58

Zebra33
2038 příspěvků 26.04.13 09:30

Prsa mam tak stredni (70C/65D) a co me naprosto fascinuje je nabidka takovych tech „super push up“ podprsenek, za 1. celkove a co vic i pro moji velikost! Jednou jsem si takovou podprsenku ze zvedavosti zkusila a pripadala jsem si jako Julie Zugarova. Pokud ma nekdo velmi mala prsa a touzi po tom, mit aspon nejaka, tak asi budiz (i kdyz teda cely den bych v tom brneni byt nechtela), ale vycpavat si podle me uplne normalni prsa na neco, ehm, obrovskeho? Mam pocit, ze se svet zblaznil.

666mahu
1490 příspěvků 26.04.13 09:34
:-)

@malakaja, prsa mám přírodní, podprsenky téměř všechny krajkové s kosticí (vyztužené mi nevyhovují, je mi v tom horko a molitan navíc už fakt nepotřebuju).
Chodím s tím co mám, (nejčastěji je to velikost E). :-)
Vím, že jste oslovovala menší poprsí, tak kdybych měla menší, dělala bych to stejně. ;-)

llolla
2102 příspěvků 26.04.13 09:46

@malakaja
Ja nemam prsa skoro zadna (resp. takova presne odpovidajici me konfekcni velikosti 32=]) a chodim bez podprsenky obcas- kdyz mam saty, co to vyzaduji=] mindrak z toho nemam, je to fajn pocit=] vystuzene podprsenky me, s prominutim, serou neskutecne, ale podarilo se mi sehnat par normalnich. Potreba predstirat, ze jsem prsatejsi, nez jsem me minula, jsem vdecna, ze si muzu vybrat vsechny ty hezke krajkove podprsenky, ktere ve vetsich velikotech vypadaji desne, a ze to sebou nemusim tahat (ta prsa).

Tleilaxan
241 příspěvků 26.04.13 09:50

Musím říct, že ještě před rokem bych sebe sama asi řadila mezi běžná Céčka. Bez podprsenky nevycházím, prsa mám sice vcelku pevná a pěkně tvarovaná, ale cítím se jako nahá. Jinak velikost jsem postupně změnila z obligátní 75C na 70F až k 65G. Podprsenky nosím vždy s kosticí a momentálně jsem si oblíbila ty s 3mm zpevněným košíčkem.

DonChichot  26.04.13 09:55

Nesnáším vyztužené podprsenky, kupuju si zásadně ty bez push up efektu, což mne ve výběru velmi omezuje.
Podprsenky nosím zhruba od svých 35 let, a to proto, že jsem se rozhodla, že v mém věku už není vhodné ji nenosit. Morfologie to nevyžadovala, je to spíš společenská záležitost.
Jinak můj trup připomínal s výjimkou období těhotenství a kojení letištní ranvej, s čímž jsem spokojená.
Nosím B.

budox
619 příspěvků 26.04.13 10:16

Je mi přes 40, mám malá prsa, ale s tvarem jsem spokojená, podprsenku nosím do práce, abych nepopudila, v létě na procházku bez. Trauma nemám. Připadají mi směšmé ženské s malými ňadry, co si dělají trojky pomocí pushupky. Vždy si představuji, co si myslí ten chlap, co ji po romantické večeři svléká.

blacken
2320 příspěvků 26.04.13 10:18

@malakaja Momentálně jsem bez, většinou nosím jen kostice a minimální výztuž (takže drží tvar a nepřidávají) a nebo jen kostice. A jsem pokaždé vzteky bez sebe, když si jdu vybírat podprsenku a v mojí velikosti (60DD-65D, pokud něco takového vůbec seženu) nacházím jen molitanové polokoule. A když už seženu něco padnoucího, tak je to růžové s nějakým infantilním motivem. Opravdu by si měli prodejci uvědomit, že ne všechny chceme mít na hrudi kilo molitanu a nebo mít prádlo v barvách jako pro 13letou holčičku.

Morže
1091 příspěvků 26.04.13 10:21

Vzhledem k tomu, že vlastním velikost 70J a prsa nemám ani nijak pevná, tak bez podprsenky opravdu jsem jen když spím. Někdy bych si chtěla zkusit aspoň na jeden den, jaký to je být venku bez podprsenky a nevypadat jak dojná máma o dvaceti dětech.

llolla
2102 příspěvků 26.04.13 10:22

@budox
Jak se rika- push-upka je jako balicek chipsu- po otevreni z poloviny prazdny=]

Kyttka
77 příspěvků 26.04.13 10:27

70B, nosim zasadne vyztuzene, ted dokonce koukam po nejake mirne (!!!) vycpane. Po kojeni mi prsa o trosku splaskla a zmenila tvar a vzhledem ke zbytku, ktery az tak uplne nesplaskl, to vypada poněkud disproporcne, a v nekterem obleceni se zkratka „neprsata“ necitim.
Nicmene uplne bez klidne vyjdu, pokud strih svrsku dovoluje, nebo naopak, pokud je obleceni pro „placate“ primo navrzeno.
Myslim si, ze cela tahle zalezitost není az tak uplne o velikosti, jako spis o tvaru. No, a kde Buh nedal, musíme si zkratka necim pomoct samy…

lablonderousse
234 příspěvků 26.04.13 10:33

Když mi konečně narostla prsa ve 14 letech, tak jsem si doma vyžebrala koupi push up podprsenky a přišlo mi to prostě boží :D. Dneska už mi to boží nepřipadá a jsem ráda, když seženu nevycpanou podprsenku, dřív se dělaly hodně takové ty s vyjímatelnými vycpávkami, ale teď se spíš dělají jen takové ty, ve kterých už nějaký prsa jsou… ze špásu jsem si zkoušela jednu takovou a vypadala jsem neskutečně vtipně se čtverkama pod krkem. Normálně mám prozatím pevné dvojky a bez podprsenky chodím hlavně do šatů a do upnutých tílek s tenkými ramínky, pokud jsou z dostatečně pevné látky. Vycpaná prsa mi přijdou strandovní, pravda stejně vyjde najevo:)

Sailorette
1589 příspěvků 26.04.13 10:36

Nedávno jsem byla v háemku mrknout na podprsenky, protože kdysi jsem tam dvě koupila a byly fajn. Naprostá většina byla vycpaná, ale ne nějak decentně, nýbrž 2 nebo 3 centimetry tuhého molitanu. I v těch mých déčkách. No legrace.

paradigm
15 příspěvků 26.04.13 10:40

Pokud má někdo velká prsa, tak asi vycpanou podprsenku vyhledávat nebude. Koho ale příroda až tak neobdařila, proč by si nepomohl? Ano, je to trochu „podvod“, ale to je řasenka také.

malakaja
349 příspěvků 26.04.13 10:43

Tak jsem ráda, ze nejsem v obchodech konsternovaná sama z nabídky vycpavek. naprosto chápu, pokud chce nekdo vyrovnávat disproporcnost postavy. U velkých ňader to vůbec neresim, protože z vlastní zkušenosti vím, ze to je věda sama o sobě, aby sedělo a fungovalo( ja nakonec s decky byla nejspokojenejsi ve sportovni, stahovaci, velka prsa me porad bolela…) Hezké male podprsenky jsem viděla myslim v Marks&spencer, ale ty ceny…Takova romanticky pojata zvrchu, bezesva vespod, vykrojena, přemýšlím teď, ze nejvíc mi asi sedne vršek od bikin…:)))Tak kdyby byly nejake tipy, dejte vedet:)

malakaja
349 příspěvků 26.04.13 10:45

@paradigm No, je to volba. Mluvim o tom, ze ceho je moc, toho je prilis, a hlavne, ze prestava byt na vyber, coz je spatbe vzdy.

blacken
2320 příspěvků 26.04.13 10:48

Tak podle mě to není až tak nefér vůči mužský populaci (mimoto většina se naučila s tím počítat :-D), ale prostě to vypadá blbě. Push-upka je většinou vidět ze dvou metrů. Většinou prsa vyroluje až ke krku a splácne k sobě a moc padnoucích po městě nechodí, jinak proti nim nic nemám, když to někdo chce, tak ať. Ale proč ji vnucovat všem?

paradigm
15 příspěvků 26.04.13 10:53

@malakaja

Jasně, to máte pravdu - naprosto nemám přehled, jaké podprsenky jsou dostupné od C dále.

Narcisa
100 příspěvků 26.04.13 10:57

Mám prsa a celkově postavu odpovídající velikosti 32, „molitanová prsa“ jsem si zkoušela, ale vypadá to dost divně a rozhodně ne přirozeně - každému, kdo by se na mě podíval, musí být jasné, že na mém kostnatém hrudníku rozhodně nevyrostly takové balony samy od sebe :D

TulaJ
254 příspěvků 26.04.13 10:57

Ja mám A-čka, som s nimi v podstate spokojná (pri mojej veľkosti 85A to rozdhodne neznamená plochú hruď- tak normálne vyvinutú, povedala by som), ale zjavne výrobcovia bielizne si myslia, že ak má niekto menej ako D, tak má mindráky z malých pŕs a potrebuje vycpávky - natrafiť na podprsenku, v ktorej sa necítim ako ľadoborec, je umenie (už aj preto, že moju veľkosť je ťažko nájsť v obchodoch v akejkoľvek podobe).

guinejske_prase
178 příspěvků 26.04.13 10:58

Probůh, ať si každý nosí prsa, jaká chce, ne? ;)

Já push-upky i lehce vyztužené podprsenky nosím. Ne ty s několika centimetry molitanu, ani ty s tvrdými košíčky.. nemám prsa vyrolovaná ke krku ani spláclá k sobě, ani nic jiného. To není problém push-upky ale výběru velikosti.

Nepřidává mi to žádné závratné velikosti (ještě nikdo nebyl po sejmutí podprsenky nepříjemně překvapen ;) ). Má prsa mi připadají přiměřeně velká, líbí se mi velikostí i tvarově. V oblečení mi s tím prádlem ale silueta připadá hezčí.

Guinea Pig
1190 příspěvků 26.04.13 11:26

.

Příspěvek upraven 24.01.14 v 23:35

Zebra33
2038 příspěvků 26.04.13 11:28

Taky nosim vetsinou lehce vyztuzene (jako ze bez vycpacek, ale ne jenom sesitou latku). Vylozene push up jsem nosila v pubertalnich letech, ale jak clovek starne a vse neni tak pevne, jak byvalo, tak jsem zjistila, ze z klasickeho push up strihu mi ty prsa v predklonu vrchem/stredem vypadavaji a byla jsem svym poprsim donucena zmenit strih :)

Lenka M.  26.04.13 11:31

Príspevok k výskumu - nosím podprsenky s kosticou, ale bez výstuže a bez push-up zabudovanej poličky :) Do dvaciatky som ale ujíždela na oných molitanových pologuliach, bola som zaryte predsvedčená, že to je ono, že je to sexy, že to vypadá najlepšie. Potom som zistila svoju skutočnú veľkosť a uvidela, že prsia možu mať krásny tvar aj bez vypchania a tvrdého košíku. Uplne bez bohužiaľ chodiť nemožem, ale občas o tom sním-musí to byť výborný pocit :)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
 Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit