Náctileté blogerky v Inspiraci

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Alhambra
861 příspěvků 27.09.12 21:55
Náctileté blogerky v Inspiraci

Nebaví mě náctileté blogerky v Inspiraci. Ano, každý tam má právo vkládat své fotky, ne, nehodlám jim nic zakazovat. Jen mě to jednoduše nebaví. Nechápu, proč někdo předvádí své nenápadité kombinace tričko/sukně/ka­belka, tričko/kalhoty/ka­belka. Ty fotky nemají hlavu ani patu. A to často doslova. Začínají u ramen a končí u kolen. Pokud mi chcete napsat, že jsem netolerantní, nezdržujte se, já to vím. Pokud mi chcete napsat, že nemám pravdu, můžete, ale asi nebudu reagovat. Nechci vyvolávat bouřlivou diskuzi nad tím, kdo má a kdo nemá do Inspirace přispívat. Chci si jen a jen postěžovat.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reakce:

pehot
685 příspěvků 27.09.12 22:01

Já to zas vidím tak, že pro každého je inspirující něco jiného. Třeba i náctiletá blogerka v sukni a tričku bez hlavy a nohou může někoho inspirovat. (třeba k tomu, že takhle tedy nee.)

Sibyla
2639 příspěvků 27.09.12 22:02

Souhlasím, že na některých je pramálo inspirativního.

Ems
1482 příspěvků 27.09.12 22:13

Moje oko dráždí spíše ženy co tam strkají své outfity bez jakékoliv sebekritiky… Blogeríny mi zas tolik nevadí, inspirativní možná nejsou ale není to, aspoň pro mě, zas tak příšerné…

GreatSusan  27.09.12 22:27

Me taky nebavi a inspirativni mi zatim nepripadla zadna. Krome toho si myslim, ze svyma fotkama tady chteji pritahnout pozornost ke svemu blogu.

Rabbit-Heart
644 příspěvků 27.09.12 22:46

Ony se nějak domluvily, že rubriku Inspirace vzaly útokem? :D

Jetthro
1129 příspěvků 28.09.12 00:12

Me uz pomalu zacina pripadat ze spojeni „fashion blogerina“ by se mohlo zacit pouzivat jako nadavka..snad kazda druha patnactka ma „fesn blogisek“ na kterym se snazi bejt hrozne svetova a proto tam dela jakoze „review“ kosmetiky (cti lak na nehty od vietnamcu a modra Nivea), splacava „wishlisty“ narvany tim co zrovna leti (kazdej musi obsahovat aspon jeden ocvockovany kus odevu, jedny kecky, nejlepe ocvockovane, jedny nesmyslny nenositelny podpatky a jednu strasne drahou kabelku, pripadne psanicko od McQueena), za modni vystrelek povazuje cokoliv s galaxy printem (nejlepe upatlanym doma), to vsechno je doplnene o slunickove kecy s hrubkama (nejsme prece ve skole, tak koho to zajima, ze jo!) a idealne prohnane google prekladacem do naprosto necitelne anglictiny, aby to prece bylo svetovy a mohli si to cist i ti cizinci, ze jo..a VSECHNY jsou jak pres kopirak. Kazda ma samozrejme zastup vernych, stejne prihlouplych, fanynek. Fujky. Cest vyjimkam.

Sibyla
2639 příspěvků 28.09.12 00:17

Co je to galaxy print?

Jetthro
1129 příspěvků 28.09.12 00:22

@Sibyla Tohle http://tinyurl.com/cbohxcp ted je navic cool si to vyrabet doma, asi to pak ma v blogerinskejch kruzich bonusovy body kdyz je to DIY.

rice
348 příspěvků 28.09.12 00:55

Mě v Inspiraci neinspiruje téměř nikdo, ale víc než náctileté blogeríny (ke kterým mám věkem přeci jen blíž) mě iritují čtyřicátnice a padesátnice a jejich usedlé, k uzoufání nudné modely. Řešila jsem to tak, že jsem je prostě přeskakovala, ale když už jsme u toho stěžování, tak si taky přileju olej do ohně. Jsem zvědavá, za jak dlouho se nám podaří společnými silami pokrýt celou škálu přispěvatelů Inspirace - a pak uděláme revoltu a celou rubriku zničíme!!!

Sibyla
2639 příspěvků 28.09.12 01:06

@Jetthro Ach jé, no to je síla!
@rice No, když jsme v tom kritizování, já nemůžu skousnout některé naprčené výrazy: jako by říkaly: já se vůbec neberu vážně, nijak se nepředvádím, vždyť vidíte, že si dělám srandu sama ze sebe, a vůbec, polibte mi všichni… Je to hrozně křečovité.

indyka
625 příspěvků 28.09.12 09:02

Pokud má být Inspirace pestrá, a to nejen barevně či stylově, ale i věkově, patří tam i náctileté slečny. Nebo jinak - představte si, že je vám 18, v módě se neorientujete a v Inspiraci hledáte nápady pro své oblékání. Čím se budete inspirovat, módou pětapadesátiletých dam? Ani mi nepřijde nelogické, že dámy nenáctiletého věku nezaujme náctiletá móda :)

indyka
625 příspěvků 28.09.12 09:04
@Jetthro píše:
@Sibyla Tohle http://tinyurl.com/cbohxcp ted je navic cool si to vyrabet doma, asi to pak ma v blogerinskejch kruzich bonusovy body kdyz je to DIY.

Nějak takhle si představuji hvězdný strop v Bradavicích :-D

Sibyla
2639 příspěvků 28.09.12 09:18

@indyka Ne, -náctky tam určitě patří, ale kdyby jen některé nebyly tak stereotypní! Což ovšem lze říct o všech věkových kategoriích - u někoho nechápete, proč se fotil. A souhlasím s OT, že useknuté fotky, bez hlavy a nohou, jsou k ničemu. Nakonec, když už nesu svou kůži na trh, můžu risknout i ten obličej - nemluvě o tom, že podobu nikdo nekritizuje.

Alhambra
861 příspěvků 28.09.12 09:26

Ještě pro úplnost dodávám, že mi nevadí mladé slečny obecně. Pokud se snaží vtipně nebo klidně i bláznivě kombinovat, je to naprosto v pořádku. Jen nechápu příspěvky tohoto typu, kde jsou tři naprosto obyčejné kousky, nejsou vidět ani boty, dokonce ani výstřih trička. Prostě nic. Tomu opravdu nerozumím.

gulietta  28.09.12 09:30

@Alhambra lenže tá ma svoju prvú a jedinnú tašku, tak čert ber hlavu, nohy, účes, šperky… doležitá je tá kabelka a to aby niekto klikol na jej blogísek. :-D

Alhambra
861 příspěvků 28.09.12 09:38
@gulietta píše:
@Alhambra lenže tá ma svoju prvú a jedinnú tašku, tak čert ber hlavu, nohy, účes, šperky… doležitá je tá kabelka a to aby niekto klikol na jej blogísek. :-D

No, přesně. A člověk jim ani nemůže popravdě napsat, co si o tom myslí. Bylo by to jako kopat do štěňátka.

Ems
1482 příspěvků 28.09.12 09:40

@Alhambra pokud by mě pokousalo štěňátko tak ho taky kopnu, - doufám že chápete metaforu (ne doopravdy nekopu štěňátka..):)

gulietta  28.09.12 09:41

@Alhambra :-D že vy ste čítala moje súkromné správy. :-D a tak ztuha mi ide strčiť klávesnicu za radiátor.

Alhambra
861 příspěvků 28.09.12 09:49

@Ems Mně rafnout štěně, tak ho nakopnu, až přeletí na druhou stranu ulice. Ale nesměl by mě nikdo vidět, jsem děsný pokrytec :-D. (Ne, ani já ve skutečnosti do štěňat nekopu. Ale někdy mám sto chutí. :-) )

Příspěvek upraven 28.09.12 v 11:00

Sibyla
2639 příspěvků 28.09.12 09:54

No, tahle fotka mi nejvíc ze všeho připomněla prodejkyně z bazoše: to tu kabelku nabízí? Ano, chápu, že je holka štěně a má svou první dámskou - no, když se tak žene do dospělého světa, tak ať se poučí, že důležitý je výsledek, ne úmysl. Neboť cesta, dlážděná dobrými úmysly vede kam? Správně, do pekla.

gulietta  28.09.12 09:56

@Alhambra vzhľadom na najnovšiu „inšpiráciu“ som dospela k názoru, že tu tašku majú asi len jednu, tú si navzájom požičiavajú a tak sa tá ďalšia odfotila bez tašky, len v šatičkách a botičkách. :-D

Alhambra
861 příspěvků 28.09.12 10:49
@Rabbit-Heart píše:
Ony se nějak domluvily, že rubriku Inspirace vzaly útokem? :D

Přesně. Taky mi to přišlo jako invaze. Proto tohle vlákno ;-)

InTheMiddle
171 příspěvků 28.09.12 11:03

Inspirace má podrubriku „Inspirace“ - na tu se už koukat dá, mám dojem. Kabelky s ustřelenými hlavami jsou pod „Všechny outfity“.

uu  28.09.12 11:04

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 12:55

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit