Muži v růžovém

Fotoalbum tématu (13) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dulcinela
197 příspěvků 06.08.12 14:53
Muži v růžovém

Hezké odpoledne, zajímalo by mě, co si myslíte o mužích v růžovém tričku, svetru, nebo růžové košili? Možná, že některým snědším typům může růžová slušet, ale je tato barva pro muže vhodná? Za mě tedy jednoznačně ne, růžová je prostě pro ženy.

Najdete v encyklopedii: Růžová barva

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reakce:

Kevinka  06.08.12 15:20

Nenapadá mě jediný rozumný důvod, proč by muži neměli nosit nějakou barvu.

Loki13
94 příspěvků 06.08.12 15:32

Vzpomínám si, že kdysi jsem si nedovedla představit růžovou ani na sobě natož na mužích. Teď jí mám ráda a nějak už si ani nevzpomínám na důvod, proč přesně by jí muži nebo kdokoliv neměl nosit. Nebo jakoukoli barvu. :-) Za mě - proč ne.

viera666
957 příspěvků 06.08.12 16:18
v klude

Manzel nosi kludne aj ruzovu koselu. Svetlo ruzova k bledohnedym nohaviciam, k tomu hnede doplnky. No problem, vyzera to velmi dobre a vobec nemam pocit, ze by mu to ubralo na „muznosti“.

seznam.mih  06.08.12 16:23

NE nelíbí se mi růžová na chlapech. Ať na to koukám, jak chci, vypadá to divně. Všichni okolo mě už odhodily předsudky, co se týče chlapy v růžovém a sami chlapi už to nijak nepohoršuje, ale mě se to fakt nelíbí. A ne nemyslím si o chlapech, co nosí růžovou, že jsou to gayové. Nebo možná ve mě vyvolává dojem metrosexuála, kterého se děsím, že by kdy moh mít o mě zájem.

Linden  06.08.12 16:24

V decentnej podobe je krásna a na gentlemanoch mi nevadí žiadna ani fuchsiová, pretože súvisí s Q.Bell - móda ako spoločenský status http://lesswrong.com/…n_wear_pink/

Mylady2
12409 příspěvků 06.08.12 16:24

Jistě že můžou…
Můj muz má asi tři růžové košile…(světle růžové).
Mě se líbí i pink polotričko ale to nechce:-D

Mylady2
12409 příspěvků 06.08.12 16:25

@Linden Ano ano,,, přesně jak na fotce!

666mahu
1490 příspěvků 06.08.12 16:50

Můj muž má několik Lacoste triček v růžových barvách (od světlé po tmavé), jedno La Martina a jednu růžovou La Martina košili. Býval blonďák, teď spíš šedivý, modré oči a moc mu růžová sluší. Nevypadá v ní, že by patřil do 4% menšiny.

chinin
2788 příspěvků 06.08.12 17:19

Nemám nic proti růžovým košilím na jakémkoli muži. Nicméně myslím, že sluší spíš snědším typům, šedovlasým mužům, „elegantním drsňákům“ apod. Modrooký blonďák s jemnými rysy zpravidla v růzové košili vypadá jako „chlapec z penzionátu“, ačkoli nic proti chlapcům z penzionátu…:-)

Park
427 příspěvků 06.08.12 17:59

Růžovou na chlapech jsem zaregistroval poprvé někdy v roce 2004 na Malorce. Tehdy jsme si říkali kdy to asi dorazí k nám. Růžové polo(údajně se ta barva prý jmenuje „miminkovská růžová“)jsem málem koupil u hilfigera před dvěma lety… málem, nenašel jsem nakonec odvahu.

cibetka 1  06.08.12 18:17

Nemyslím si nic špatného, zřejmě si toho ani nevšimnu. Koukám na celek.

Akitaken
4960 příspěvků 06.08.12 18:24

V Holandsku momentálně velký hit. V kombinaci s nagelovanými vlasy = hit k nezaplacení. Neodsuzuju to, mám ráda, když se muži nebojí barev, ale pro mě je muž v růžové košili prudce asexuální, i kdyby to byl sebevětší fešák.
Jinak růžová jako taková, respektive většina odstínů růžové, se mi nelíbí a to ani na malých holčičkách.. že by za to mohla Barbie? :-)

system_error
815 příspěvků 06.08.12 18:30

V zásadě nevidím důvod proč ne, ale jak tu zaznělo, záleží na celku. A taky růžové tričko nebo košile mi nevadí, celý oblek (teď nevím kde jsem to viděla, možná v té kolekci od Versace pro HM) mi přijde už moc.

Akitaken
4960 příspěvků 06.08.12 18:37

Uhh.. kdyby mi takto muž přišel vymóděn na rande, vymluvím se na migrénu a uteču :-)

Hannibal
43 příspěvků 06.08.12 18:44
Někdy vypadá chlap hůř v modré než v růžové

Jsem chlap jako každý jiný a i přesto v mém šatníku růžová barva nechybí. Vůbec mi nevadí, mému okolí taky ne a ti, kteří chlapy v růžovém považují za homosexuály, jsou u mě xenofobové a pokrytci. Některým chlapům sluší růžová dokonce více než kdejaký odstín modré nebo zelené, vím to z vlastní zkušenosti. Občas si k džínám vezmu růžové tričko, k oblekům ladím růžové košile (viz. pán na obrázku) a nosím i růžové kravaty. Vůbec se toho nebojím. Ptát se, jestli může chlap nosit růžovou, je stejně absurdní, jako se ptát, jestli může žena nosit modrou ;)

gulietta  06.08.12 18:53

@Dulcinela viete vobec prečo je ružová len pre ženy? Pretože po 1 svetovej vojne moc ľudia nekupovali oblečenie deťom, jednoducho sa dedilo to čo zostalo po starších súrodencoch až kým sa to nezodralo. Odevné podniky mali krízu a tak prišli s „genialnym“ nápadom určiť vhodnú farbu pre dievčatká a vhodnú pre chlapčekov. Idiotský nápad, ale vďaka masívnej reklame dievčatiek v ružových šatičkách a ružových mašličkách a chlapčekov v námorníckej modrej sa ujal a mamičky boli nútene diktátom módy kupovať viac oblečenia, pretože súrodenci väčšinou neboli rovnakého pohlavia. Takže ak vidím chlapa v ružovom, tak neriešim farbu, ale či mu to sekne.:-)

Choucas
150 příspěvků 06.08.12 18:57

Můj bývalý spolužák také chodil oblečený skoro pořád v Lacoste, snědší typ, černé vlasy nakrátko a hodně tmavé oči, oblékán jak bychom řekli jako šamponek. Jednou jsem z něj nemohla, když se sehnul zavázat si tkaničky a z bokových džínů mu vylezl sytě růžový zadek (slipy) :D Jinak růžovou nosil občas.

Dulcinela
197 příspěvků 06.08.12 20:19

@gulietta To jsem netusila :) ale jako marketingova strategie to fungovalo (a dodnes funguje, i kdyz ted uz se nedodrzuje tahle barevna segregace tak striktne). Uznavam, je to stereotyp, ale pro me tak zazity.

system_error
815 příspěvků 06.08.12 20:43

@Akitaken - tak tomuhle bych šanci dala :-)

Wiolla
586 příspěvků 06.08.12 21:50
@Akitaken píše: … ale pro mě je muž v růžové košili prudce asexuální, i kdyby to byl sebevětší fešák.

Asexuální? To třeba i tento?

Můj muž má dvě tři růžové košile do obleku. Podle mně mu ohromně sluší a vždycky bych ho nejraději „sežrala“…

Akitaken
4960 příspěvků 06.08.12 22:05

Tady ta růžová je ale zcela přebitá černou obleku. Oko ji teda poněkud pomíjí. V obleku vypadá skorem každý chlap mužněji a atraktivněji :-)

uu  06.08.12 22:07

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 13:58

Hannibal
43 příspěvků 06.08.12 22:08

@Akitaken S tím nesouhlasím. U některých mužů to ani oblek nezachrání :D

Akitaken
4960 příspěvků 06.08.12 22:20
@Hannibal píše:
@Akitaken S tím nesouhlasím. U některých mužů to ani oblek nezachrání :D

Napsala jsem „skorem“ ;-)

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit