Můj šicí stroj

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

nikaj  01.08.16 16:34
Můj šicí stroj

Ráda bych založila nové téma, ve kterém bych se chtěla dozvědět, jaký šicí stroj používáte, proč jste si ho vybrali a jak jste s ním spokojeni. Já mám více než 25 let kufříkovou Veritas Rubinu. Při nákupu jsme k ní ještě dokoupili stolek. Učila jsem se na ní šít a byla jsem s ní spokojena. Prošla jsem s ní 5 let šicího studování, a i když nyní pracuji v jiném oboru, slouží mi doteď. I když ty roky jdou na ní poznat. Tak se dívám po novém šicím stroji a žasnu, jak se ten vývoj posunul dopředu.

Reklama

Reklama

Reakce:

celem
1185 příspěvků 01.08.16 16:51

Myslím, že elektronické šicí stroje mají kupu příjemných funkcí, o kterých se nám před 20 lety ani nezdálo. Ale staré šicí stroje jsou dobré v tom, že mají větší sílu, prošijí více vrstev látky a jsou spolehlivé. Mám starší mechanický Brother a nedávno jsem si koupila elektronický Janome MC 5900 s vyšívacími stehy. Ale knoflíkové dírky se mi daleko lépe dělají na Brotheru a také silné látky prošije bez problémů.

Reklama

Váš příspěvek

Časopis Vogue míří na polský trh

Máme jim co závidět? Vogue, ikona všech časopisů na světě, bude... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Šaty, nebo kostým? Správné oblečení pro maminku na svatbě

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nešvarem českých šatníků je koutek, kde se krčí jeden společenský... Celý článek

Reklama