Nákup na Lindex?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Veronika22  20.05.12 16:43
Nákup na Lindex?

Zdravím, máte prosím někdo zkušenost s nákupem na Lindex.com? Délka dodání, pošta a kvalita oblečení? Docela se toho bojím.

Díky.

Reakce:

Baara
35 příspěvků 20.05.12 17:04

Kupovala jsem tam rukavice. Kvalita na první pohled ok, dál nevím (nebyly pro mě). Vzhledově se shodovaly s obrázky, na omak i pohled příjemné. Dodání jsem volila s vyzvednutím v obchodě (takže zadarmo) a přišlo to celkem rychle. Přesně si už nepamatuju, ale bylo to těsně před Vánocema a stihlo se to (a to to většinou dělám na poslední chvíli).

RoyalistGirl
75 příspěvků 20.05.12 17:09
Lindex obchody

S online nákupem ne, ale v Lindexu nakupuju často a nemůžu proti němu nic říct. Je to standardní kvalita a podobné ceny jako v obchodech typu H&M, C&A, a mají docela široký výběr. Určitě je to důvěryhodná značka, toho se neboj :)

Ale zkus navštívit jejich obchod, pokud můžeš, třeba kalhoty bych si tam bez zkoušení fakt nekupovala…

Veronika22  20.05.12 17:14

No a já si tam právě vybrala kalhoty :D Jejich obchod mám právě hrozně daleko, musela bych až do Brna a to je od nás celkem dálka:(

ab
31 příspěvků 20.05.12 18:08

Nakupovala jsem tam on-line jen jednou - celkem 10 ks (trička, trika, blůzu, punčocháče), kvalita OK (standardní, jak píše Baara), velikost odpovídala mojí obvyklé velikosti a jejich tabulce velikostí; barvy většiny zboží také odpovídaly obrázkům.
Poštovné mě stálo 175 Kč - teď mají do 10.června poštovné zdarma (při nákupu nad 1000 Kč).
Rychlost dodání - zboží mělo přijít do 10 dnů, 5. den bylo doma (kurýr UPS).
Nic jsem nevracela, ale pokud bych musela - jedna možnost je poslat zpět poštou (pochopitelně na vlastní náklady), druhá vrátit zdarma v nejbližším kamenném obchodě Lindex.

tekmar  20.05.12 19:47

Nakupujem tam casto, dorucenie cca do tyzdna, nechavam si balicek posielat do obchodu, ked mi to nesedi, mozem to tam hned nechat, ale to sa este nestalo. Raz so si to nechala, poslat domov, ale vtedy sa plati postovne, pokial nie je nejaka akcia. A este sa oplati sledovat ich stranky na FB, byvaju tam zverejnene akcie.

Vipera  04.06.12 18:33

Chtěla jsem si teď poprvé koupit něco z jejich e-shopu, ale po přihlášení, naplnění košíku ;-) a snaze to odeslat na mě vyskočilo něco o nějaký databázi (červenej rámeček, že se jim asi něco nepovedlo), zkoušela jsem to i z jiného počítače, ale marně :( A teď se bojím, že mi někdo vyfoukne to, čeho byly už jen dva kousky :( Nestalo se vám to teď někdy taky? Pátrám, jestli je chyba u mně nebo u nich…

tekmar  04.06.12 20:01

Prave som nakupila a vsetko prebehlo bez problemov. Mne sa neda zaplatit, ked sa prihlasujem cez explorer lebo pouzivam starsiu verziu, ale ked sa prihlasujem cez mozillu, vsetko ok.

Vipera  04.06.12 21:45
@tekmar píše:
Prave som nakupila a vsetko prebehlo bez problemov. Mne sa neda zaplatit, ked sa prihlasujem cez explorer lebo pouzivam starsiu verziu, ale ked sa prihlasujem cez mozillu, vsetko ok.

Už mi to funguje taky :-) Díky!

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit