Nakupování oblečení Brno

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jannie2001
2 příspěvky 13.10.12 19:16
Nakupovani Brno

Dobrý večer, mám prosbu. Do Brna jsem se přistěhovala nedávno a moc se zde neorientuji. Hledám teď nějaké dobré obchůdky s oblečením. Hlavní zaměření na halenky, sukně, šaty, trendy doplňky. Žádnou masovku, abych v tom nepotkala celé Brno. Máte prosím nějaké tipy, kde sehnat super kousky v Brně?
Děkuji.

Reakce:

MP Markys
136 příspěvků 15.10.12 13:08

Úpřimnou soustrast! To se naběháte!

Kerstin
516 příspěvků 16.10.12 16:42

Sekáče.. těch je tu jak maku, stačí jenom chodit s otevřenýma očima. Doporučuju Unimodu na Zelňáku, tam je ale normálně hrozně draho, proto je lepší vyčíhnout akce. Pak je velký sekáč na zastávce Šumavská a E+B textil je rozházený po celém Brně. Ráda chodím na Údolní a na Husovu.
Ještě poradím - pokud jdete do sekáče hledat sukně a halenky, tak pravděpodobně odejtede s parádní kabelkou a botami :D Nikdy nevíte, co najdete.

Jiná Realita
13791 příspěvků 16.10.12 17:32

Asi jste měla stanovit nějakou cenovou relaci.

všeobecně ale všechny drobné butiky, které jsem kdy v brně potkala, jsou zcela mimo mou peněženku a raději do nich ani nechodím (ostatně, ve většině butiků jsem nikdy nikoho neviděla, a to jsem kolem chodila hodně často). třeba v těch kolem špalíčku.

MP Markys
136 příspěvků 18.10.12 14:10

Už jsem našla prima butik. Na ulici Veselá, butik AK. Mají tam italskou módu, krásné doplňky. Naproti Květinářství Huszárová.

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit