Môžete odporučiť chatu či chalupu ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MP blanka
234 příspěvků 24.08.16 22:38
Môžete odporučiť chatu či chalupu ?

Môžete z vlastnej skúsennosti odporučiť chatu, či chalupu, vhodnú na aktívnu letnú dovolenku pre asi 10 osôb, včítanie detí školského veku? Slovensko, Česko, Rakúsko.

Reakce:

Vlaaa
238 příspěvků 24.08.16 23:22

Letos jsme byli na Slovensku, ubytování v Chalupky.sk
Vyberete si chalupu tak, abyste se vešli, mají jich tam celou ulici a vše je krásně čisté, udržované, a vůbec jsme byli spokojeni.

Předchozí roky jsme byli po Čechách různě, ani jedna z chalup se nedá srovnávat. Napriklad jedna byla dost špinavá, spousta věcí nefungovala a snaha o nápravu nulová. U druhé se zase nedaly otevírat ve dvou ložnicích okna! Jako vůbec. Děs. A opět nefungující spotřebiče.

MP blanka
234 příspěvků 25.08.16 10:13

@Vlaaa vďaka za rýchlu reakciu. Pozrela som si stránky, ktoré odporúčate, a naozaj, vyzerá to fajn. Až mi je ľúto, že plánujeme dovolenku až na budúci rok. Ale isto je to horúci kandidát, aj preto, že sama som o Liptove uvažovala. Máme 4 vnukov po svete, a už sú vo veku, kedy by sme chceli, aby aj oni poznávali krajinu rodičov a prarodičov,.

MP blanka
234 příspěvků 25.08.16 11:48

Zaujímalo by ma, čo vedie človeka k tomu, aby dával červené ramienka, čo si vykladám ako znak nesúhlasu. V diskuzii, čo je miesto, kde sa človek pýta, aby sa niečo dozvedel, som sa spýtala, a Vlaaa mi vecne odpovedala. Lieči si niekto takto vlastné nízke sebavedomie, kompenzuje si nedostatok záujmu o seba, závidí?

pavka_l
266 příspěvků 25.08.16 12:06

@Vlaaa Jezdíme na chaty a chalupy v Čechách a nikdy jsme špínu neměli, pokud někdy něco nefungovalo )což se může, samozřejmě, stát), náprava byla okamžitá.

Vlaaa
238 příspěvků 25.08.16 18:42

@pavka_l Já netvrdím, že v Čechách nejsou čisté chalupy, ale prostě z námi vyzkoušených nemůžu doporučit ani jednu.
Možná jen tu s okny, co se nedaly otvírat, pokud už je vyměnili za nová. Protože pokud si zaplatím za ubytování, nějak počítám s tím, že si budu moct otevřít v ložnici okno dle potřeby. A ta okna nebyla rozbitá od předchozích nájemců, to byla původní střešní okna minimálně 50 let stará, nefunkční také už nějaký pátek. A v tomhle stavu přece nenabízím chalupu k nájmu.
Možná jsme jen neměli zatím štěstí, ale prostě letošní servis se nedá srovnat s předchozími.

LCH  25.08.16 19:41

.

Příspěvek upraven 31.08.16 v 01:43

Ferdin
236 příspěvků 26.08.16 10:36
@MP blanka píše:
Zaujímalo by ma, čo vedie človeka k tomu, aby dával červené ramienka, čo si vykladám ako znak nesúhlasu. V diskuzii, čo je miesto, kde sa človek pýta, aby sa niečo dozvedel, som sa spýtala, a Vlaaa mi vecne odpovedala. Lieči si niekto takto vlastné nízke sebavedomie, kompenzuje si nedostatok záujmu o seba, závidí?

Když byla založena Pekelná kavárnička, „náskákalo“ 73 červených ramínek. Červená ramínka jsou u některých takovým osobitým projevem bez ohledu na text.:-D

SweetPotato  26.08.16 12:39

@MP blanka
Co třeba Český Ráj? Chalupa Berkovka.

Aranel
893 příspěvků 26.08.16 12:52

@MP blanka Mně se líbilo v Zábrdí a úplně boží to je na okraji Jizerských hor u Aleše . Plavy jsou i hodně dobře dopravně dostupné.

MP blanka
234 příspěvků 26.08.16 18:43

Vďaka za ponuky, pretože máme čas do budúceho leta a objednávať budeme niekedy v zime, až si ujednotíme termíny vyhovujúce trom samostatným rodinám z troch rôznych krajín, budem aj naďalej sledovať a vopred ďakujem.

czDanda
310 příspěvků 27.08.16 06:10
@Ferdin píše: Červená ramínka jsou u některých takovým osobitým projevem bez ohledu na text.:-D

Ano. například zde přítomný @LCH má již několik pochval pod nefunkčním odkazem. :-)

Ferdin
236 příspěvků 28.08.16 08:44
@czDanda píše:
Ano. například zde přítomný @LCH má již několik pochval pod nefunkčním odkazem. :-)

Od 27.08.16 v 08:05 je odkaz funkční a hned má ode mne zelenou. :-D

LCH  28.08.16 11:50

@Ferdin @czDanda Jste se na tom nějak zasekli…

Ferdin
236 příspěvků 28.08.16 13:10
@LCH píše:

Mám na Petříkov krásné vzpomínky z mládí. Dobrá sjezdovka. :-D

czDanda
310 příspěvků 29.08.16 06:24
@LCH píše:

V té vymazlené chalupě v Lipové bych se zasekla ráda. :-)
Bohužel musím do práce.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit