Motorkářské triko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

GreenS
2 příspěvky 28.12.11 10:35

Zdravím, máte nějaké tipy, kde sehnat „motorkářské“ triko typu jako zde ? Děkuji.

Reklama

Reklama

Reakce:

Cinkitoo  28.12.11 13:20

V Praze na 28.října je obchod, kde by se něco podobného určitě našlo.

MP Coraline
119 příspěvků 28.12.11 14:07

http://www.route-66.cz/obleceni/ například… tam jsem si kupovala triko Sons of Anarchy, ale upozorňuju, že za tu cenu je to fakt příšerná kvalita. Zato teď jsem objednávala z jednoho e-shopu bratrovi triko Linux za cca třetinu ceny toho SOA a hodně mě překvapilo, jak pevná a kvalitní látka to je… Ach jo, proč jsem se taky nemohla narodit jako nerd :/ :D
PS: Ale motorkářské tričko se dá sehnat skoro v každém e-shopu s motorkářskými věcmi, ty asi doopravdy motorkářka nebudeš, viď? ;)

GreenS
2 příspěvky 28.12.11 16:16

Děkuji. Nene, nejsem :) Ale hrozně se mi líbí k obyčejným tmavým džínům :)

pixie
232 příspěvků 28.12.11 23:20

Coraline: proč máš pocit, že linux triko nosí jen nerdi? pokud ho prodávají i v dámské verzi, asi si jedno pořídim:)

MP Coraline
119 příspěvků 29.12.11 08:37

pixie: To byl spíš vtip:)…brácha není nerd, ale cokoliv, co má na sobě motiv tučňáka, mu rozzáří očička (v jeho ehm 30 letech :D)… koupila jsem mu tohle a moc mu sluší :D http://butik.root.cz/…k-poloclovek …v dámském ho bohužel nemají, jinak do něj jdu klidně taky, koneckonců taky jsem objevila kouzlo Linuxu a už bych neměnila :)

james.pond
1 příspěvek 04.09.15 09:49

Ahoj, zajímavé motorkářské trička jsem našel ZDE :

www.oktrika.cz

Jaou tam jak pánské tak dámské.

Reklama

Váš příspěvek

Balenciaga nabízí luxusní kopii modré IKEA tašky

Po celém světě jsou vidět falešné kabelky, pásky, oblečení či boty.... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Jak si snížit IQ tričkem

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nevkus, který se táhne už nekonečnou řádku let. Překypuje... Celý článek

Reklama