Motorkářské triko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

GreenS
2 příspěvky 28.12.11 10:35

Zdravím, máte nějaké tipy, kde sehnat „motorkářské“ triko typu jako zde ? Děkuji.

Reakce:

Cinkitoo  28.12.11 13:20

V Praze na 28.října je obchod, kde by se něco podobného určitě našlo.

MP Coraline
119 příspěvků 28.12.11 14:07

http://www.route-66.cz/obleceni/ například… tam jsem si kupovala triko Sons of Anarchy, ale upozorňuju, že za tu cenu je to fakt příšerná kvalita. Zato teď jsem objednávala z jednoho e-shopu bratrovi triko Linux za cca třetinu ceny toho SOA a hodně mě překvapilo, jak pevná a kvalitní látka to je… Ach jo, proč jsem se taky nemohla narodit jako nerd :/ :D
PS: Ale motorkářské tričko se dá sehnat skoro v každém e-shopu s motorkářskými věcmi, ty asi doopravdy motorkářka nebudeš, viď? ;)

GreenS
2 příspěvky 28.12.11 16:16

Děkuji. Nene, nejsem :) Ale hrozně se mi líbí k obyčejným tmavým džínům :)

pixie
232 příspěvků 28.12.11 23:20

Coraline: proč máš pocit, že linux triko nosí jen nerdi? pokud ho prodávají i v dámské verzi, asi si jedno pořídim:)

MP Coraline
119 příspěvků 29.12.11 08:37

pixie: To byl spíš vtip:)…brácha není nerd, ale cokoliv, co má na sobě motiv tučňáka, mu rozzáří očička (v jeho ehm 30 letech :D)… koupila jsem mu tohle a moc mu sluší :D http://butik.root.cz/…k-poloclovek …v dámském ho bohužel nemají, jinak do něj jdu klidně taky, koneckonců taky jsem objevila kouzlo Linuxu a už bych neměnila :)

james.pond
1 příspěvek 04.09.15 09:49

Ahoj, zajímavé motorkářské trička jsem našel ZDE :

www.oktrika.cz

Jaou tam jak pánské tak dámské.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit