Na čem "ulítáváte"?

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

radussskaaa
106 příspěvků 13.07.12 23:06
Na čem "ulítáváte"?

Na čempak si „ulítáváte“, co si kupujete stále a pořád, přestože máte pocit že toho nemáte dost? :D.
Já osobně ulítávám na náušnicích, není nákup kdy si nekoupím alespoň jedny, vždycky narazím na takové, které MUSÍM mít! No a taky si čas od času nějaké sama vyrobím. A taky nemám nikdy dost laků na nehty, a to konkrétně růžových a červených.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reakce:

MP Barbucha
3716 příspěvků 13.07.12 23:27

Sukně, šaty, puntíky, saka, trenčkoty… toho by bylo.
Nerada si kupuju boty, skoro žádné se mi nikdy nelíbí. A když se mi líbí, tak mi zase nepadnou, je to boj.

gulietta  13.07.12 23:41

@radussskaaa na zlate. Ja by som chodila kľudne ovešana ako indická nevesta, keby som sa neobávala že skončím v polstrovanej cele.:-)

bestia
2296 příspěvků 13.07.12 23:45

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 12:49

Sibyla
2639 příspěvků 13.07.12 23:48

No, dnes jsem kapitálně ulétla na náramcích: přišlo mi jich z Aukra šest.

radussskaaa
106 příspěvků 13.07.12 23:54

No podprsenek mám po čertech málo. Málokdy mi sedí a ještě méně častěji narazím na hezký střih, popřípadě barvu. Už asi půl roku si chci koupit béžovou ale kde nic tu nic

katango
1356 příspěvků 13.07.12 23:56

Hedvábné šátky a šály. Pašmíny. Barevné kožené rukavice. Náhrdelníky a přívěsky - od secesních ke steampunku nebo etno. Blůzy a košile ve viktoriánském stylu ( prostě takové ty se sámky, volánky, krajkou…bílé, smetanové, béžové).

Bugatti
4051 příspěvků 14.07.12 00:39

Hedvábné šály, šátky a pašmíny, brože. Klobouky a zejména barevné barety. Barevné a vzorované punčocháče. V podstatě to, co dokáže z jednoduchého, nudného a klasického modelu udělat pokaždé něco jiného. Většinu bižuterie si vyrábím sama, takže každé tričko má svoje náušnice nebo náhrdelník.

jumbee  14.07.12 01:00

Sukně. Náhrdelníky. Sukně!

Denyna
4101 příspěvků 14.07.12 01:04

Šaty. Potřebuju spoustu šatů:) Poslední dobou se mi ale daří odtrhávat a směřovat k botám a kabelkám, jejichž výběr je pro mě naopak utrpením.

Acrobaleno
948 příspěvků 14.07.12 08:01

Šaty, šaty, šaty..hlavne zo sekáča.

KKristýna
451 příspěvků 14.07.12 09:01

Tak já jsem dřív ulítávala na šminkách, kterych mám přeplněnej šuplík. Dneska jsou to spíš laky a různy zdobítka na nehty.

kimnie
411 příspěvků 14.07.12 09:33

Já taky miluju náušnice, sice už jich mám doma hromadu, ale stejně kupuju další a další. Jo a taky šaty, hlavně poslední dobou.

Naopak je pro mě těžký sehnat boty a kabelky, vždycky si něco vysním a pak to prostě není k sehnání. A když už třeba najdu boty, co by se mi líbily, tak samozřejmě není moje velikost.

Blair
359 příspěvků 14.07.12 09:46

Hedvábné halenky, kašmírové svetry, cokoliv s krajkou, květinové potisky, perly, kameje.

Dahllie
2222 příspěvků 14.07.12 10:57

Pořád mám hrozně málo bot, byť se mi nevejdou do skříně, kabelek, které mi z další skříně přetékají, tretek, které jsem si musela začít i sama vyrábět a laků na nehty, kde mám 10 odstínů fialové, ale každý je přece trochu jinačí

runningfox  14.07.12 11:02

Jednoznačně boty a pak spodní prádlo. Mám mnoho.

gulietta  14.07.12 11:06

Ja nejako nechápem tých čo dávajú plus a mínus v tejto diskusii. Ako sa da súhlasiť alebo nesúhlasiť s tým na čom niekto „ulítava“?!

Chany
871 příspěvků 14.07.12 13:06

Voňavky a boty, resp. lodičky. A nesnesu neupravené ruce(nehty), na to jsem úplně vysazená(sama u sebe). Jako dítě jsem si totiž nehty hodně kousala a nemohla se toho zlozvyku zbavit.Pak jsem si jednou všimla rukou svého neurotického spolužáka. Nehty měl ohlodané až „do živého“,takže jednotlivé prsty vypadaly jako paličky zasažené leprou a byly i plné záděr. Ten pohled na ty zdevastované ruce mě tak konsternoval, že na to nikdy nezapomenu a je to po očích první věc, které si u lidí všímám. Od té chvíle jsem si už nikdy nehty nekousala, zvedal se mi žaludek, jen jsem si u někoho ohlodaných nehtů všimla.

Viktorie H.
664 příspěvků 14.07.12 13:59

Na špercích, především na náušnicíh. Mám jich doma kopu a některé ani nenosím. Potom na kabelkách, těch malých do kterých se vejdou jen drobnosti mám asi 6. A jak píše radussskaaa, mám pocit, že laků mám akutní nedostatek, především barevných, chybí mi už jen tmavě modrý a zelený.

Eset
127 příspěvků 14.07.12 14:04

Já ulítávám na kloboucích a pokrývkách hlavy obecně, leč finanční možnosti mi brání v rozletu.)

Coraline
1980 příspěvků 14.07.12 14:19

Poslední dobou pozoruji, že mě mé dřívější,,úlety" celkem opouštějí. Na náušnicích jsem ulítávala dost dlouho, teď jich mám doma strašně moc a dospěla jsem do fáze, kdy nosím pouze miniaturní pecičky. Pech, no :D. To samé laky na nehty, musela jsem mít všechny barvy i odstíny a nehty si teď lakuju minimálně. Dále parfémy - ty zbožňuju pořád, ale znervózňuje mě, že už jich mám tolik, že to nemůžu do smrti spotřebovat, takže se snažím nakupovat hodně střídmě. I když občas mám recidivu -,,omylem" zabrousím na e-shop s parfémy, najdu strašně výhodné slevy, zornice se mi změní v točící se spirály a je vymalováno. Neexistuje vyléčený parfemoholik, jen ten abstinující:).

Jinak se teď snažím trošku postavit na nohy svůj šatník, investovat do kvalitních a univerzálních věcí (boty, kabelky, blejzr, malé černé, košile atd.) a do výbavy na motorku. Ale to nejsou úlety, nýbrž vždy předem uvážené a promyšlené investice:).

radussskaaa
106 příspěvků 14.07.12 16:08

@Dahllie přesně, každý ten odstín je jiný, fialových moc nemám, ale pár ano a nejvíce se mi líbí borůvkově fialová

Ichy
67 příspěvků 14.07.12 17:41

U mě jsou to jednoznačně kabelky O:) dřív jsem hodně ulítávala na kosmetice, z toho jsem se úspěšně vyléčila, jak tu už někdo zmínil, jsem také abstinující parfémoholik :D

seznam.mih  14.07.12 17:49

Miluju různé ozdoby do vlasů a mašličky a květiny. Jo a miluju draky takže slintám po spoustě věcí, co má draka.

Příspěvek upraven 14.07.12 v 19:28

Nyxx
512 příspěvků 14.07.12 19:12

Oblečení celkově, hlavně šaty a oblečení s krajkou. Šperky, mám moc ráda portugalské stříbro a perly. Boty- hlavně Mary-Janes, ale taky polobotky, kozačky… Moc nemusím baleriny. Mám na boty celou skříň, ale nestačí :-). A kosmetika samozřejmě taky, parfémy, krémy, laky na nehty atd.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit