Motýlky,kravaty a kapesníčky Mejd in ček repablik

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Flash_Gordon
91 příspěvků 05.03.15 08:46
Motýlky,kravaty a kapesníčky Mejd in ček repablik

Zhruba před rokem jsem se ohlížel po nějakém motýlku, kapesníčku, kravatě se zajímavým potiskem a nikde nic. Teď se nám tu během jednoho roku však vyrojily min. 3 společnosti, které dělají jak do pánských tak i dámských doplňků. Říkal jsem si, že je vám tu představím a třeba se vám to bude hodit. Česká republika totiž takové projekty potřebovala a potřebuje.

Krispol Store
Pánové z Krispol Store česrtvě 3.3.2015 otevřeli svou dílnu a showroom, byl jsem tam.

Krispol Store dělají především do pánských motýlků, najdeme však u nich taky limitovanou dámskou edici, dále šle, kapesníčky atd. Co na nich hodně oceňuji je, že si dělají vlastní látky. To co máte od nich na motýlku nenajdete nikde jinde.

Web: http://www.krispolstore.cz

Tohodle mám od nich v plánu si pořídit

Bubibubi ties
Především úžasné kravaty, dále motýlci, kapesníčky a dokonce motýlky pro psy:) Dámské kravaty mají roz rýsovány. Mají pěkné vzory a pro mě osobně je také přínosem nabídka vlněných kravat.

Plánuji si od nich pořídit:

Web: http://bubibubities.cz/cs/

Bowtie Lover
Jsou zatím pro mě neprobádaným územím. Prezentaci však mají zajímavou a názvy motýlků na webu vtipné. Zatím se zaměřují pouze na motýlky, patří do dražší cenové kategorie avšak použité materiály jsou velmi zajímavé.

Web: http://www.bowtielover.cz

Jsem za tyto projekty rád, třeba vám tento příspěvek k něčemu bude (třeba máte teď do budoucna i námět na dárek pro bojfrenda, já osobně bych to ocenil velice). Myslím si, že naše tuzemská móda potřebuje tohle zpestření. Pokud máte další tipy tak sem s nimi :)

Reakce:

Go-lightly
3428 příspěvků 05.03.15 08:51

Mně to přijde tak nějak dámské, umím si představit, že bych je zakomponovala do outfitu - ale heteráka v nich tedy ne - leda recesistu. Ale odkazy jsem nerozklikla, třeba je tam něco lepšího.

RenaLange  05.03.15 08:52

@Go-lightly na mého pětiletého vnuka fajn :-)

Flash_Gordon
91 příspěvků 05.03.15 08:57
@Go-lightly píše:
Mně to přijde tak nějak dámské, umím si představit, že bych je zakomponovala do outfitu - ale heteráka v nich tedy ne - leda recesistu. Ale odkazy jsem nerozklikla, třeba je tam něco lepšího.

Já si myslím, že jsem hetero jak poleno a vybral jsem si tyhle vzory pro oživení šatníku. Přijdou mi zajímavé, dá se říci jarní, ne ke každé příležitosti, ale najdou se takové. Samozřejmě mají v nabídce i všednější produkty.

Diskuze k mému outfitu s červeným hrníčkem zde na peklu mě také inspirovala od Bubi bubities k

Příspěvek upraven 05.03.15 v 08:59

viktorka_od splavu
7438 příspěvků 05.03.15 08:58

@Go-lightly třeba tohle?
škoda, že mají jen úzké, vybrala bych:-)

Go-lightly
3428 příspěvků 05.03.15 09:00

@viktorka_od splavu Ne-e. Na mě příliš „pařížské“. Já jsem holt na styl country gentleman.

viktorka_od splavu
7438 příspěvků 05.03.15 09:06

@Go-lightly ouje, fakt?:-)))

Go-lightly
3428 příspěvků 05.03.15 09:33

To není gentleman, to je bookmaker.

deTroppau
1 příspěvek 05.03.15 10:58

Bookmaker na chrtích, nebo podle kravaty spíše jezevčíkových (nebo jak se to sakra skloňuje) dostizích.

Odkazy jsou každopádně pokrok, cca před pěti lety, kdy jsem si chtěl koupit prvního vázacího motýlka, byl výběr tak malý, že jsem nakonec počkal až na výlet do Vídně, kde se mi konečně splnil velký sen. Každopádně by mě zajímalo, jak u nás okolí hodnotí tyto „nekonvenční“ doplňky, ať už motýlky, špičky a podobně. Z mé zkušenosti vím, že cokoliv, co není široká kravata nebo rozhalenka, je bráno velmi nelibě, a je jedno jestli jde o zkoušku nebo o ples, liší se pouze způsob útoku :D

DanielaP.88
1 příspěvek 03.11.15 22:00

Super, díky za tipy. Já mám zase dobrou zkušenost s Belties ( www.belties.cz ). Mají taky české kapesníčky. Pěkné, originální. Teď se ale taky chystám na ten Krispol na motýlky. Vypadají parádně :)

panda_lover
7 příspěvků 18.12.15 17:37

Já jsem teď koupila přítelovi pod stromeček tenhle hedvábnej kapesníček http://www.kavaliers.cz/…dry-kapesnik. Vzala jsem to i s tou pletenou kravatou vypadá to dost dobře! :) Tak snad se mu to bude líbit :D

lukinohk
16 příspěvků 19.12.15 13:43
@deTroppau píše:
Z mé zkušenosti vím, že cokoliv, co není široká kravata nebo rozhalenka, je bráno velmi nelibě, a je jedno jestli jde o zkoušku nebo o ples, liší se pouze způsob útoku :D

Já nosím na večerní společenské akce červeného nebo černého motýlka a setkal jsem se prakticky jen s pozitivními reakcemi (zejména od žen) :-)

Mafox
2 příspěvky 06.09.16 09:23

Dobrý den, dovoluji si připojit podobně zaměřený obchod s vlastní produkcí motýlků, kravat a kapesníčků do saka KLUKOVNA

Homepage: https://www.klukovna.cz/

barvinok
356 příspěvků 07.09.16 15:43

@Flash_Gordon no neviem, u bubibubi na mňa hneď vyskočili náramky, ktoré vraj outfitu dodajú nový rozmer. No čo ja viem, korálkové náramky u chlapa… a vlastne akékoľvek náramky u chlapa, nie ďakujem.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit