Můj šicí stroj

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

nikaj  01.08.16 16:34
Můj šicí stroj

Ráda bych založila nové téma, ve kterém bych se chtěla dozvědět, jaký šicí stroj používáte, proč jste si ho vybrali a jak jste s ním spokojeni. Já mám více než 25 let kufříkovou Veritas Rubinu. Při nákupu jsme k ní ještě dokoupili stolek. Učila jsem se na ní šít a byla jsem s ní spokojena. Prošla jsem s ní 5 let šicího studování, a i když nyní pracuji v jiném oboru, slouží mi doteď. I když ty roky jdou na ní poznat. Tak se dívám po novém šicím stroji a žasnu, jak se ten vývoj posunul dopředu.

Reakce:

celem
885 příspěvků 01.08.16 16:51

Myslím, že elektronické šicí stroje mají kupu příjemných funkcí, o kterých se nám před 20 lety ani nezdálo. Ale staré šicí stroje jsou dobré v tom, že mají větší sílu, prošijí více vrstev látky a jsou spolehlivé. Mám starší mechanický Brother a nedávno jsem si koupila elektronický Janome MC 5900 s vyšívacími stehy. Ale knoflíkové dírky se mi daleko lépe dělají na Brotheru a také silné látky prošije bez problémů.

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit