Nákupné maniačky-TV Joj

Fotoalbum tématu (227) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jituliiik
294 příspěvků 24.04.13 14:46
Nákupné maniačky-TV Joj

Včera jsem náhodně v Tv narazila na tento pořad. Sledujete to někdo?
Princip celého pořadu spočívá v tom, že každý týden se sejde 5 žen a během toho týdne se každý den scházejí u jedné z nich, která všem ukáže svůj šatník a pak se vydá na nákupy. V limitu 4 hodin a s rozpočtem 500 Eur musí nakoupit takové oblečení, aby splnila téma, které všem soutěžícím určí nějaký stylista a zároveň se musí vlézt do daného finančního rozpočtu.

Minulý týden bylo téma týdne „Zahradní párty-colorblocking“

http://wau.joj.sk/…aniacky.html

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 137 Další »

Reakce:

TulaJ
254 příspěvků 24.04.13 14:55

Toto síce nesledujem, ale pred pár rokmi bolo čosi podobné tuším na Markíze, a v porote bola Norika Mojsejová :-)) Bola to dosť slabota, a Norika je samozrejme čosi otrasné. Ale keby mi niekto dal 500 eur a zadal takúto úlohu - celkom rada by som sa na to podujala :-))

Matka Vlčice  24.04.13 15:16

Formát převzatý z německé televize, sledovala jsem dokud ji na kabelu nevyměnili za poláky. Upřímně němci mají děsný vkus - vždycky vyhrála ženská, co měla takový ten caxácky extravagantní vkus (hábity, batika, cípy) a holka, která to vychytala byla druhá. Každopádně, kdyby milá vítězka vyšla ven v tom, v čem vyhrála, tak by ji zavřeli do blázince. Na tu slovenskou verzi jsem zvědavá.

jituliiik
294 příspěvků 24.04.13 15:27

Ono hodně záleží na tom, jaké se tam sejdou ženy, jestli to berou jen jako hru a nebo jdou po výhře a taktizují a podle toho taky bodují. Třeba ten minulý týden to vyhrála slečna, která se podle mého názoru oblékla dost nezajímavě a holka, která to naopak vychytala a byla pěkná a vkusná, tak dostala málo bodů.

Však se na to podívejte :-D

@TulaJ To byla Nákupná horúčka, Noriku si tam pamatuju, tuším, že tam s ní byla v porotě i Dara Rolinc :-)

modny guru
280 příspěvků 24.04.13 17:11

Ja som to dnes tiez videla, bolo to nevkusne, vystrih na pracovny pohovor bol ako na pohovor do bordelu, pritom slecna isla na pohovor kvoli postu „manazerky popovej skupiny“ a nebola to len hocijaka sledna, bola to vyherkyna sutaze „Miss Erotica“. Nielen ze kombinovala pre mna nekombinovatelne (zlate doplnky s ciernou lakovanou kabelkou, ktora mala na sebe strieborne aplikacie) ale ani uces nemala bohvieaky, zopnute vlasy s ruzovou gumickou, ktora bola dost vyrazna, napriek tomu, ze slecna bola zladena do modro-ciernej kombinacie. Ten minuly modny poradca, ci co to bolo, kritizoval uplne od buka do buka, skritizoval slecnu, ktora sa mi pacila najviac, zevraj zo seba spravila o generaciu starsiu zenu! Takze niektore sa tam obliect vedia, ale zatial mi pride, ze naschval vyberaju aj take, neviem, ako to povedat, „extravagantnejsie“ typy, kvoli show.

jituliiik
294 příspěvků 24.04.13 17:18

@modny guru Víte, ono to asi pro ni bylo nadmíru těžké vybrat si nějaké vkusné oblečení, pochybuju totiž, že někdy byla na nějakém běžném pracovním pohovoru. Ta chodí na pohovory beztak jen ve spodním prádle. A co říkáte na tu její kamarádku? Jsem se bála, že jí ty prsa vypadnou až mně před obrazovku:))) I když to aby asi nebylo to nejhorší, spíš mě zaráželo to její líčení, nechápu proč někdo ze sebe dělá takovou masku.

jituliiik
294 příspěvků 24.04.13 17:21

@modny guru Tahle slečna se Vám líbila, že? Té totiž řekl módní guru, že se dělá zbytečně starší

modny guru
280 příspěvků 24.04.13 17:27

Ano, ked som videla, kto jej ide radit, uz som videla, ako to skonci. Vlastne, viac-menej mi to bolo jasne, uz ked ukazovala tu svoju trofej. A minuly tyzden bola „najlepsia“ ta starsia pani s oblubou v kozusinovych kabatoch, ale ta mi aspon nebola nesympaticka.

modny guru
280 příspěvků 24.04.13 17:29

@jituliiik
Ano, presne ta, sice si trochu premalovala oci, kvoli comu vyzerala starsie, ale ten guru jej povedal, ze ju zostarsuje to oblecenie, s cim som nemohla suhlasit.

jituliiik
294 příspěvků 24.04.13 17:33

@modny guru Všimla jste si, že ke konci týdne se ta paní (tuším, že Alžbeta), už oblékala lépe? Myslím, že v pondělí nebo v úterý měla příšerný korzet s výstřihem, který mi k jejímu věku přišel dost vulgární a nevhodný. Ale v pátek už měla nějaký decentní rolák a rozhodně to vypadalo líp.

jituliiik
294 příspěvků 24.04.13 17:34

@modny guru Ta se mi taky líbila. Ona a slečna z pátku (Maggie) to podle mě vychytaly nejlíp.

modny guru
280 příspěvků 24.04.13 17:40

@jituliiik
Pani Alzbetu som v piatok nevidela, ani vo stvrtok, len na zaciatku. Nevidela som ani Maggie, na tu som bola zvedava, lebo sa mi zdalo, ze sa celkom v mode vyzna, a bola aj pekna. Asi si to pozriem na internete.

Acrobaleno
948 příspěvků 24.04.13 17:46

Ja to pozerám, lebo som chorá doma. Ten módny guru má také hlášky ako Hudák, na ňom sa smejem asi najviac. Ale inak…čo povedať? Trapky sú to.

jituliiik
294 příspěvků 24.04.13 17:50

@Acrobaleno Já na tom teď právě taky jedu, jsem doma po artroskopii kolene, tak se nudím:) Ještě teda pravidelně každé ráno pajdám k poštovní schránce a vyhlížím pošťačku, jelikož jsem se zapojila do postcrossingu:)))
Ale zpátky k maniačkám…
Tento týden jsou to trapky, prý modelky, ale nevím, nevím…nazvala bych to jinak:)
Minule tam byly sympatičtější holky.
Pochopila jsem správně, že to, co si za těch 500 Eur koupí, si můžou nechat?

ještěřička
2370 příspěvků 27 inzerátů 24.04.13 18:12

Díky za tip, v Čechách nic podobného neběží(nebo o tom nevím),tak jsem ráda, co si pustit, když se budu někdy nudit.Je to docela zajímavé, koho baví hadry a shopping, nechť si to zapne.

modny guru
280 příspěvků 25.04.13 17:56

@jituliiik
Ano, aj ja som to tak pochopila. Ale asi si nemozu nechat hotovost, ked nahodou nieco neminu. Tento tyzden tam su take dievcata, ktore nazyvam „akoze modelky“ a ziadna lepsia znacka by si ich zrejme nenajala, jedna „modelka“ tam ma pery ako kacer a na modelku mi pride trochu silna. Nieje tucna, ale nema modelkovsku postavu. Ten „modny guru“ mi tam uz fakt lezie na nervy, ked nema co povedat, nech je radsej ticho. Vadia mi tiez tie typicke JOJ-kovske komentare, ktore mi pridu obcas znevazujuce, aj ked maju byt asi vtipne.

jituliiik
294 příspěvků 25.04.13 17:59

@modny guru Asi vím, kterou „modelku“ myslíte, bude v dnešním díle. Mě jen celkem šokovalo, když jsem zjistila, že jí je 24 let. Myslela jsem, že má minimálně třicet. Alespoň tak vypadá.

sarinka.v
423 příspěvků 25.04.13 18:01

…nesnáším když má ženská v ruce pořád toho pseudočokla, když je natáčená. Ach jo.

jituliiik
294 příspěvků 25.04.13 18:03

@sarinka.v Chudák pes. Taky to nesnáším, mít zvíře jako módní doplněk…

Pirek
6778 příspěvků 25.04.13 19:03

Ty mede! Kde ty holky jakožemodelky nabrali? Takový výkvět :D Jak to můžete pravidelně sledovat, mi je trapně za ně :D

jituliiik
294 příspěvků 25.04.13 19:06

@Pirek Myslím, že modelingová agentura to asi nebyla:)))

Kay_Adams
1612 příspěvků 25.04.13 19:30

@Pirek
To je už ten stupeň absolútnej paralýzy a fascinácie, kedy nie je možné kliknúť a vypnúť to, pretože človek čaká, _kam až to môže ešte zájsť_?!
Zvládla som teda len modelkovský-utorok (šelmička?) a bolo to výživné.

Pirek
6778 příspěvků 25.04.13 19:45

@Kay_Adams
Přesně, Šelmička byla první na řadě a já si celou dobu říkala - to snad nemůže myslet vážně! No, evidentně může. Udělala snad všechny módní přešlapy, co mohla (kdyžtak mne doplňte): urputné ladění do dvou barev, přehršle blýskavých šperků, kombinace zlata a stříbra, levně vypadající lakovaná kabelka, hadrovitý top s óbrvýstřihem, legíny s taktak zakrytým pozadím, nepříliš elegantní obuv, silonky do otevřené špičky, výrazný makeup a naopak mizerný účes. Jediné, co se mi tak líbilo, bylo to sako sepnuté broží, a to taky nebyla žádná hitparáda.

jituliiik
294 příspěvků 25.04.13 19:48

@Pirek Šelmička prostě ukázala, že nemá žádný vkus.
Já si nedovedu představit, že bych šla na pracovní pohovor v upnutých leginách. Spíš bych zvolila sukni nebo nějaké elegantní kalhoty.

Gräfin
2634 příspěvků 25.04.13 19:58

Myslíte, že tyhle štětky byly někdy na opravdovém pohovoru? Ty o tom ví tak leda to, co si přečetly v cosmopolitanu

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 137 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit