Nakupování oblečení Brno

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jannie2001
3 příspěvky 13.10.12 19:16
Nakupovani Brno

Dobrý večer, mám prosbu. Do Brna jsem se přistěhovala nedávno a moc se zde neorientuji. Hledám teď nějaké dobré obchůdky s oblečením. Hlavní zaměření na halenky, sukně, šaty, trendy doplňky. Žádnou masovku, abych v tom nepotkala celé Brno. Máte prosím nějaké tipy, kde sehnat super kousky v Brně?
Děkuji.

Reklama

Reklama

Reakce:

MP Markys
136 příspěvků 15.10.12 13:08

Úpřimnou soustrast! To se naběháte!

Kerstin
516 příspěvků 16.10.12 16:42

Sekáče.. těch je tu jak maku, stačí jenom chodit s otevřenýma očima. Doporučuju Unimodu na Zelňáku, tam je ale normálně hrozně draho, proto je lepší vyčíhnout akce. Pak je velký sekáč na zastávce Šumavská a E+B textil je rozházený po celém Brně. Ráda chodím na Údolní a na Husovu.
Ještě poradím - pokud jdete do sekáče hledat sukně a halenky, tak pravděpodobně odejtede s parádní kabelkou a botami :D Nikdy nevíte, co najdete.

Jiná Realita
13791 příspěvků 16.10.12 17:32

Asi jste měla stanovit nějakou cenovou relaci.

všeobecně ale všechny drobné butiky, které jsem kdy v brně potkala, jsou zcela mimo mou peněženku a raději do nich ani nechodím (ostatně, ve většině butiků jsem nikdy nikoho neviděla, a to jsem kolem chodila hodně často). třeba v těch kolem špalíčku.

MP Markys
136 příspěvků 18.10.12 14:10

Už jsem našla prima butik. Na ulici Veselá, butik AK. Mají tam italskou módu, krásné doplňky. Naproti Květinářství Huszárová.

Reklama

Váš příspěvek

Balenciaga nabízí luxusní kopii modré IKEA tašky

Po celém světě jsou vidět falešné kabelky, pásky, oblečení či boty.... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Co to je Greenery a jak ji nosit?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Zelenkavá barva je k vidění úplně všude. Stala se totiž barvou roku... Celý článek

Reklama