Nákup v Mnichově

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

venhell
41 příspěvků 16.04.14 14:19
Nákup v Mnichově

Milé pekelnice, přeji vám pěkný den!
Vyrážím na prodloužený víkend do Mnichova a napadlo mě, že bych se podívala i do nějakých obchodů s oblečením a doplňky. Poradíte, který stojí za to (a kde se nachází)? A stojí vůbec za to v Mnichově nakupovat?
Děkuji za inspiraci
 V.

Reakce:

Zebra33
2038 příspěvků 16.04.14 16:59

Udejte cenovou relaci a jestli mate zajem spis o obchody, ktere v CR nejsou, nebo o klasicke retezce Zara/Mango apod. Jestli stoji za to v Mnichove nakupovat moc nedokazu posoudit. Zalezi na tom, co a hlavne kdy - treba po Vanocich to jednoznacne za to stoji ;)

venhell
41 příspěvků 16.04.14 21:58

Jedu tam ještě tento měsíc, takže už jsem povánoční slevy promeškala :-) Představovala bych si nepříliš drahý obchod, tedy ne košili za 5 tisíc, ale třeba za tisíc (ale raději si nekoupím nic, než hadr, který nevydrží dvě vyprání).
Ráda bych si pořídila třeba pouzdrové sukně, halenky, košile, šaty,… Je mi 28.
No, a kdyby to byl navíc obchod, který u nás není, bylo by to ideální :-)

korinkal
53 příspěvků 16.04.14 22:19

Já to mám projité kolem Marienplatz, tam je nákupní zóna. Obchody, co u nás nejsou - Forever21, Hollister, Abercrombie. Dejte určitě pak vědět, kde jste byla a jak se Vám to líbilo.. Mně to zas jako takový zázrak nepřišlo. Byla jsem tam minulý týden a slevy opravdu jen pomálu.

poulet
57 příspěvků 16.04.14 22:37

Me se moc libilo v Ludwig Beck, taktez primo na Marienplatz: http://kaufhaus.ludwigbeck.de/ No a kdybyste nic nenasla a byla z toho v depresi, zajdete si na Viktualienmarkt na trhy s jidlem, tam si zarucene vylepsite naladu…a kdyz ne jidlem, tak nejakym dobrym pivkem na tamni pivni „zahradce“ :-)

Zebra33
2038 příspěvků 17.04.14 09:49

@venhell - mohl by se vam libit Hallhuber (https://www.hallhuber.com/). Moje oblibena mnichovska znacka - trochu drazsi, ale podle me cena odpovida kvalite. Nejvic obchodu je na Kaufingerstr./Ne­uhauserstr. mezi zastavkami MHD Marienplatz a Karlsplatz. Mimo jine i docela hodne obchodu s botama (Bartu, Roland,…), ktere mivaji pomerne kvalitni sortiment a i nemecke znacky, ktere jsem predtim neznala. Tak na pul cesty mezi Marienplatz a Karlsplatz je Crabtree & Evelyn a velky Douglas, ktery ma mimo jine velky vyber laku OPI, Essie, kosmetiku MAC, Smashbox, NYX - vsechno mozne proste. Pokud byste se nakonec chtela pokochat, tak mrknete na Karlsplatz do obchodniho domu Oberpollinger, kde sidli luxusni znacky (LV, Dior,…). A nebo ten Viktualienmarkt vyse :)

venhell
41 příspěvků 17.04.14 13:59

Moc děkuji za rady. :-)

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit