Nákup bot v Drážďanech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

dost_bot
2070 příspěvků 13.10.13 00:23
Nákup bot v Drážďanech

Potřebuju nějaké nové boty, podzimní i kozačky. Nikde nic použitelného není, nejsou, došly! :-) Chystám se na výlet do Drážďan, nemáte zkušenosti s tím, jeslti se tam dají nakupovat boty? A pokud ano, nějaké tipy? Nebo si dělám marné naděje? :-(

Reakce:

Mylady2
12409 příspěvků 13.10.13 00:29

Do Drážďan jsme jednou na doporučení jeli :-) podle mě hrůza…východní Německo. Líp nakoupí člověk v Praze.
Zkuste třeba Mnichov :-)

dost_bot
2070 příspěvků 13.10.13 00:40

@Mylady2 Něčeho takového jsem se právě obávala…

dost_bot
2070 příspěvků 13.10.13 00:41

Tak to asi zůstane jen poznávacím výletem, díky

Letadýlko
102 příspěvků 13.10.13 09:48

Pražská ulice. Když půjdeš od HauptBahnhofu, tak nalevo za takovým rozkopaným čímsi a drogerií je takový krámek, v němž prodávali boty. Mají venku cosik, co vypadá jako tržnice, ale mám ten pocit, že uvnitř měli aj značkové boty (setříděné podle velikostí, a barev, takže to tam vypadá celkem hezky).
Nepamatuju se teď přesně, kde že to přesně bylo, ale tak první třetina té ulice to být mohla.
Nevím, jestli je to lepší nebo horší jak západní Německo, tam jsem nebyla, ale můžeš se tam zkusit kouknout.

Syslik1
95 příspěvků 13.10.13 20:39

Nejen Prager Straße, ale i o kousek dále - když se přejde přes most za Zwingrem, kousek za mostem se zahne doprava - je tam další velká nákupní ulice, obchodů s botami je tam několik a ještě jedno velké nákupní centrum, vždycky jsem si vybrala - a botky vydržely několik sezon.

Ptera
112 příspěvků 15.10.13 18:37

Jela jsem nakupovat nočním vlakem do Drážďan kozačky - dámy prominou - v roce 1978. V Praze se na surovce nedaly žádné sehnat - do dnes na to vzpomínám, jak jsem tam nechala staré a jela v nových - to už přes den, domů…dnes je to prý nádherné město - já jen mazala od nádraží někam kus dál, nakoupila a klusala zpátky na vlak.

Syslik1
95 příspěvků 15.10.13 18:47

Nápodobně - a protože se boty nesměly dovážet, pochodovala jsem v nich po nákupu půl dne (bez ohledu na odřené nohy z nových bot), a před nástupem do vlaku mi je kamarádky ještě nalíčily, aby vypadaly jako starší.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit