Muži - jak se naučit oblékat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

martyss
1 příspěvek 18.06.14 08:49
Muži - jak se naučit oblékat

Aneb jak student gymplu pocházející z vesnice začal studovat v Praze a zažil kulturní šok. Neustále se omílá, jak by se muži v Česku měli lépe oblékat a já se tedy ptám: a kde máme začít? Kde pro to máme získat cit? Kdo nám poradí? Zatím jsem si tu projel inspiraci a četl muzivcesku.cz a chci toho víc! Byl bych tedy velice vděčný za rady, anglicky umím velmi dobře, takže ani zahraničními weby nepohrdnu. Jinak nejvíce se mi libí taková ta lehce sportovní, ležérní elegance - zkrátka trošku mužné oblékání, hipster móda mi moc mužná nepřijde :)

Díky za ochotu ;)

Reklama

Reklama

Reakce:

skl
462 příspěvků 18.06.14 09:11
@martyss píše:
Jinak nejvíce se mi libí taková ta lehce sportovní, ležérní elegance - zkrátka trošku mužné oblékání, hipster móda mi moc mužná nepřijde :)

jojo…to se libi skoro kazdemu. Problem je, ze toho dosahnout je dost velke umeni a ti typci na fotkach co vypadaji, ze rano vstali, popadli par kusu obleceni, nejak to nahazeli na sebe a diky skillu, nahode nebo 6. smyslu jim to vsechno pasuje a ladi, jsou ve skutecnosti modely, ktere hodinu aranzovali profici, vetsinou do na miru usitych kousku a pak je dalsi profici nafotili a doladili ve photoshopu :)… tim chci rict, ze podobna snaha od nas amateru, casto vypada dost zoufale

Jetthro
1129 příspěvků 18.06.14 09:22

Nevim jestli je to dost muzne, ale ja bych pro inspiraci doporucila treba tohohle mladika :) http://www.iamgalla.com/
pripadne jeho insta: http://instagram.com/iamgalla
muzes taky sledovat treba ootdmen, tam to sice minimalne v polovine pripadu bude dost silne hipsterovity ale jsou tam i hezke modely http://instagram.com/ootdmen

Zebra33
2038 příspěvků 18.06.14 09:51

Pokud pro takove to finalni doladeni zatim nemate cit, tak bych se zamerila na neutralni, ale kvalitni kousky a v celem outfitu treba jeden necim zajimavy. Napr. dnes v metru jsem videla mladeho muze, ktery mel na sobe tmave modre kratasy ke kolenum z nejake prirodne pusobici latky, nahore bilou kosili s ohrnutymi rukavy a u krku rozepnutymi knoflicky, slunecni bryle Ray ban a na nohach kremove boat shoes s mentolove zelenou podrazkou a tkanickami :). Celkove velmi udrzovany vzhled, perfektni sestrih, upravene vousy, boty i vsechno ostatni ciste a neobnosene.

viktorka_od splavu
7663 příspěvků 18.06.14 10:08

@Zebra33 ano to je přesné
mladý muži, není to jen v oblečení, nechci nikoho a tím méně vás urazit, ale… často stříhané, denně myté vlasy
upravené a čisté nehty na rukou i nohou čertvě oholené/upravené vousy, ostříhané chlupy v nose
atd.
no a ještě jedna věc, čekala jsem tuhle na letadlo z londýna a koukala po chlapech;-) no a všimla jsem si něčeho zvláštního - nebylo to jen oblečením. ti pánové odjinud se prostě „nesli“, jako by si byli jistí, že jim hala padne k nohám:-) tuzemci šli taknějak schlíple, shrbeně…
a moc prosím, vybírejte si správnou velikost oblečení. větší je sice taaak pohodlné, ale tak blbě to vypadá:-(

Matmys
1597 příspěvků 11.07.14 13:20

To je ale hroznej název tématu :(
Co bude příště? jak jej naučit nemočit na prkýnko?

Iv_Sm
1433 příspěvků 11.07.14 15:00

Já bych doporučila např. http://www.menstyle.cz/ - základní rady + zajímavé tipy. Podle této stránky jsem např. přítelovi vybrala kašmírový svetr… A moc Vás chválím za snahu, je skvělé, že mužům přestává být jedno, jak vypadají a že to nenechávají jenom na partnerky… Držím palce :)

Mara Black
2 příspěvky 26.08.14 18:13
Mods

Stačí se podívat na anglické stránky, přes google, a hledej mod fashion, mods, two tone aj. bude se ti to líbit ;)

Zoe
316 příspěvků 03.11.14 09:11

Byla jsem na veletrhu a zaujal mne odborně zdatný barista, který měl prezentaci ohledně kávy a kávovarů. Nelíbilo se mi jeho oblečení.
Tak dávám do pléna otázku: co by si podle vás měl obléknout?

Reklama

Váš příspěvek

God save the Queen! Alžběta II. dnes slaví 91 let!

Dnes slaví britská královna Alžběta II. své 91. narozeniny, takže i... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Co to je Greenery a jak ji nosit?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Zelenkavá barva je k vidění úplně všude. Stala se totiž barvou roku... Celý článek

Reklama