MP mi otevřelo oči

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Doduš
39 příspěvků 28.09.13 14:02
MP mi otevřelo oči

Ahoj, dlouho sem na MP nebyla kvůli mím legínám a diskuzi - Náctiletí na MP.. Nechala jsem si to projít hlavou a poslechla jsem radu jedné z vás, je mi pod 15 a nejsem na stejné „modní vlně“ jako ostatní.. Takže mám svůj nový blog! :) Blog sem založila dneska a mám na něm 2 články.. Není ještě tak propracovaný jako MP ale mám z něj radost.. Pokud se na něj chcete koukout tady je adresa:
www.clothes4teens.blog.cz
Díky moc!

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

vendulael
2154 příspěvků 28.09.13 14:10

Něco jako reklama.? Jako běžte se podívat?

Casmaria
761 příspěvků 28.09.13 14:16

A pokud si nechceš kazit radost, tak bys to sem neměla dávat…

Doduš
39 příspěvků 28.09.13 14:24

Nemyslela sem to jako reklmu… jenom je tady třeba taky někdo kdo se cejtí stejně jako já před pár měsíci…

MP Barbucha
3716 příspěvků 28.09.13 14:28

@vendulael
Jé, tak sem dala slečna odkaz na svůj blog. A co? Není to žádný e shop ani nic výdělečného, tak proč jí to hned vpálit?
Doduš
To je pěkné, ze jste se inspirovala k založení blogu tady. Výborně! Jen doporučuji něco si o blogování nastudovat a eliminovat překlepy. Existují lidé, kteří se zabývají výhradně poradenstvím pro blogery, mají spoustu tipů zadarmo na svých blozích a tak. Znám tedy jen ty anglicky mluvící. Zatím je blog v začátcích, tak zkuste ať je cim dál lepší. Držím palce.

vendulael
2154 příspěvků 28.09.13 14:30

No já ti vám nevím, asi bych na vašem místě zvážila to, co vám napsala Casmaria - nekažte si radost a smažte to… Raději si udělejte skupinu přátel, co jsou ve vašem věku a na stejné vlně, a sdílejte své nadšení s nimi. Tady musíte počítat s nekompromisni kritikou a tu byste mohla ve své nezralosti špatně nést.

Doduš
39 příspěvků 28.09.13 14:35

@MP Barbucha děkuju moc, budu se snažit :)
@vendulael tu kritiku, kterou jsem si vyslechla před pár měsíci byla tak silná že jsem se za seb styděla :) Myslím že po téhle zkušenosti už mě nedostane žádná kritika :)))

vendulael
2154 příspěvků 28.09.13 14:35

MP Barbucha- dobrá, asi máte pravdu, určitě je dobré, že slečna chce dělat něco, co jí baví, váš příspěvek k tématu je konstruktivní a jsou v něm dobré rady.. Jen mi to nějak přišlo, že má z MP nějaké bolístky a že by to neměla znovu pokoušet, než bude zralá se s tím vyrovnat.

MP Barbucha
3716 příspěvků 28.09.13 14:36

Ale no tak… Kdo tohle nezvládne, nemůže být bloger. @Doduš evidentně hned tak něco neodradí. A Vaše starost je celkem vtipná, když jste se do ní nejdřív začala navážet. To, jaké tady diskuse jsou děláme my. Možná místo ponižujících obav o @Doduš stačí napsat pár povzbudivých slov, to převáží ty výsměšné komentáře.

vendulael
2154 příspěvků 28.09.13 14:37

@Doduš - tak držím palce!

Gräfin
2634 příspěvků 28.09.13 14:38

@Doduš radost vám kazit nechci, módě náctiletých nerozumím a ani nemám ambice jí rozumět. Až příště vyrazíte na nákupy, nezapomeňte na knihkupectví. Vedle pravidel českého pravopisu vám můžu doporučit ještě příručku o typografii. A pozor na překlepy! Ztěžují čtení textu a přitom jim můžete snadno předcházet tím, že si po sobě text před zveřejněním ještě jednou v klidu přečtete.

Držím palce a přeju ať se blog rozjede.

MP Barbucha
3716 příspěvků 28.09.13 14:39
@Doduš píše:
@MP Barbucha děkuju moc, budu se snažit :)
@vendulael tu kritiku, kterou jsem si vyslechla před pár měsíci byla tak silná že jsem se za seb styděla :) Myslím že po téhle zkušenosti už mě nedostane žádná kritika :)))

Výborně, kdo se neumí vyrovnat s kritikou a neúspěchem, ten nemůže být úspěšný nikdy v ničem. :-)

Doduš
39 příspěvků 28.09.13 14:39

@MP Barbucha děkuju za vaše komentáře :) ste jedna z mála lidí na mp kteří se mě kdy zastaly :)

Doduš
39 příspěvků 28.09.13 14:40

@Gräfin děkuji moc, jsem trochu roztžitá a budu se snažit zdokonalovat :)

MP Barbucha
3716 příspěvků 28.09.13 14:42

@vendulael
Já taky nemám ráda takové ty příspěvky, které strašně nenápadně upozorňují na konkrétní e Shop a tak

MP Barbucha
3716 příspěvků 28.09.13 14:43

…ale toto evidentně není ten případ :-)

Gräfin
2634 příspěvků 28.09.13 14:45

@Doduš můžete to řešit taky tím, že dáte text přečíst kamarádce (o které víte, že je gramatika její silnou stránkou) a zjistit, kde děláte nejčastější chyby a zaměřit se na ně.

Moc se mi líbí, jak tentokrát reagujete na kritiku.

Doduš
39 příspěvků 28.09.13 14:53

@Gräfin ano tu kritiku jsem se naučila příjmat stejně jako chválu, nejsem skrátka dokonalá a bylo načase, abych to pochopila :)

vendulael
2154 příspěvků 28.09.13 15:08

@Doduš - to zní rozumně, asi jsem se ve vás spletla, kéž by tomu tak bylo :-), hodně štěstí!

Oveeec
1368 příspěvků 28.09.13 23:06

„Tady musíte počítat s nekompromisni kritikou a tu byste mohla ve své nezralosti špatně nést.“ „…a že by to neměla znovu pokoušet, než bude zralá se s tím vyrovnat.“ Zato tohle zní vyzrále. Co teda od ní chcete, když, jak jsem vyrozuměla, jste se do ní nejdřív do chudáka pustily, ona si to teda vzala k srdci a snaží se „polepšit“? Nebo má snad ta zdejší jakože konstruktivní kritika nějakej jinej účel? A co to znamená, že je člověk dost zralej na to, aby se s tím vyrovnal? Já mám pocit, že na tohle nejsem dost vyzrálá ani já, a doufejme, že ani nebudu. Nebo bych mohla jednoho dne zjisit, že jsem taky zralá na blázinec. Mimochodem, netuším, co je špatnýho na tom, že sem dala odkaz na svůj blog, když v galerii se to hemží blogerínama (což mě teda upřímně, narozdíl od fotek z ulice, moc nebaví) a nikomu to nevadí.

Nyxx
512 příspěvků 29.09.13 01:02

@Oveeec Mně docela vadí, že si z Galerie některé slečny dělají odnož svého blogu ( i když vím, že si tam může dát kdo chce, co chce, i já. Od toho Galerie je, aby se tan dávaly fotky, atd. atd. atd.). Proto tam nechodím.
@Doduš Držím palce, ať Vás to baví.

Giulietta  29.09.13 01:07
@Nyxx píše: …Mně docela vadí, že si z Galerie některé slečny dělají odnož svého blogu ( i když vím, že si tam může dát kdo chce, co chce, i já. Od toho Galerie je, aby se tan dávaly fotky, atd. atd. atd.). Proto tam nechodím.

Som na tom rovnako. Škoda, že tie blogeríny nie sú nejako oddelené. Keby mali vlastnú kolonku, tak by sa dalo na ne vykašlať a pozrieť si fotky lovca a „normálne“ modely zvlášť.

BEZDOMOVEC
1648 příspěvků 29.09.13 01:15
Giulietta

Blogeríny mně nevadí, laskavě je přehlížím. S tou vlastní kolonkou máte svatou pravdu!

Korytt
271 příspěvků 15.10.13 09:45
Hodně štěstí

Smekám před Vámi…je fajn, že jste kritiku pojala k tomu, aby Vás vyburcovala nějakým kladným směrem. Skvělý nápad, držím pěsti:oD

Ada Pekelná
971 příspěvků 27.10.13 11:45
@Giulietta píše:
Keby mali vlastnú kolonku, tak by sa dalo na ne vykašlať a pozrieť si fotky lovca a „normálne“ modely zvlášť.

Pokud chceš vidět jen fotky od lovce, jdi na jeho profil do kolonky Outfity:

www.modnipeklo.cz/…c-inspirace/?…

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit