Nákup z stockingshq

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hhhudec  24.03.14 10:10
Nákup z stockingshq

Dobrý den, chci se zeptat, jestli některá z vás objednávala z http://www.stockingshq.com/ a jak dlouho to přibližně trvá, než dojde balík? Jak vypadají došlé věci?
Díky za odpověď.

Reakce:

Lennita
145 příspěvků 27.03.14 13:25

Ja som odtial neobjednavala, ale uz dlhsie nad tym uvazujem, maju tam uzasny sortiment a velmi priaznive ceny. Tiez by sa mi zislo keby niekto podal recenziu.

maltacihla
10 příspěvků 27.03.14 14:49

Dobré odpoledne!
Já odtama jednou objednávala. Dobu dodání už si přesně nepamatuji, nicméně mám pocit, že to bylo kolem tří týdnů. Se zbožím jsem spokojená (objednávala jsem punčochy a podvazkový pás - zdá se kvalitní). Takže objednávky bych se nebála :)

hhhudec  27.03.14 16:43

Já jsem objednávala ještě před vložením dotazu a pak se zpětně ujišťovala, jestli jsem neudělala chybu :D Objednávku jsem učinila ve středu, ve čtvrtek ji odeslali( ikdyž teda jenom část) a v úterý mi balík doručila firma GLS. Na faktuře jsem měla žádost, ať jim dám vědět, jestli chybějící část chci( za dva tři týdny, že ji bohužel nemají na skladě) nebo jestli chci vrátit peníze. Druhý den po přebrání objednávky mi napsali, jestli bych je ohodnotila na jejich verzi Heureky. Věci jsou krásný, vypadá to že i kvalitně zpracovaný, nezničené.
Jedinné co mě naštvalo je, že druhý den, když jsem se dívala, tak zlevnili podvazkový pás, který mi zrovna přišel o nějakých 60%, skoro o 30euro.

Lennita
145 příspěvků 27.03.14 19:22

Aha, tak dakujem za informacie, uz teda nebudem vahat a pojdem do toho :) Mam tam tiez vyhliadnuty podvazkovy pas a niekolko puncoch. Este predsa jeden dotaz, kolko stalo postovne do CR?

hhhudec  27.03.14 21:49

Poštovné mě stálo 6,01euro. S tím, že produkt, který není na skladě, ale pořád ho chci, pošlou zdarma. Nevím, jestli od určité částky posílají zdarma, to jsem nezkoumala, ale já měla objednávku za 180euro a poštovné účtovali.

Lennita
145 příspěvků 28.03.14 06:35

@hhhudec Dakujem za info este raz :) to postovne je dost prijatelne. Idem do toho :)

emiliab
48 příspěvků 28.03.14 11:59

Pěkné věci, dakujem

DanielaS
4599 příspěvků 28.03.14 13:06

Ja si nechavam posilat do Italie a tak za tyden - deset dni to tu byva. Nikdy nebyl problem, naposled jsem jednu vec vracela kvuli spatne velikosti a poslali zpatky penize.

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit