Nákrčníky a šátky

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

andreama
228 příspěvků 19.09.13 10:02
Nákrčníky a šátky

S přibývajícími chladnými dny bych si ráda pořídila nákrčník či šátek. Loni jsem nosila nádherný mohérový nákrčník, který se omotával kolem krku, ale nějak jsem ho blbě vyprala a už to není ono. Co budete letos nosit vy?

Reakce:

Syslik1
95 příspěvků 19.09.13 11:21

Hedvábné šátky se vzory, jemné šálky v různých barvách a úpravách, mám jich cca 15 a pořád mám pocit, že by jich mohlo být i více - mrknu se i po nákrčnících.

Robena
1257 příspěvků 19.09.13 11:34

Mam hedvabi, vlnu i kasmir, nejradeji nosim ale „hadraky“ - satky a saly z obycejne bavlny. Neustale je totiz sundavam a valim po stolech, obcas spadnou na zem a prejedu je zidli, otre se do nich make up. Tech bavlnenych mi neni tolik lito, jejich udrzba i noseni je pohodlnejsi.
Vzhledove - jako na potvoru - ty choulostive materialy vypadaji lepe. A taky mam takovou uchylku - cim vetsi sala ci satek, tim jsem spokojenejsi. Nejlepe velikost detskeho prosteradla.

sashaf  25.09.13 12:23
nová šálka

Za mě na podzim šálka, v zimě nákrčník. Říkala jsem si, že si letos na podzim žádnou kupovat nebudu, protože mám od každé barvy minimálně jednu, ale téhle jsem neodolala, je od značky DOCA a nosím ji absolutně ke všemu :D

Betty J.
2031 příspěvků 25.09.13 14:39

Nákrčníky nenosím, ale šátky a šálami jsem zásobena bohatě. Toto jsou mé dva nejnovější:

Mayim
400 příspěvků 25.09.13 15:28

@Betty J.
Ten druhý je nádherný! Odkud…?

Betty J.
2031 příspěvků 25.09.13 20:21

@Mayim: děkuji, oba jsou z pavloposadské manufaktury.

dost_bot
2070 příspěvků 25.09.13 20:46

Zajímalo by mě, jak nosit šátek, když je dotyčná mohutnější. Když má někdo široká ramena, velká prsa nebo široký hrudník, nedejbůh k tomu kratší krk, tak mě nenapadá vlastně skoro nic, co by dojem a objem nenásobilo :-(

dost_bot
2070 příspěvků 26.09.13 22:49

Nikdo nic, co? Toho jsem se obávala, že žádná taková rada není… :-(

Sleepy
193 příspěvků 1 inzerát 26.09.13 23:27

Budu nosit všechno možný, šál a šátků mám mraky, ale rozhodně se nechám inspirovat tímhle videem :) http://www.youtube.com/watch?…

andreama
228 příspěvků 28.09.13 08:28

Nejraději bych něco s malými bambulkami http://www.stoklasa.cz/…10mm-x125453, ale asi prostě koupím šátek a našiju to tam

Ptera
112 příspěvků 28.09.13 20:54

To andreama - a něco z tohoto by se Vám nelíbilo??? Bambulky drží - mám tento šátek taky: http://www.fler.cz/jancarova

Marcel_T
7 příspěvků 15.11.14 14:02
Šátky

Z jakych materialu si nejcasteji kupujete satky? :) Vybirate podle kvality nebo je jedno o jaky druh materialu jde?

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit