Muži - jak se naučit oblékat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

martyss
1 příspěvek 18.06.14 08:49
Muži - jak se naučit oblékat

Aneb jak student gymplu pocházející z vesnice začal studovat v Praze a zažil kulturní šok. Neustále se omílá, jak by se muži v Česku měli lépe oblékat a já se tedy ptám: a kde máme začít? Kde pro to máme získat cit? Kdo nám poradí? Zatím jsem si tu projel inspiraci a četl muzivcesku.cz a chci toho víc! Byl bych tedy velice vděčný za rady, anglicky umím velmi dobře, takže ani zahraničními weby nepohrdnu. Jinak nejvíce se mi libí taková ta lehce sportovní, ležérní elegance - zkrátka trošku mužné oblékání, hipster móda mi moc mužná nepřijde :)

Díky za ochotu ;)

Reakce:

skl
451 příspěvků 18.06.14 09:11
@martyss píše:
Jinak nejvíce se mi libí taková ta lehce sportovní, ležérní elegance - zkrátka trošku mužné oblékání, hipster móda mi moc mužná nepřijde :)

jojo…to se libi skoro kazdemu. Problem je, ze toho dosahnout je dost velke umeni a ti typci na fotkach co vypadaji, ze rano vstali, popadli par kusu obleceni, nejak to nahazeli na sebe a diky skillu, nahode nebo 6. smyslu jim to vsechno pasuje a ladi, jsou ve skutecnosti modely, ktere hodinu aranzovali profici, vetsinou do na miru usitych kousku a pak je dalsi profici nafotili a doladili ve photoshopu :)… tim chci rict, ze podobna snaha od nas amateru, casto vypada dost zoufale

Jetthro
1129 příspěvků 18.06.14 09:22

Nevim jestli je to dost muzne, ale ja bych pro inspiraci doporucila treba tohohle mladika :) http://www.iamgalla.com/
pripadne jeho insta: http://instagram.com/iamgalla
muzes taky sledovat treba ootdmen, tam to sice minimalne v polovine pripadu bude dost silne hipsterovity ale jsou tam i hezke modely http://instagram.com/ootdmen

Zebra33
2038 příspěvků 18.06.14 09:51

Pokud pro takove to finalni doladeni zatim nemate cit, tak bych se zamerila na neutralni, ale kvalitni kousky a v celem outfitu treba jeden necim zajimavy. Napr. dnes v metru jsem videla mladeho muze, ktery mel na sobe tmave modre kratasy ke kolenum z nejake prirodne pusobici latky, nahore bilou kosili s ohrnutymi rukavy a u krku rozepnutymi knoflicky, slunecni bryle Ray ban a na nohach kremove boat shoes s mentolove zelenou podrazkou a tkanickami :). Celkove velmi udrzovany vzhled, perfektni sestrih, upravene vousy, boty i vsechno ostatni ciste a neobnosene.

viktorka_od splavu
7438 příspěvků 18.06.14 10:08

@Zebra33 ano to je přesné
mladý muži, není to jen v oblečení, nechci nikoho a tím méně vás urazit, ale… často stříhané, denně myté vlasy
upravené a čisté nehty na rukou i nohou čertvě oholené/upravené vousy, ostříhané chlupy v nose
atd.
no a ještě jedna věc, čekala jsem tuhle na letadlo z londýna a koukala po chlapech;-) no a všimla jsem si něčeho zvláštního - nebylo to jen oblečením. ti pánové odjinud se prostě „nesli“, jako by si byli jistí, že jim hala padne k nohám:-) tuzemci šli taknějak schlíple, shrbeně…
a moc prosím, vybírejte si správnou velikost oblečení. větší je sice taaak pohodlné, ale tak blbě to vypadá:-(

Matmys
1597 příspěvků 11.07.14 13:20

To je ale hroznej název tématu :(
Co bude příště? jak jej naučit nemočit na prkýnko?

Iv_Sm
1432 příspěvků 11.07.14 15:00

Já bych doporučila např. http://www.menstyle.cz/ - základní rady + zajímavé tipy. Podle této stránky jsem např. přítelovi vybrala kašmírový svetr… A moc Vás chválím za snahu, je skvělé, že mužům přestává být jedno, jak vypadají a že to nenechávají jenom na partnerky… Držím palce :)

Mara Black
2 příspěvky 26.08.14 18:13
Mods

Stačí se podívat na anglické stránky, přes google, a hledej mod fashion, mods, two tone aj. bude se ti to líbit ;)

Zoe
316 příspěvků 03.11.14 09:11

Byla jsem na veletrhu a zaujal mne odborně zdatný barista, který měl prezentaci ohledně kávy a kávovarů. Nelíbilo se mi jeho oblečení.
Tak dávám do pléna otázku: co by si podle vás měl obléknout?

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit