Na jaký druh oblečení máte úchylku?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ceresa
465 příspěvků 16.09.12 20:21
na jaky druh obleceni mate uchylku?

Zdravim pekelnice/pekel­nici, na co jste v obleceni zatizeni tak, ze by se to uz dalo povazovat za uchylku? Ja jsem sberatelka kabelek, maji uz vlastni skrin a casem bych se mela asi lecit:)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reakce:

razorblade  16.09.12 20:23

@Ceresa kotvicky… driv jsem kupovala cokoliv, co jsem s kotvickou objevila. ted se svoji uchylku snazim drzet na uzde, obcas se ale neudrzim:)

klubo  16.09.12 20:30

Boty, kabelky, bižuterie, šátky a brýle - někdy promyšlená a dlouho zvažovaná koupě, jindy výsledek vzplanutí smyslů. Doplňků si cením nad oblečení, jeden outfit pak může mít desítky podob. Když mám spleen, jdu si koupit nějakou,,drobnost", výhoda oproti oblečení tkví v tom, že neřešíte velikost.

Mishelle
26 příspěvků 16.09.12 20:34

Proužky a modrá barva, občas se proto stane, že vyjdu z domu celá v modrém :D Nejhorší na tom je, že po této kombinaci šahám tak nějak dokola a pak si říkám že chodím téměř pořád v tom samém.
Další závislost si začínám tvořit botách na podpatku :)

Julianna
8 příspěvků 16.09.12 20:38

Souhlasím s modrou barvou. 80% mého šatníku je v modré, už jsem si i zakázala kupovat, cokoli modrého, ale když mě to vždycky, v modré nejvíc sluší. A jinak šátky a náramky.

seznam.mih  16.09.12 20:40

Já jsem úchyl na červenou barvu. I když v poslední době tíhnu spíš k oranžové, okrové, nebo žluté barvě.

Nyxx
512 příspěvků 16.09.12 20:59

Prostě na oblečení :-)

Černá barva, boty (nejlépe černé, ale teď se chystám, že část z nich přemaluju), krásné šperky z perel, portugalského stříbra nebo obojího dohromady, kabelky, doplňky… Cokoliv krásného.

Madla L.
16 příspěvků 16.09.12 21:04

Všemožné i nemožné krajkové spodní prádlo, částečně i díky partnerovi. :-)

Patane
43 příspěvků 16.09.12 21:29

Já jsem sběratelka bižuterie, hlavně naušnic a náramků. Pak mám už slušnou sbírku šátků, ale to se dokážu krotit a v letních měsících ujíždím na bílé barvě.

MP Barbucha
3716 příspěvků 16.09.12 21:31

Donedávna to byly puntíky, ale už se mi trochu zprotivily, jak teď jsou všude. Ješte před pár lety jsem byla v puntíkovaném oblečení originální, teď už je nosí každý..

evakot
19 příspěvků 16.09.12 21:41

Lodicky, saty, sukne a ruzova barva. A taky parfemy, sice to neni obleceni, ale uchylka to je taky:)

bonomi
25 příspěvků 16.09.12 22:40

Ponožky všech možných barev a vzorů.

Jetthro
1129 příspěvků 16.09.12 23:12

Sama nejak nesbiram nic, ale draha maminka mi vytvari slusnou sbirku slunecnich bryli protoze si vzdycky nejaky koupi, pak se ji treba za mesic prestanou libit, tak prejdou do meho vlastnictvi a ona si koupi jiny :D

noemi
1547 příspěvků 16.09.12 23:30

Asi nejraději nakupuji šátky, už je skoro nemám kam dávat.

Aranel
887 příspěvků 16.09.12 23:41

Taky jsem přes šátky, ty veliké, které mají milion využití od šály přes obvaz až po ručník. A můžu náušnice.

Kateřina
246 příspěvků 17.09.12 00:04

Doplňky, pokrývky hlavy, to je ještě v únosných mezích bych řekla :-). Ale z čeho bych se vážně měla léčit jsou plavky (každý rok musím mít nové) a plesové šaty (každou plesovou sezonu jiné; kamarádky jich tolik na vypůjčení nemají :-D).

Jiná Realita
13791 příspěvků 17.09.12 00:38

Cokoli s ptáčky! (kdo máte, sem s tím :-D) šaty, sukně, trička, halenky, klidně i kabelku nebo naušnice…

Chari
541 příspěvků 17.09.12 00:48

@MP Barbucha Mám podobný pocit, puntíky v posledním roce nosím taky míň a míň, ale úplně se jich vzdát nedovedu.
Na čem ulítávám: bižuterie, sukně a šaty, jasné barvy a vzory (ale ne zebry ani obrovské orchideje:)).

mikita.miki
1931 příspěvků 17.09.12 00:58

Starožitná bižu - od svého známého jsem si naposledy před 2 týdny koupila dohromady asi 6 kousků. je krásné, když ten excentrický, starý pán se skřipcem na nose, pamatuje moji osobu ještě jako dítko a tudíž kousky bratru za 600 jsem dostala za 100. chodím k němu ráda :-) (vpravdě i když zrovna nejdu ochat a áááchat nad bižu)

lioncity  17.09.12 03:30

Mam uz nekolik let uchylku na kosile Gant, ruzne barvy, vetsinou prouzky, nejsem schopna odolat :-)

Woey
135 příspěvků 17.09.12 10:06

Já hlavně na kabelky…těch není nikdy dost :)

catherinne
12482 příspěvků 17.09.12 10:47

Miluji a stále doplňuji svůj šátkový šuplík a velmi nebezpečná je i návštěva bižuterie, v současné době mají tyhle blbinky takřka v každém obchodě s oblečením, takže nebezpečí je na každém kroku :-)

hanabanana76
160 příspěvků 17.09.12 11:04

Kabelky, vzorovane puncochy a pokryvky hlavy.

Ilyska.S
177 příspěvků 17.09.12 11:20
@catherinne píše:
Miluji a stále doplňuji svůj šátkový šuplík a velmi nebezpečná je i návštěva bižuterie, v současné době mají tyhle blbinky takřka v každém obchodě s oblečením, takže nebezpečí je na každém kroku :-)

Nejhorší je, že je to naprostá pravda. Dávám si už limit: Dnes jenom jedny naušnice, dvoje sis kupovala minule. Ne, já souhlasím s názorem, že spousta doplňků udělá s jedním oblečením různé outfity a to mě na tom baví… A pokud jde o moji úchylku, někde už jsem to psala, je to kožené oblečení, které se ale nedá vzít vždy a co je velmi důležité - musí se umět nosit!

Daisyrella
62 příspěvků 17.09.12 11:54

Já mám úchylku na sukně a černá trička. Naštěstí už jsem se naučila svou úchylku trochu kontrolovat.:D

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit