Důležitost mužského vkusu oblékání

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Heartless Girl
47 příspěvků 25.10.12 16:24
Muži a oblečení.

Zajímalo by mě, jak velký důraz kladete na styl/oblékání mužů, se kterými chcete navázat intimnější vztah. Mám kamarádku, která by se nikdy nezamilovala do muže, který se neobléká podle jejích představ. Není to povrchní? A co váš partner? Kupujte mu oblečení vy nebo to zvládá sám? :D

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reakce:

marketka19
4 příspěvky 25.10.12 17:47

Nemusí se nutně oblékat přesně dle mých představ, ale nesmí to být nic pekelného (ponožky v sandálech apod.), nebo třeba nějaký extrém (hipík apod., když mě tohle třeba nezajímá).
Chlapi, kteří se neoblékají „stylově“ jsou buď absolutně nezaujatí v módě (je jim to fuk), jsou moc líní, nebo s nimi chodí nakupovat maminka, která nemusí mít nejlepší vkus.
Ale lidé se mění (někteří)! Doporučuji ho alespoň trochu poznat - třeba by chtěl změnit své oblékání, jen neví, co by mu slušelo, stydí se zeptat… Možností je spousta! Pokud je jinak sympatický, tak proč to s ním nezkusit? :-)

VeronicaMP
53 příspěvků 25.10.12 18:15

Oblékání mužů je pro mě nedůležité. Jasně, ráda se na ulici podívám na pěkně oblečeného chlapa, ale můj partner rozhodně nemusí být člověk, který svoje oblečení přehnaně řeší. Myslím, že vybírat si přítele podle vzhledu je povrchní a navíc blbost. Můj přítel po mně většinou chce, abych chodila nakupovat s ním, protože nakupování nemá rád a nechce se mu prohrabovat stojany s oblečení. Takže mu vždycky něco vyberu, on si to zkusí a pokud mu to sedí a líbí se mu to, tak to koupíme :D

LaalaB
708 příspěvků 25.10.12 18:37

Nechtěla bych žádné extrémy - ani homelesáka, ani chlapa, co stráví u skříně a v obchodech dýl než já. S jedním toho druhého typu jsem chvíli „kamarádila“ a byl teda na vraždu. Normální chlap je podle mě někde uprostřed a pokud je fakt normální, tak se s ním dá více či méně „pracovat“. Můj přítel má hoodně „konzervativní“ styl, takže přesvedčit ho k jenom lehce modernějšímu stylu džín byl trochu problém, ale nakonec se mu to zalíbilo. Ovšem barevné a třeba pruhované trička nadále spíš ignoruje :-)

Ceresa
465 příspěvků 25.10.12 18:51

Na muzsky vkus dam hodne..ano,jsem povrchni

Pavučinec plyšový  25.10.12 18:59

Nechci o mužích a oblečení ani slyšet. Dneska jsem nezvládla dohlídnout na manžela, když se vypravoval na služební cestu, a on mi odjel v saku a bundě (nemusím dodávat, že ta bunda je o poznání menší než sako). Takže…pokud se chlap umí sám dobře oblíct, nevypovídá to sice nic o jeho osobnostních kvalitách, ale případné partnerce to ušetří dost starostí.

teetee
499 příspěvků 25.10.12 18:59

Je několik málo věcí, které mi vyloženě vadí. zbytek je mi jedno. Bohužel mám tak náročná kritéria pro výběr partnera v jiných oledech, že zde jsem musela slevit…

A koneckonců, jak už jsem psala jinde, u chlapů nejvíc ulítávam na 501kách, konverskách a jednobarevnejch tričkách… (můj kocovinovej oděv, běžně mě potkáte na jehlách v černejch šatech – holt asi něco o těch protikladech…)

majuss
94 příspěvků 25.10.12 19:20

Ani jeden ani druhý extrém, niečo v strede, buď sa bude vedieť pekne obliecť sám, alebo dovolí mne mu zásobovať šatník, bez frflania a s rešpektovaním toho, že ma to zaujíma a baví. hlavne bez toho frflania, neviem si teda predstaviť spolužitie s niekým, kto by mi dookola doma omieľal, aké je to zbytočné a povrchné, že na oblečení vôbec nezáleží a načo sa tak fintím a podobne, to fakt nie.

LaalaB
708 příspěvků 25.10.12 19:30

@majuss Ovšem na druhou stranu, kdyby po mě chlap VYŽADOVAL, abych byla vždy a za každých okolností nafintěná, to by se mi taky nelíbilo.

klubo  25.10.12 19:43

Chlap má bejt čistej a upravenej, líbí se mi decentní barvy. Na chlapech moc neprožívám „barvičky“ a sportovní oblečení ve městě.

Mám ale hrůzný zážitek s jedním kamarádem - spolužák z VŠ, neviděli jsme se léta a domluvili se večer na skleničku. Ano, bylo vedro, ale on přišel v bermúdách a tílku. Celý večer jsem se nutila nemyslet na to, co má na sobě. Cestou domů jsem si uvědomila, jak jsem ráda, že jsme nikoho nepotkali… Jinak by to ale byl fajn večer, není to debil, ale vypadá tak. Škoda.

mujercita  25.10.12 19:48

Tak to mě nikdy vůbec nenapadlo řešit. U mě to platí obecně, že když mě někdo zaujme, většinou si pak vůbec nedokážu vzpomenout, co měl na sobě (to se ale týká nejen mužů). Nebavím se snad se sakem, ale s člověkem, ne? Pokud je přitažlivý, tak to musí být v něm a připadal by mi přitažlivý i v uválené bundě a rozdrbaných riflích, pokud není, tak prostě není. Když si oblečení všimnu, jsou dvě možnosti: buď je to něco výjimečně excentrického, což se mi třeba líbí a třeba nelíbí, nebo je ten člověk více méně nudný, já se na něj nijak zvlášť nesoustředím a koukám, kde co lítá.

majuss
94 příspěvků 25.10.12 19:53

@LaalaB to hej, to by som priradila asi k jednému z tých extrémov.

Curlygirl
1901 příspěvků 26.10.12 10:37

Je to jeden z relativně důležitých aspektů, to určitě. U mně to funguje takto: podvědomě hned nějak vím a vidím, zda se mi ten člověk líbí jako celek, udělám si automaticky první dojem.
Pokud je první dojem dobrý (celkově vč. oblečení a toho, jak je upravený), pak si dokážu něco teoreticky představit.
Pokud je první dojem ne úplně dobrý, pořád je ještě šance, že to může být příjemná osoba a jednou třeba kamarád, ale už nic víc - chybí tam ta chemie a jiskra.
Funguje to takhle bezchybně, ještě nikdy jsem se nezamilovala do někoho, kdo by se mi nelíbil jako takový. Takže řešení problému „ten chlap se mi líbí, ale je nemožně oblečený - co s tím?“, jde a šlo úplně mimo mne.

LaalaB
708 příspěvků 26.10.12 10:48

Nemáte někdo nějaké fígle, jak chlapa přesvědčit k nějaké změně v oblékání?

Curlygirl
1901 příspěvků 26.10.12 10:56

@LaalaB pozitivní motivací, ne negativní, ta nikam nevede.
Jinak si ale myslím, že by si člověk měl vybírat svůj protějšek tak, aby se mu líbil jako celek, aby se tomu předešlo. Já si taky neumím představit, že by mi najednou partner řekl, že se oblíkám nemožně a že bych o sebe měla třeba víc dbát…

Loukovka
7 příspěvků 26.10.12 11:15

Určitě pozitivní motivací a chválit, chválit a chválit. Snažím se vylepšit šatník svého protějšku, je ten typ, co mu je oblékání úplně ukradené a navíc je hodně velká „konzerva“ a pozitivní přístup zdá se zatím funguje…

LaalaB
708 příspěvků 26.10.12 11:23

@Loukovka @Curlygirl S tím vším obecně souhlasím. Spíš jsem myslela, jestli se vám konkrétně povedl nějaký „kousek“ - nějaká veselá příhoda z natáčení.

Curlygirl
1901 příspěvků 26.10.12 11:27

@LaalaB aha :-) no ani moc ne, já jsem vždy byla s partnery v tomhle ohledu spokojená, i když jeden ex měl pár much. A to jsem řešila tak, že jsem pomaloučku ale jistě ty kritické kousky schovávala dozadu do skříně a nahoru dávala nové pěkné :-) a musím říci, že jsem jedny kalhoty schválně zničila v pračce.. a vězte, že to je celkem problém, když se o to snažíte, ne a ne se obarvit a zmenšit ;-)

Příspěvek upraven 26.10.12 v 12:18

Diankenstein
1891 příspěvků 26.10.12 11:29

Hipík etc. by mi vadil, ale spíš pro ten „životní styl“ co se s tím pojí. Stejně jako upnutá trika s nápisy, gel ve vlasech či dokonale upravený a stylový muž. Nejde mi tak o estetiku, ale o to, že se tím způsobem dost pozná jisté povahové rysy, které na potencionálních partnerech nemusím.

Takže na oblečení u mužů mi záleží. Zaleží mi, aby jim na něm nezáleželo. :D

Příspěvek upraven 01.08.13 v 20:21

Loukovka
7 příspěvků 26.10.12 11:33

@LaalaB naposledy se mi povedlo přesvědčit jej k výměně podzimního kabátu, resp. ke koupi nového, který by nahradil jeho cca 10 let starou velmi ošklivou koženou bundu, celé léto jsem ho zpracovávala a přesvědčovala, že jeho „kožka“ je mírně řečeno strašná. Nákup byl větší stres pro mě než pro něj, na kabát, který by splňoval představy nás obou jsme narazili v posledním možném obchodě, večer jsme se pak s „kožkou“ rituálně rozloučili :-)

Pavlena
778 příspěvků 26.10.12 12:42

Naprostý souhlas s @Curlygirl . Oblečení je součást vzhledu. Pokud je muž oblečen jakkoliv nevhodně, ztrácí u mě cenné body a „krásnou“ duší už je nenasbírá.:)
Pánové si neuvědomují, kolik žen to má podobně a o kolik potencionálních obdivovatelek přicházejí kvůli nevhodnému oblečení či péči o zevnějšek.

lueur
40 příspěvků 26.10.12 12:44

Pro mě je oblékání u mužů důležité tak napůl. Je to součást toho, jak se mi ten muž líbí. Nějaké drobnosti přejdu, ale (zcela hypoteticky) představa, že můj protějšek přijde na rande třeba v teplácích, tak je to automaticky bod dolu :-)
Můj přítel neřeší ani tak módu, ale to, aby oblečení bylo hezké a kvalitní. Někdy až moc a jít s ním nakupovat je za trest. Má utvořený názor na obchody, aniž by tam kdy vkročil. Naštěstí se mi ho u některých podařilo přesvědčit, že to tak není a občas si tam i něco koupí a je rád, protože ušetří dost peněz oproti jeho oblíbeným obchodům (Dům značkové módy, Pietro fillipi…) Ale musela jsem vyvinout určitý nátlak, abych ho tam dostala. Teď sháníme kabát, předpokládám, že letos to nebude - nároky jsou veliké…

Pavučinec plyšový  26.10.12 12:52
@Curlygirl píše:

Funguje to takhle bezchybně, ještě nikdy jsem se nezamilovala do někoho, kdo by se mi nelíbil jako takový. Takže řešení problému „ten chlap se mi líbí, ale je nemožně oblečený - co s tím?“, jde a šlo úplně mimo mne. [/citace

To máte ale kliku, já jsem naopak vždy natrefila na nějakého krásného, inteligentního a vůbec mimořádného jedince v úplně nemožných hadrech. Manžel se sice úpravám nijak nebrání, protože je mu v zásadě jedno, co má na sobě, ale musím být stále ve střehu. I můj tatínek je stejný, takže si vlastně ani nedovedu představit život s mužem, který se umí oblékat :)

Mylady2
12409 příspěvků 26.10.12 12:57

Ano je to pro mě důležité mít po boku dobře oblečeného muže…
A vubec myslím že například v určitém postavení je to pro muže nutnost zajímat se o to co mají na sobě! ;-)

Curlygirl
1901 příspěvků 26.10.12 12:59

@Pavučinec plyšový chápu, že to může být práce, ale lépe se s tím pracuje než s nějakými nedostatky např. v charakteru :-)

Já sama nejsem rozhodně dokonale oblečená, ani to nevyžaduji od partnera, ale skutečně se mi líbí jeho styl, má rád kvalitní věci a pasuje to k jeho osobnosti, práci a zájmům. Neprožívá to příliš naštěstí, to by se mi taky zdálo podezřelé, kdyby měl šatník a botník objemnější než já.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit