Nákup na wholesale-dress.net

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

dusanina
3 příspěvky 27.06.12 02:06
nakup na wholesale-dress.net

Nakupovali ste uz niekto na www.wholesale-dress.net Je to spolahlivy shop?

Reakce:

Pattie
23 příspěvků 27.06.12 10:04

Ahoj, obchod to spolehlivý je, není to žádný podvod a když se ti třeba ztratí balíček na poště nebo máš nějaký jiný problém, ochotně to s tebou vyřeší přes zákaznický servis (jen musíš počítat s lámanou angličtinou). Zboží je fajn. Za tu cenu se samozřejmě nedá očekávat Prada (bohužel :)), ale věci, co došly mně, se daly kvalitou vesměs srovnat tak zhruba s H&Mkem. Teď mi ještě mají dojít boty, tak se pak můžu ozvat, jak jsou na tom s kvalitou ony. Jinak ještě takové OT - výrobci moc nepočítají s tím, že by si jejich šaty chtěl kupovat někdo, kdo má prsa, takže u spousty šatů je bohužel maximální velikost přes hrudník 90 cm a ta one size taky u některých modelů není tak úplně pro všechny ;))

dusanina
3 příspěvky 27.06.12 10:36

Vdaka Pattie, chystam sa objednavat len take talafatky, bizuteria, doplnky a drobnosti, este sa mi zdali celkom fajn niektore tasky. Oblecenie a boticky asi nie, to radsej vyskusat na sebe rovno, na tenuckych Japoneckach aj ta najvacsia handra vyzera dobre :D, ale za tie ceny, ked sa netrafim do velkosti, stale to mozem darovat kamoskam :)

simonka16695
2 příspěvky 04.11.12 21:28
POŠTOVNÉ PRI NÁKUPE

A ako je to s cenami? Keď si objednám viac vecí naraz tak platí len jedno poštovné alebo na každú vec poštovné samostatne a potom sa to zrata? Bola by som rada keby mi niekto odpovedal:)

dusanina
3 příspěvky 07.11.12 13:09

Postovne sa plati za vsetko spolu, ono ti to tam samo narata, ked das dokoncit objednavku, momentalne cez fedex hongkong je to najlacnejsie, obcas mavaju akcie na postovne- je lacnejsie,

simonka16695
2 příspěvky 07.11.12 21:07

Dakujem veľmi pekne:)

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit