Nakupování přes aliexpress

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

samarka
1 příspěvek 02.08.13 11:27
Nakupování přes aliexpress

Dobrý den chci se zeptat. Jak objednáváte na Aliexpressu? Pay pal už aliexpress nepodporuje takže nejde přes něj platit. platí se přes VISA, MASTERCARD. Visu mám od ZUNO BANKY, ale poplatek do zahraničí je 480kč což by se mi nevyplatilo. Přes jakou banku máte účet aby jste neplatily, takový poplatky? Děkuju

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reakce:

Lightshadow
993 příspěvků 02.08.13 13:47
@samarka píše:
Dobrý den chci se zeptat. Jak objednáváte na Aliexpressu? Pay pal už aliexpress nepodporuje takže nejde přes něj platit. platí se přes VISA, MASTERCARD. Visu mám od ZUNO BANKY, ale poplatek do zahraničí je 480kč což by se mi nevyplatilo. Přes jakou banku máte účet aby jste neplatily, takový poplatky? Děkuju

Pokud platíš kartou online, tak tam poplatek není. Vysoké poplatky jsou při převodu na zahraniční účet, což je něco jiného. Nakupuji tam pravidelně, účet mám u České spořitelny, kartu VISA a MasterCard a nikdy jsem žádný poplatek neplatila

Nosfi
37 příspěvků 02.08.13 14:42

Já mám u ČSOB a taky nic za platbu kartou neplatím, chce to ale mít ty platby povolené. U svojí banky si můžu nastavit i maximální výši platby, ale nevím, jak to mají jinde.
Objednávala jsem teprv nedávno, teď se modlím, aby to kluci šikmooký taky poslali. Musejí to tam šít otroci, když se jim vyplatí nechtít poštovné.

Ceresa
465 příspěvků 02.08.13 23:05

Za platbu kartou se nikdy neplati. Pokud obchodnik neuplatnuje tzv. surcharge, ktery stejne neni ve vetsine zemi povolen. Takze zadne prevody nedelejte a zaplatte normalne kartou;)

Evikk
39 příspěvků 03.08.13 12:15

Účet mám u KB, platím kartou bez problémů bez jakýchkoliv poplatků.
Už jsem na Aliexpressu objednávala několikrát, vždy mi vše dorazilo do týdne, DHLkem, naprosto v pořádku, bez poštovného.
Platby jsou tam jištěné přímo serverem Aliexpress… při objednávce Ti to strhnou z karty, ale zaplatí to dodavateli, až když potvrdíš, že jsi se zbožím spokojená. Pokud nepotvrdíš, berou to, že jsi spokojená, a - myslím - že do 5 dnů to dodavateli proplatí. Takže myslím, že je to poměrně bezpečné.

Lightshadow
993 příspěvků 06.09.13 13:11
@Evikk píše: Účet mám u KB, platím kartou bez problémů bez jakýchkoliv poplatků.
Už jsem na Aliexpressu objednávala několikrát, vždy mi vše dorazilo do týdne, DHLkem, naprosto v pořádku, bez poštovného.
Platby jsou tam jištěné přímo serverem Aliexpress… při objednávce Ti to strhnou z karty, ale zaplatí to dodavateli, až když potvrdíš, že jsi se zbožím spokojená. Pokud nepotvrdíš, berou to, že jsi spokojená, a - myslím - že do 5 dnů to dodavateli proplatí. Takže myslím, že je to poměrně bezpečné.

Můžu se zeptat, od jakého prodejce bereš, že je to DHL a bez poštovného? DHL totiž většinou bývá pěkné drahé a nevyplatí se mi, takže nechávám posílat přes China post, což jde normálně lodí a to tedy trvá cca měsíc, někdy i déle.

Evikk
39 příspěvků 12.09.13 09:10
@Lightshadow píše:
Můžu se zeptat, od jakého prodejce bereš, že je to DHL a bez poštovného? DHL totiž většinou bývá pěkné drahé a nevyplatí se mi, takže nechávám posílat přes China post, což jde normálně lodí a to tedy trvá cca měsíc, někdy i déle.

Já tam většinou objednávám kovové komponenty na výrobu šperků a pokaždé od jiného prodejce. Nicméně vždy to přišlo DHLkem. Dopravu jsem si tam nikdy nevybírala, bylo to Free shipping, takže je na nich, čím to pošlou. Je fakt, že jsem vždy objednávala za více než 100 dolarů, tak je možné, že to v tom případě posílají automaticky DHL.

lady mimi
1 příspěvek 29.09.13 11:12

Ahoj, chci začít nakupovat na Aliexpress.com, ale chtěla jsem se ujistit od zkušenějších, když zadám free shipping, je doprava zdarma bez žádných dalších poplatků? Protože je na výběr řada dalších možností dopravy, mezi nimi i DHL ale třeba za 80 USD atd.. bojím se, abych si neobjednala věci za 3000 Kč a pak o balík přišla nebo zaplatila 2× tolik za dopravy, cla atd.. Jak je to tam ošéfované? Děkuji za pomoc :) Lucka

Leníííšek
6 příspěvků 01.10.13 16:06

Dobrý den, když si dám sledovat zásilku, tak mi to napíše toto, nevíte co to je? Věci co mi přišli do Pekingu 23.září už mám doma, ale toto se nějak zastavilo, nevíte co s tím? předem moc děkuju za odpověď
Destination Country - Czech:Tracking Consuming:0 Millisecond, Cache Time:2013/10/01 15:18:16
15.09.2013, Item was on 15.09.2013 dis­patched to the Czech Republic.
14.09.2013, Item was posted on 14.09.2013.
Origin Country - China:Tracking Consuming:0 Millisecond, Cache Time:2013/10/01 15:18:16
2013-09-22, 交航, 北京, 捷克
2013-09-15, 出口总包直封封发, 深圳国际, 捷克
2013-09-15, 出口总包互封开拆, 深圳国际, 捷克
2013-09-14, 收寄局收寄, 深圳市国际大宗邮件处理中心, 捷克

Evikk
39 příspěvků 02.10.13 08:54

Já bych řekla, že je to v České republice a víc o tom čínská pošta neví.

Leníííšek
6 příspěvků 02.10.13 10:59

Tak, že myslíte, že to zabavili nebo něco? Myslíte, že to ještě přijde?

Moir
1805 příspěvků 02.10.13 11:02

@Leníííšek pravděpodobně je zásilka na celní poště

Leníííšek
6 příspěvků 02.10.13 11:42
@Moir píše:
@Leníííšek pravděpodobně je zásilka na celní poště

A dají mi nějak vědět nebo jak mám dále postupovat? Jinak moc děkuju za odpověď

Karoleenah
2322 příspěvků 02.10.13 11:53

@Leníííšek No, u ČP je bohužel docela běžné, že vám ani nedají vědět, že u nich nějaký balíček máte, natož aby vás informovali, jak postupovat. :D Najděte si na internetu číslo a zavolejte si tam, budou vás možná nějakou dobu přepojovat z oddělení na oddělení, ale třeba já jsem se zatím vždycky nějak dopátrala…

Leníííšek
6 příspěvků 02.10.13 12:04
@Karoleenah píše:
@Leníííšek No, u ČP je bohužel docela běžné, že vám ani nedají vědět, že u nich nějaký balíček máte, natož aby vás informovali, jak postupovat. :D Najděte si na internetu číslo a zavolejte si tam, budou vás možná nějakou dobu přepojovat z oddělení na oddělení, ale třeba já jsem se zatím vždycky nějak dopátrala…

Objednávala jsem si právě adidas capáčky a nevím jestli je možné, aby mi to zabavili. Nakupuju poprvé, tak nevím jak to chodí. A jak poznám, že je to v Čechách? Koukala jsme na sledování zásilky a naposledy tam mám toto : Destination Country – Czech:Tracking Consuming:0 Millisecond, Cache Time:2013/10/01 15:18:16
15.09.2013, Item was on 15.09.2013 dis­patched to the Czech Republic.
14.09.2013, Item was posted on 14.09.2013.
Origin Country – China:Tracking Consuming:0 Millisecond, Cache Time:2013/10/01 15:18:16
2013–09–22, 交航, 北京, 捷克
2013–09–15, 出口总包直封封发, 深圳国际, 捷克
2013–09–15, 出口总包互封开拆, 深圳国际, 捷克
2013–09–14, 收寄局收寄, 深圳市国际大宗邮件处理中心, 捷克..Od toho 22.září se to nikam nepohlo :(

Moir
1805 příspěvků 02.10.13 12:42

@Leníííšek zkuste si na téma pošta a celní řízení zagooglit, kupodivu nejste první v republice, která na tuto situaci narazila

Leníííšek
6 příspěvků 02.10.13 12:53
@Moir píše:
@Leníííšek zkuste si na téma pošta a celní řízení zagooglit, kupodivu nejste první v republice, která na tuto situaci narazila

Psala jsme e-mail a celní poštu 120 a prý zásilka do Čech ještě nedorazila, že mám napsat dodavateli a ten to má reklamovat, ale dodavatel mi bohužel neodepisuje

Kay_Adams
1612 příspěvků 02.10.13 13:13
@Leníííšek píše:
Objednávala jsem si právě adidas capáčky a nevím jestli je možné, aby mi to zabavili.

Predstavte si, je. Je to zásielka mimo EU, takže pre účely colného a daňového konania je možné zásielku zachytiť a rozbaliť. Tobôž, ak je to z Číny. Colníci nie sú včerajší.

Vložte si ten čaj do gugl tranlátoru, a máte tam napísané, že zásielka je „na ceste“.

V Číne (a HK) je aktuálne národný sviatok, už asi týždeň, a ďalší týždeň bude porkačovať druhý (http://www.timeanddate.com/holidays/china/). Všetci predajcovia na to upozorňovali, že sa preprava kvôli tomu veľmi oneskorí (aspoň na ebay určite varovali), a veci začnú prichádzať najskôr v polovic októbra. Tiež čakám asi na 7 zásielok.

Leníííšek
6 příspěvků 04.10.13 23:18

Dobrý den, máte zkušenosti? http://magazinodegdy.com/shop/jubki

smerfetka
6 příspěvků 09.10.13 14:16

Můžete mi prosím někdo poradit, chtěla bych si koupit pár věcí přes aliexpress, ale nejde mi to zaplatit…Nikdy ta platba neproběhne, mám účet u Kb a platby přes internet povolené…Proďte mi prosím jak postupovat..Děkuji :-)

smerfetka
6 příspěvků 09.10.13 14:19
nákup přes aliexpress

Můžete mi prosím někdo poradit, chtěla bych si koupit pár věcí přes aliexpress, ale nejde mi to zaplatit…Nikdy ta platba neproběhne, mám účet u Kb a platby přes internet povolené…Proďte mi prosím jak postupovat..Děkuji :-)

jaarkaa
1 příspěvek 10.10.13 09:25
nákup přes aliexpress

Já taky už čekám několik týdnů, objednala jsem hadici z reklamy http://www.znateztv.eu/…adice-xhose/ ale u číňanů vychází levněji http://www.aliexpress.com/wholesale?…

Jen aby ta úspora nebyla moc drahá, je to moje první objednávka. Můžou to celníci zabavit? Dozvím se to nějak?

Dave42
1 příspěvek 31.10.13 14:19

Ahoj, mám dotaz, nakupuji poprvé na Ali a nevím jak to chodí. Objednávku jsem zaslal a mám její číslo, ale nevím jestli mám čekat nějaký potvrzovací mail, nebo normálně rovnou zaplatit (přes Paypal). A ještě se chci zeptat jestli máte někdo zkušenosti s dopravou, jaký způsob zvolit do ČR. DÍKY :)

smerfetka
6 příspěvků 31.10.13 14:32

Dobrý den, já mám KB a stejně mi to taky nejde zaplatit. Vždycky se mi platba vrátí z bezpečnostních důvodu. Nevím proč to tak je, v mojí bance mám vše povolené tak nevím :-( Taky bych ráda nakupovala :-)

Kay_Adams
1612 příspěvků 31.10.13 14:39

@smerfetka
Si zriaďte PayPal.
Tam by nemal byť žiaden problém.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit