Muži a Make-up

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

seznam.mih  01.07.12 19:26
Muži a Make-up

Při projíždění videa na youtubu mě napadla jedna věc.

Jakpa se zdejší pekelnice dívají na to, když se muž maluje? Schvalujete to, nebo ne? Chtěli byste, aby ten váš se maloval? Nebo naopak? Jak se na to díváte u ostatních?

Najdete v encyklopedii: Emo

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reakce:

Acrobaleno
948 příspěvků 01.07.12 19:28

Nuž, keďže už dlhšiu dobu mám v obľube japonský a korejský showbiz, tak mi make-up na mužovi nepríde divný, ale skôr to už beriem normálne. A všímam si, že čoraz viac sa to presadzuje aj v našich končinách.

Karoshi
344 příspěvků 01.07.12 19:32

Záleží na typu… U extravagantních rockových hvězd asi nějaké ty oční linky sneseme všechny (ačkoliv se to nesmí přehánět :)), ale u normálního muže na ulici (opět v to nepočítám ty, kteří očividně patří k nějaké subkultuře, kde je to normální), by mě to asi dost zarazilo.

noemi
1547 příspěvků 01.07.12 19:42

Pokud je nějaký muž namalovaný vkusně, pak si myslím, že je to naprosto v pořádku. Nevidím důvod, proč by na to měly mít monopol jen ženy. Připadá mi to stejné, jako když ženy kdysi nesměly nosit kalhoty.

Kateřina
246 příspěvků 01.07.12 19:46

Tak když to vezmu s ohledem na naši zemi (nepřijde mi možné nějak srovnávat s asijskými), tak vážně ne. Za mě by chlap měl být chlapem a žena ženou. Čímž neříkám, že by měl smrdět a být zarostlý, ale aby si třeba trhal obočí, maskoval nedokonalosti, barvil vlasy a nedejbože se ještě maloval, tak to fakt ne.

uu  01.07.12 19:47

Když občas vidím nějakého nešťastníka s mastnou pletí, říkám si, že by mu nějaký transparentní pudr prospěl. Zmatnělo by ho to a vypadal by pořád přirozeně. Těším se na dobu, kdy to muži budou považovat za normální - starat se o pleť, chránit si jí, maskovat nedostatky.

Jsem ale tolerantní, takže ať si klidně chodí jak kraslice, je to jejich věc :)

MP Barbucha
3716 příspěvků 01.07.12 19:50

@uu Přesně, je mi občas chlapů líto, že nemůžou nic zamaskovat. Ale většině chlapů, které znám, je to asi fuk…

Kateřina
246 příspěvků 01.07.12 19:51

@uu Hmmm, máte pravdu, asi jsem to přehnala s tím „maskováním nedokonalostí“ ve svém příspěvku. Brala jsem to spíš jako celek, že se ten chlap o sebe přehnaně stará. Ale je fakt, že například pudr nebo korektor by vážně některým prospěl.

MP Barbucha
3716 příspěvků 01.07.12 19:56

Jednou jsem jela do práce a vezla jednoho svého 4procentního kamaráda. Po cestě jsem se namalovala (byla zácpa) a ten kamarád jen vzdychl: „Já jsem tak rád, že jsem na chlapy. Tam už vím rovnou, do čeho jdu a nekoná se žádné překvapení, jako u že, když sundají make up.“
No zrovna poklona to nebyla, ale na druhou stranu, můj muž mě má nejradši nenalíčenou a o to jde:-)

LadyPapajka  01.07.12 20:11

No, rozhodně bych nechtěla, aby se toho zúčastnil můj přítel (dost z toho, že si holí nohy), ale myslim, že na určitém typu mužů bych to neodsuzovala.

Šošana  01.07.12 20:18

Já se omlouvám za nevybíravost a asi se nezavděčím, mně se ta představa hnusí:-(

MP Lisbeth
85 příspěvků 01.07.12 20:20

Nedokážu si na typickém českém chlapovi (rifle, tričko, špinavé tenisky) představit make-up :)))

Nyxx
512 příspěvků 01.07.12 20:25

Snesu to u rockových a metalových hudebníků. Obyčejný muž na mě musí působit čistotně, tzn. každý den se mýt, čistě se oblékat, používat deodorant, případně se holit atd. Pak už snesu i akné. Make- upy, korektory a pudry za mě ne. Z oholených mužských nohou se mi dělá vyloženě zle od žaludku.

eveK
333 příspěvků 01.07.12 20:28

Já bych teda před namalovaným chlapem uprchla.

rice
348 příspěvků 01.07.12 20:53

Já bych kolikrát uprchla i před namalovanou ženou :-) Myslím, že nemá cenu být tak úzkoprsý. Kdybych si měla volit, lépe bych se cítila vedle muže, který si vytrhává srostlé obočí, maskuje nedokonalosti, používá balzám na rty (jo, to bych byla fakt ráda!). Barvení vlasů nedovedu posoudit - blonďaté melíry mě vážně neberou, ale to bude spíš celkovým typem jejich nositelů. Dovedu si představit šarmantní odstíny hnědé například…nechci být svazována nějakými konvencemi v ČR. Snažím se dívat na svět s očima otevřenýma, takže říkám - proč ne, buďme přístupné změnám v módě a neodsuzujme nic předem :-)

Šošana  01.07.12 20:55

@rice Není balzám spíš léčení než líčení?

seznam.mih  01.07.12 21:02

Zajímavé názory :) ak já osobně se moc nemaluju. Když se začnu malovat, tak mě to brzo přejde. A nenávidím.. ne vyloženě NENÁVIDÍM to odličování. Furt pocit, že tam mám zbytky make-upu, tak to čistím až si vysuším kůži a pak jsem celá akorát červená, flekatá, a začne mi ještě víc vylézat akné. Nosit make-up mi nevadí, ale to odličování to je pro mě jak za trest. Jasně vhodná kosmetika, ale než bych našla tu správnou pro mě, to můžu u toho vyhodit spoustu peněz a peníze dám radši do ozdravné kosmetiky, než do odličovatel..
A u mužů sem radši, když se chlap nemaluje. Měl by teda starat se o pleť to by mělo bejt na denním pořádku, ale ten make-up asi jen tak nesnesu. Nelíbí se mi představa, že kdybych chtěla příteli dát pusu, tak bych se měla hlídat, abych neměla na obličeji někde zbytky make-upu od něj. A celkově blbnutí s ním bych musela bejt opatrnější…

rice
348 příspěvků 01.07.12 21:02

Vysvětluj jim to ;-) V naší společnosti mají chudáčci strach, aby nebyli za teploušky - a když vidím názory některých žen, tak se jim ostatně ani nedivím. (i když u mě je to spíš prevence, než léčení. A taky dobrý pocit.)

Karoshi
344 příspěvků 01.07.12 21:14

Můj přítel používá balzám na rty zcela běžně, a mnoho mých přátel taky :) A to nikdo z nich není ten typ, který by se dal označit za „teplouška“.

Mimochodem, jeden z těch mužů, na kterých se mi líbí oční linky, je Daron Malakian, který ale patří do kategorie extravagantních rockových hvězd :)

rice
348 příspěvků 01.07.12 21:41

No vždyť já to nepovažuju za nic, co by mužům ubíralo jejich mužnost. právě proto, že to stojí zcela mimo kategorii (ne)maskulinní. ostatní už se na to ale tak nedívají. nicméně je dobře, že je těch „nad věcí“ čím dál víc.
Daron se mi teda nikdy nelíbil, ale vzhledem k jeho arménskému původu se k němu linky typově hodí, to jo :-)

Karoshi
344 příspěvků 01.07.12 21:45

@rice já to vůbec nemyslela proti vám, jenom jsem chtěla říct, že ne každý muž to považuje za něco, kvůli čemu by si z něho ostatní mohli dělat srandu :)

Já Darona naopak milovala od té doby, co jsem se dostala k hudbě SOAD, ale co se s ním děje v poslední době, to bych si radši oči vypíchla abych to neviděla :D

Ani  01.07.12 21:47

Mimo televizi, filmy a rockové hvězdy nikdy. Brala bych nějaký jemný tónovací krém nebo tak něco, ale jen v takové míře, že nepoznám, že to není přirozené. Ale moc se mi líbí, když si chlap pečuje o vlasy a závislí na tyčince na rty jsme s přítelem oba :)

Ještě mě trochu zaráží tvrzení některých mužů, že u namalované holky kupují zajíce v pytli. Ještě jsem snad neviděla, že by holka namalovaná byla hezká a nenamalovaná ošklivá (pokud je to skutečně osobní setkání a ne photoshop). A když k tomu ještě kluk dodá, že se nemáme divit, že pak ráno utíkají, tak to trošku nemám slov.

viktorka_od splavu
7436 příspěvků 01.07.12 21:56

@rice: balzám na rty je snad normálka, to není okrašlovací prostředek pro ženy:-)
za mě by měla být samozřejmostí úprava obočí, ne nějaký vytrhávání do obloučku, ale minimálně zkrácení případného „brežněva“ a případně vytrhání nad kořenem nosu. a chlupů v uších:-) melír se mi nelíbí na mužích ani na ženách, barvení - proč ne. korektor, když si ho vysloveně nějaký momentální defekt pleti žádá, určitě ok. mejkap, linky, rtěnku apod. si teda v normálním provozu na chlapovi představit moc neumím. leda jako nějaký vyhraněný styl (emo, punk… ), na akce apod.

viktorka_od splavu
7436 příspěvků 01.07.12 22:08

@Ani: jednu takovou fakt osobně znám a měla jsem tu čest ji vidět během dne a pak poránu. šok. pečlivé líčení a perfektní účes dokáže i z ženy s nepěknou pletí, pěti zničenými chlupy na hlavě, nevýraznými rty a jak to říct… frňákem, udělat hvězdu. je fakt, že to dá asi hodně práce. my ostatní jsme se umyly, oblíkly, daly řasenku a rtěnku a valily ven, ona dorazila až za 2 hodiny - zase krásná:-)

MP Barbucha
3716 příspěvků 01.07.12 22:18

Ichiban!
http://www.youtube.com/watch?…

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit