Monika Procházková - Show Jana Krause 30. 3. 2012

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jumbee  02.08.12 19:30
Monika Procházková - Show Jana Krause 30. 3. 2012

Jaký máte názor na to, co říká?
http://www.youtube.com/watch?…

Stránka:  1 2 3 Další »

Reakce:

Diankenstein
1891 příspěvků 02.08.12 19:47

.

Příspěvek upraven 01.08.13 v 19:35

eveK
333 příspěvků 02.08.12 19:51

Tak já rozhodně svou velikost 44 na mé osobě považuji za nadváhu, ale kanálem se mi také chodit nechce a s tím výběrem oblečení je to alespoň v našem městě pravda.

Mylady2
12409 příspěvků 02.08.12 19:56

Ani nic;-)
Ať se jde podívat do c&a tam nakupuje jedna moje bývalá kolegyně (velikost asi 48)

Rosalyn
925 příspěvků 02.08.12 20:02

@Diankenstein I žena kolem 170 cm může mít velikost 42 a vypadat štíhle (jednu takovou osobně znám). Nelze generalizovat. Velikosti a váha jsou jen čísla.

jumbee  02.08.12 20:04
@Mylady2 píše:
Ani nic;-)
Ať se jde podívat do c&a tam nakupuje jedna moje bývalá kolegyně (velikost asi 48)

C&A nepovažuji za kvalitní obchod. Většina jsou hadry, pro slavnostnější nebo formálnější příležitost nepoužitelné. (Vím to, sháněly jsme s mamkou pro ni oblečení do práce - a to ani nemá dress code.)

Mylady2
12409 příspěvků 02.08.12 20:20

@jumbee Já nevím;-) nikdy jsem si tam nic nekoupila:-)

klubo  02.08.12 21:01

Je to mařena… dáma, pominu-li že má na sebe moc krátkou sukni, a dá si nohu přes nohu, abysme viděli celé stehno. Částečně má pravdu, myslím, že 42 není na slona, ale způsob, kterým se na problém snaží upozornit je uťápnutý a velmi nedotažený. Sama mám vel. 44/46, jsem taky z Brna, ale nakupuju normálně v řetězcích. Člověk musí víc přemýšlet, co mu sedne.

Madlenka007
17 příspěvků 03.08.12 14:54

Přesně souhlasím s Klubo, že tam sedí fakt jak mařena :-D…Je to na jednu stranu pravda, že jsme fakt zblbý (já měřím 180 cm, vážím 65 kilo, velikost mám 38 - 40) a furt mám pocit že by to chtělo hubnout a hubnout…jenomže je taky fakt, že těma vychrtlýma modelkama se ohánějí často ty mařeny…

Nyxx
512 příspěvků 03.08.12 15:06

Trošku OT, ale svoje první věci s woolmarkem (baret a kabát) jsem koupila právě v C&A. Asi je to tam jako v second handu- hrabat, hrabat, hrabat a možná něco objevíte.

Smurfette
11 příspěvků 08.12.12 15:14

Jsem si plně vědoma toho, že otázka zní, jak reaguji na to, co říká, ale co mě dost zarazilo je fakt, že i když propaguje krásu plnoštíhlých žen, její vzhled ji v tom,,nepodpo­ruje''. Je to myšleno tak, že velikost vypadá na každé jinak, a i když ona velikost nemá nijak závratnou, vzhledově ji svým způsobem shazuje. Její outfit se mi zdál dost uťáplý a skutečně mě zarazilo, když si hned na začátku dala tímhle způsobem nohu přes nohu. Možná to byl omyl, ale dáma by měla vždy zůstat dámou.

Dorenika
464 příspěvků 08.12.12 15:23

@klubo co znamena ze je ro marena?:D

WannabeYourMonster
75 příspěvků 08.12.12 15:29
@Diankenstein píše:
Kraus? :D žerty stranou, nemyslím si, že 42 je „zdravá“ velikost, leda tak na basketbalistce. Ale na žene kolem(a často pod) 170 cm… je to prostě nadváha. Je pravda, že i tehdy se dá vypadat dobře, ale řeči o „normálních“ a „zdravých“ 20kg nadváhy jsou stejně špatné, jako ódy na 40ti kilové modelky.
Ale co se oblékání týká, souhlasím.

Velikost 42 je dvacet kilo nadváhy?

Ejmyk
70 příspěvků 08.12.12 15:31

Jestli si paní myslí, že její velikost (nemyslím obecně velikost oblečení 42, ale její postavu) patří do kategorie zdravá a normální, tak se, alespoň dle mého názoru, dost plete. S tím, že každá druhá žena v ČR má velikost 42 taky nesouhlasím a nesouhlasím také s tím, že by byla v obchodech velikost 42 řazená mezi nadměrné velikosti a že je problém sehnat něco na sebe, poněvadž téměř vždycky, když jdu do krámu, tak mám problém sehnat svojí velikost a velikostí od 40-46 je až nadměrné množství. Takže vlastně s paní asi nesouhlasím téměř v ničem :D Ještě mi příjde, že rozlišuje typy postav jenom na „typickou slovanskou postavu s velikostí 42 a více“ a na „žížal či rouru“ (jak sama řekla) a asi si neuvědomuje, že mezi tímletím existuje spousta dalších typů postav, které mají stejný problém sehnat střihově padnoucí oblečení jako ona.

Jiná Realita
13791 příspěvků 08.12.12 17:06

Podle mě ona už tedy „zdravou postavu“ nemá. je prostě tlustá. ruce jak klády, nohy jak sloupy, podbradek, oteklý obličej. a to ze mně nemluví ani závist, ani nějaká nezkušenost, protože vel. 42 jsem ne tak dávno měla sama, než jsem se „vzpamatovala“ na 36/8. (zdravě jsem si opravdu nepřipadala, naopak jsem měla pocity velryby na suchu)
moje matka /50+, cca 162 cm/ taky nosí vel. 42 a rozhodně nemá tak tlusté ruce, ani podbradek, ani odulý obličej. taky bych neřekla, že má nějaký extra problém vybrat si oblečení. chodí nakupovat málokdy, ale když už, tak si vždy něco pěkného v pohodě vybere. ani nenosí rifliska a mikiny a neforemné haleny. nosí sukně, saka, kabáty, halenky. např. v MaS v brně (! pozor, paní procházková, v brně skutečně jsou obchody, kde se dá koupit moderní, business i casual móda pro vel. 42, 44 a určitě i větší úplně běžně) si koupila naprosto šmrncovní bodycon sukni nad kolena, která jí s tenkým delším svetříkem volnějšího střihu myslím z camaieu a nějakým šperkem fakt sluší.

myslím, že vel. 42 na ženě kolem 165 cm, která sportuje, není žádná tragédie, a že právě velikost 40-42 je ona mýtická slovanská postava. což ale není případ paní procházkové :-(
neřekla bych, že každá druhá žena v čr má velikost 42…bohužel skutečnost je taková, že skoro každá druhá žena v čr má velikost 42 a větší. (a to vážně. jsme národ obezit)

a na závěr mě docela zarazilo, že zrovna tato paní, která očividně neumí ladně chodit na podpatcích a sednout si v sukni, je modelka a má odvahu mluvit v tv o módě.

ze skoro vlastní zkušenosti s mojí mámou s ní nemůžu souhlasit skoro v ničem :-(

kiwi  08.12.12 18:30

Obdivuju sebevědomí a drzost té rozteklé velryby.

Do špeků zařízlá podprsenka, triko upozorňující na pneumatiky kolem pasu a tlustý ruce… vyhrnutá sukně odhalující stehna, která měla zůstat spíš navěky skryta :-)

tohle bude dávat rady, jak se oblíkat?! Ke svý škodě jsem nahlídla na její stránky: http://www.plnostihlamodelka.cz/fotogalerie/ Proboha.
Zlatá „holka s křivkama“: http://girlwithcurves.com/Gallery

Alexandrina
43 příspěvků 08.12.12 18:53

Úplně jsem ji nepochopila. To, co má na sobě a co prezentuje na svém blogu, nevypovídá o bůhvíjaké náročnosti v oblékání a potom nerozumím na co si stěžuje. A nebo svým oblečením dokazuje, že výběr je opravdu bídný…No, spíš mi přijde, že je se svojí postavou nevyrovnaná a řeší zástupné problémy.

přez-dívka  08.12.12 19:31

.

Příspěvek upraven 16.06.13 v 21:04

Lolula
88 příspěvků 08.12.12 19:44

Paní mi nepříjde jako modelka a to ani ta plnoštíhlá. Ale taková hrůza jako tady některé popisujete to taky není. Tento díl „Krause“ jsem neviděla a podle vašich komentářů jsem čekala něco hrozného. Rozteklá velryba tedy vypadá rozhodně jinak :D

modny guru
280 příspěvků 08.12.12 20:13

Musim sa priklonit k nazoru, ze obezna je a aj k tomu, ze velkosti by sa nemali standardizovat (napr. od 34-38 chuda, vyssie tucna). Mam kamaratku, ktora je vysoka, ma osi pas, stihle brucho, ale boky ma siroke. Skoro ziaden tuk, jednoducho keby chcela nosit vel. nohavic/sukni 38, musela by si dat odoperovat z kosti. Nohavice teda nosi 40/42, aj ked ma stihle stehna, lytka a uzke clenky-len kvoli bokom. Tym som chcela povedat, ze sice nosi velkost 40/42, ale vyzera stihlo a zdravo. Nie ako pani Prochazkova, ktora ma nebezpecny tuk na bruchu.

Sépia
334 příspěvků 08.12.12 23:46

Pani je proste baculka a čo sa do nej navážate? Tiež som názoru, že zdravé to nie je ale hlúpo niekoho urážať za nadváhu svedčí len o úrovni niektorých diskutujúcich. Velkosť 42 nepovažujem za " nadmernú", nadmerné sú 50 - 54. Niekto má holt nadváhu a niekto iné nedostatky. Televízia rapídne pridáva kilá, ale pani zjavne je už ďaleko za plnoštíhlosťou­…nepekná však určite nie je. Tie pufňové rukávky sa na silné paže nehodia, to zvolila zle. A jo, aj mne sa páči girlwmithcurves, ale tá má inú postavu, štíhly driek. Plná postava a jablko sa oblieka podstatne horšie.

Ada Pekelná
971 příspěvků 09.12.12 02:59

Mírněte trochu ty invektivy (rozteklé velryby, slony apod.), ať se nemusí mazat.

Každopádně, určitě 42? Podle postavy bych tipla spíš 44. 42 je u normálně vysoké postavy na hranici nadváhy, max. pár kilo přes.

blacken
2320 příspěvků 09.12.12 04:32

Velká část žen, co potkávám má od 155 - 165 - a tam mi velikost 42 zdravá opravdu nepřijde (beru průměrnou výšku 166,48 cm).
Ale zdá se mi to spíš jako výmluva (než nedostatek oblečení v obchodech), protože některé věci ve 42 prostě nevypadají tak dobře jako ve 34 (na vysoký postavě atd.) a pak se zdá, že není výběr ve větší velikosti (prostě realita nenaplní očekávání) - protože takhle by mohly mluvit i malý (petit kolekcí taky obchody moc nehýří), hubený, s dlouhýma nohama, s širokýma bokama, s úzkým pasem… (A samozřejmě se každý z nás líbí zrovna to, co se pro ni nehodí).
A slečna má k modelce hodně daleko nejen postavou…

alda
42 příspěvků 09.12.12 05:43

Na webu píše že když byla u Krause tak se jí podařilo zrovna zhubnout na velikost 44, myslím, že s tou 42 to byla obecná úvaha a trochu se to pomotalo.

Na webu jsou celkem sympatické fotky, ta paní je prostě kus ženské a celkem se mi líbí. Je taková kyprá, ale má relativně souměrnou postavu, takže nepůsobí tlustě. Aspoň na mě ne. To oblečení co měla u Krause nebylo zrovna nejšťastnější, mohla zvolit něco víc chic co by podpořilo to co chce říct.

Přestože sama nadváhu nemám, tak dovedu pochopit frustraci co se velikostí týče. Když jsem kojila, měla jsem prsa velikosti E až F a třebaže jsem tabulkově byla normální váhy, tak sehnat něco co by mi sedělo, bylo celkem náročné. V obchodech kde jsem normálně dřív nakupovala, jsem najednou spadala do kategorie velryb a výběr se silně zúžil.

klubo  09.12.12 11:47
@Dorenika píše:
@klubo co znamena ze je ro marena?:D

@Dorenika No není to úplně korektní vůči Mariím - ale: prostě taková nevýrazná, bez vkusu, šarmu, charisma… pokud si dobře vzpomínám(už si to nehodlám pouštět znovu), se vším jí musel poradit přítel či manžel - žena bez espritu, nápadů. Tuctová stěžovatelka, gaučový a televizní typ, co nejraději vyváří a smejčí a miluje slepičí dýchánky, v mládí chtěla být učitelkou a jinak je taková holka do nepohody (asi už trochu fantazíruju :-))

P. S.: Tu paní neznám, jen tak působí.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit