Nadhled, bojkot, nebo vroucné přání?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ilyska.S
177 příspěvků 17.10.12 15:47
Nadhled, bojkot, nebo vroucné přání?

Jedno je jisté, o toto jsem vás nemohla ochudit, neb mě to opravdu rozesmálo. Já osobně to vnímám jako jakýsi nadhled, co si o tom myslíte vy???

Stránka:  1 2 3 Další »

Reakce:

Já První  17.10.12 15:55

Já bych si tam napsala LUJ VITÓ, ale bohužel nemám doma žádnou kabelku, kterou bych si troufla takto zničit. Ale obecně tyhle podrývačské akce vítám.

Mylady2
12409 příspěvků 17.10.12 16:01

Trapas;-) v dnešní době nemají lidi na práci nic lepšího než se zabývat LV.

Curlygirl
1901 příspěvků 17.10.12 16:04

Vidím v tom spíš ten nadhled, bojkot, vtip. Docela mně tyhle věci baví, na ulici bych se za tím otočila.

666mahu
1490 příspěvků 17.10.12 16:09

Je to bezvadný, moc se mi to líbí. Legrace, parodie jako chvilková záležitost prima. Taky bych se pobavila, kdybych slečnu potkala. :-))

gulietta  17.10.12 16:15

Podľa mňa je už ten fór za zenitom. Internetom to prebehlo pred viac ako rokom, a ak ste ju naozaj stretla až teraz, tak je to s krížikom po funuse. Nadhľad mi v tom chýba. Ak by tú tašku mala žená vystajlovaná cela od hlavy po päty v značkách za státisíce, tak nadhľad by to bol. Ináč je to skor smiešne a poľutovaniahodné. Toje ako keby som si hamburger strčila do balenia od čierneho chleba.

Já První  17.10.12 16:18

@gulietta
Já v tom vidím spíš ultrafejk, k elegantnímu oblečení bych to neviděla, tam se ten smysl ztrácí. Myslím, že si spíš dělá legraci z lidí, co nosí kopie značek.
Včera jsem viděla zase tolik fejků houpajících se na předloktí středoškolaček, že tohle k tomu vysloveně sedí.
Ale máte pravdu, je to už starší fór. Ale móda se vrací, proč by se nemohly vracet fóry?

Curlygirl
1901 příspěvků 17.10.12 16:20

@Já První @gulietta
Já to považuji za nadčasový fór. Dokud bude existovat adorace high end značek a jejich padělky se budou prodávat, bude i tento vtip fungovat.

666mahu
1490 příspěvků 17.10.12 16:39

@gulietta, vidím to poprvé, možná pozdě, ale líbí se mi ten kontrast k milionům fejků, které denně potkávám. Vypadá to na vtipnou studentku.
Myslím, že vystajlovaná drahá madam by si vzala originál, o tomhle by ani neuvažovala.

mujercita  17.10.12 16:42

Mně to připadá jako věc, co prostě patří do kategorie vtipy související s módou. Je to přece vtip.

gulietta  17.10.12 16:45

Mne sa nedarí ani na opakovanom vtipe zasmiať. Smejem sa len ak otrepaný vtip rozpráva manžel.:-) Možno som ovplyvnená tým, že už to poznám dlho.

Roseline
2319 příspěvků 17.10.12 16:46

Módní vtip. Parodie na padělky LV kabelek, které jsou pro mě ze zcela neznámých důvodů stále velmi populární.

Curlygirl
1901 příspěvků 17.10.12 16:47

@gulietta já se teda taky nesměju, ani nechechtám.. spíš mně to zaujme a vyloudí mi to úsměv na tváři po dni v práci, kt. byl na h…

Ems
1482 příspěvků 17.10.12 16:49

Tady to na fotce mi přijde možná s nadhledem ale nic moc. U nás ve škole nosili děvčata bílé plátěné tašky s nápisy Who the fuck is Chanel apod. ale je to tak rok zpět…Ony to nejenom bojkotovaly, ale bojkotovaly to se stylem…:)

mujercita  17.10.12 16:56

Co já vím. Kdybych to viděla na ulici, tak bych se asi nezačala svíjet smíchy, ale na úsměv by mi to stačilo. Na fotce jsem to už viděla, ale ve skutečnosti ne.

Cathero
200 příspěvků 17.10.12 17:31

Mně připadá skvělé tohle-

seznam.mih  17.10.12 17:36

Mě to připadá vtipné, ať už je to starý jak chce. Teda nerozesmála bych se přes celou ulici, ale pousmála bych se nad tím fórem. Opravdu tu už některé dámy koukám nemají smysl pro humor a už v tom vidí jen vystejlovanou ženu.

Ilyska.S
177 příspěvků 17.10.12 17:39

@Curlygirl
Naprostý souhlas ve všech komentech.
Mimochodem věc druhá je, že já to opravdu potkala až dnes a to úplnou náhodou. Proto - klidně mě pranýřujte za mou zaostalost, vy, které chcete :-)
@Cathero
Tohle je ovšem super!!! Ačkoliv tíhnu k elegantnímu stylu (práce a prostě se mi to líbí), do tohohle bych ve volnočasových hadřících šla taky! Tohle je totiž ten nadhled. Ano, kabelka od Prada by byla super, dokonce si ji i mohu dovolit, ale… je mi přednější nová postel a cestování, co mě čeká :-)

Mylady2
12409 příspěvků 17.10.12 17:44

@Ilyska.S odpusťe ale přeci kdyby jste si ji mohla „dovolit“ tak nevolíte mezi kabelkou a postelí nebo cestováním;-)
Nemyslím to vubec zle.

mujercita  17.10.12 18:10

@Mylady2 Taky to nemyslím zle, ale připadá mi, že právě do tohohle se trefuje ten vtip. Mám super značkovou kabelku a vůbec jsem si nemusela dělat starosti, kde na ni vezmu :-)

seznam.mih  17.10.12 18:21

Tenhle vtip by mohl mít pokračování - někdo by si moh vzít staré otrhané rifle, nebo prostě jasné, že nejsou nijak značkové a přes pr.. pardon zadek napsat velikým nápisem REPLAY třeba :)

Roseline
2319 příspěvků 17.10.12 18:27

Myslíte, že slečna s podobnou kabelkou/taškou zaujme více než slečna se „značkovou“ kabelkou pofidérního původu?

Alespoň já ocením humor první slečny, naopak u té druhé (a že jich po městěch chodí) si vždycky říkám, jestli to mají zapotřebí. Vždyť za stejnou cenu se dá sehnat pěkná kabelka v běžném obchodě.

Ilyska.S
177 příspěvků 17.10.12 18:29

@Mylady2
Budete se divit, ale volím. Přijde mi zbytečné kupovat si drahou kabelku, přestože je krásná. V tom smysl utrácení svých financí nevidím. Ale chápu jak to myslíte. V tom slova smyslu bych opravdu volit nemusela… Zas takovej vatař nejsem :-D

uu  17.10.12 20:25

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 12:06

Sibyla
2639 příspěvků 17.10.12 20:29

Určitě nadhled, ale jak tu padlo, není to nové, a opakovaný vtip…

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit